bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Ще се разбере след малко каква е истината. Уж от днес щяха да го връщат в стария му час, но явно пак е станало нещо в последния момент.

П.П. А, то свършило преди малко.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Сега разбрах защо така спешно са го преместили. Димитър Цонев се появи от 18:30 по БНТ и води идентично предаване. Сигурно не искат да се конкурират с него и да се съревновават за важните гости.
 
От: Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Сядам с речника и носните кърпички. :) Кое дават сега....не че има значение, но да знам на какво ще се циври. :)
Мастурбираш на турски сапунки? :p:lol:
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Сега разбрах защо така спешно са го преместили. Димитър Цонев се появи от 18:30 по БНТ и води идентично предаване. Сигурно не искат да се конкурират с него и да се съревновават за важните гости.

Да. Жалка работа. Кога водеха, кога започнаха да следват. Чак да ти е тъжко за тия. ;)

Нищо...време им е да прочаднат. Сега гледам, че и тубата влезе активно на бг пазара. Да им е честито и на тях и на скапаните рекламни агенции. Жалко, че още мърдат. Но няма да е още много. ;)
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Лошото е, че щом толкова разчитат на турските серали, значи наистина се гледат.
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Лошото е, че щом толкова разчитат на турските серали, значи наистина се гледат.

Малка поправка. Не разчитат на турските сериали, а на простия народ. Те от тази телевизия си ги отглеждат такива зеленчуци. Тъпи и да купуват боклуците, които рекламират. На тях умни зрители не им трябват. ;)
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Скоро гледах, че и индийското боливуд ще снимат у нас, големи продукции се правят в България, пък нашто ТВ се излага с тези сериали
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Лошото е, че щом толкова разчитат на турските серали, значи наистина се гледат.

В Замунда в топа никога не съм виждал турски сериал. Целта е да се лъжат рекламодателите, че се гледат от млади хора пък те реално се гледат от бабки, чичковци и лелки.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Е толкоз ли са тъпи рекламодателите, да ги ева
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

В Замунда в топа никога не съм виждал турски сериал. Целта е да се лъжат рекламодателите, че се гледат от млади хора пък те реално се гледат от бабки, чичковци и лелки.
Общо взето това е идеята, а кой се сