bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Добре. Аз те разбирам, но искам и да не си недоволен :) Няма ли начин да пишеш мейл или да се направи подписка, да се върне това предаване? Да се инициира среща или да се разбере, от когото зависи, да се направят козметични промени, но все пак да се запази облик на медия, а не на филмов канал.

Мисълта ми е, че има начини да се потърси "сметка", без да се провокира с тема недоволството или хейта към турски сериали. Още повече към хората, които си ги гледат.

Едва ли. Може да има 2 причини, за да е махнато.

1. Нисък рейтинг, гледаемост.
2. Неудобно за някого (ама се съмнявам да е това).

И в двата случая, дори и подписки да се събират, ако са си взели решение, няма да го върнат и никой нищо не може да им каже.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Има ли жени.... така ще е :D


[video]http://www.vbox7.com/play:d59778a353[/video]

О, самопоздравяваш се... :)
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

2. Неудобно за някого (ама се съмнявам да е това). "


Хич не трябва да се съмняваш. Веднага те оспорвам с факти за другото - най-гледаното предаване по телевизиите в 90-те минутният пояс е именно лице в лице ( беше ). Oтделно бунак тв имат много цензура и това е доказвано от тях през годините с действията им.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

И за мен е грешка, че го свалиха. "30 минутно блитз предаване, както било модерно на запад" тинтири минтири.... Венелин е доста наголемел напоследък (познат, дето бачка в Нова ми го сподели преди няколко дни) и една майна няма да му е зле :)
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Предаването не е било с нисък рейтинг. "Лице в лице" беше най-гледаното публицистично предаване в България за последните години с много големи приходи от реклама.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Фенчете на турското, коментирайте семейните ценности в тоз серЯл:

Продуцентите на "Великолепният век" започнаха подготовка за нов исторически сериал наречен "Еничари".

Не е тайна, че Великолепният век приключва юни месец, но това няма да е краят на сагата с историческите сериали. Веднага щом приключват снимките на Великолепният век започват да снимат новия сериал.

Сюжетът му, като цяло ще бъде за еничарите и най- вероятно ще чуем доста български имена и изобщо за България. Очаква се той да заеме мястот на популярния в цял свят сериал.

Пускам сълза от умиление, щели сме да чуем много за България. А ДАЛИ ЩЕ ЧУЕМ ИСТИНАТА ЗА ЕНИЧАРИТЕ?!
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Redrum,
не става въпрос за "фенове" на турски сериали, а за зрители или ... известни интереси както се спомена по-горе.

Ако има начин, да се върне публицистичното предаване ще е добре, но ако няма, това няма да е по вина на хората, които гледат турските сериали.
Прескачаш, ако не ти харесва канала и съдържанието, а за новия, ако има някакви манипулативни изкривявания на историята и фактите, пишеш до СЕМ и отговорните за това и се налага цензура.

С какво сериалът "Под прикритие" е по-добър и образователен морално, за да се дава и толерира по Националната на националните телевизии, а "Четвърта власт" го оплюха инавряха в кучи ...?
Нека да си видим ние какво предлагаме. Един "Дървото на живота" и?
Дай алтернатива. Предлагането е според търсенето, или бъркам?
 
Нищо не ставаше от Четвърта власт, ще ме прощават продуцентите. :)

Колкото до кой какво допринася....в момента по БНТ върви един 12 сериен филм за Ванга, който е руска продукция и е хит там. На мен ми харесва и това определям като нещо интересно и хубаво за гледане. Не мога да кажа същото за Под прикритие, но го гледам по причини, че е качествена продукция, не влиза в графата ми обучителни и носещи някаква ценност, но това не пречи да има фенове. :)

Колкото до сериалите на БТВ, там е пълна трагедия. Дори не си правя вече и труда да следя Столичани в повече. То тотално се сдуха. Сценаристите им циклят на едно място от епизод №2. :) Когато решиш, че един сериал ти губи времето, то най-логичното е да го премахнеш от "плей листата си". :)
 
От: Re: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Би, в тази тема конкретно става въпрос, че един сериал е по-гледаем от публицистично предаване.

Сравнението, което аз направих с БНТ беше от мое лично впечатление за ... интрига. По ми е интересно да следя и да мисля по сюжет с журналистическо-политически ананос, отколкото с откровено престъпен и корупционен с внушение, колко е смешна полицията и реплики от сценария "отивам да се изпикая"- това е малоумно и ненужно. Не гледам много сериали и като жена си гледам Под прикритието заради Захари защото ми е ... вдъхновяващ. Но пък Четвърта власт имаше много нишки за развитие.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

"Дървото на живота" беше уникален. Просто любимият ми български филм/сериал.

"Под прикритие" е бизък до реалността, за това е интересен. Предпочитам него пред разни сополовини турски псевдоморални шитни. Ще ме прощават колегите турци, обаче турците които познавам аз имаха странно отношение към жените си, по мюсюлмански. Така че, тия неща от сериалчетата са просто пропаганда.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Ето това е извадката на облъчената домакиня и телевизиите се съобразяват

Как се тълкува?

Извинявайте мадам, сега разбрах генезиса на това наше недоразумение. Всъщност аз си помислих, че ти даваш определение за предпочитанията на домакините и възрастното население и просто се съгласих с тебе, като съм си мислел, че сме на едно мнение, но не съм прочел, че Реминд е казал, че съм имал предвид теб. Грешката разбира се е моя, защото съм прескочил някои мнения, а също и че не съм се изразил точно и си останала с погрешно впечатление, както и да е все пак в спора се ражда конфликта, а пък истината е някъде там
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Според мен публицистичните предавания са в "немилост" заради няколко конкретни медии. Телевизии като ТВ7, СКАТ, Алфа намалиха стойността на публицистиката, защото заради тях хората помислиха, че телевизията е изцяло и единствено поръчкова "среда". Съответно никой не вярва на публицистични предавания и, респективно, не ги гледа. Хората приеха публицистиката като някакъв начин за правене на пиар. Докато сериалът - той вече е изкуство. Да, може да проповядва някакви ценности, но на първо място са сюжет, фабула. Хората искат да получат някаква конкретна стойност срещу изгубеното си време, а не хем да си губят времето, хем някой да си прави реклама на техен гръб. Така че... моите "поздравления" за медии като ТВ7 и т.н., но те сами не усещат какъв автогол си вкарват и колко вредят на телевизията като такава. Този тип медиум за предаване на данни се обезценява заради телевизии като тази.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Има резон в това което казваш и поговорката "видяла жабата коня и тя ..."

А Битиви имаше време, когато беше доста добра медия и с репортажите и предаванията си.
Но вече всеки работи за пари.
И като се изнесоха 2/3 някак й падна нивото като цяло. Не заради самите хора, винаги могат да се намерят добри и млади журналисти, а заради принципа, да се печели от лесното и изпитаното- сериалите в случая.

Махайки едно публицистично предаване това ти е спестена една заплата на водещи и екип.
 
От: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Извинявайте мадам, сега разбрах генезиса на това наше недоразумение. Всъщност аз си помислих, че ти даваш определение за предпочитанията на домакините и възрастното население и просто се съгласих с тебе, като съм си мислел, че сме на едно мнение, но не съм прочел, че Реминд е казал, че съм имал предвид теб. Грешката разбира се е моя, защото съм прескочил някои мнения, а също и че не съм се изразил точно и си останала с погрешно впечатление, както и да е все пак в спора се ражда конфликта, а пък истината е някъде там

Извинен си, мосю.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Има развитие по темата. Връщат спешно "Лице в лице" от 17:30 часа, но все още не се знае с каква продължителност ще бъде предаването.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

„По този начин bTV създава изчерпателен информационен слот, в който зрителите научават важните събития за деня от bTV Новините в 17.00 ч. и получават отговори на актуалните въпроси в „Лице в лице“ в 17:30 ч.“, пишат още от bTV "

Това пък как си смениха мнението, като видяха, че нямат гледаемост и всички гледат дневния ред по тв7 май, кретени. Цонев обаче няма да се върне сигурно, то може и това да е била целта.
 
Абе БТВ нещо са сдухали последно време постата. ;) Няма нищо за гледане там. Фамилията моля ти се. :) Това гледа ли го някой?

А за информационните им предавания, там я е верно, я не. :) Като новините им.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

хахаха започна турският сериал... 30 минути е от 17:30 до 18.00 . Сменям на тв7
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

хахаха започна турският сериал... 30 минути е от 17:30 до 18.00 . Сменям на тв7

Сядам с речника и носните кърпички. :) Кое дават сега....не че има значение, но да знам на какво ще се циври. :)
 
От: Re: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Не знам, гледам дневният ред по тв7
 

Горе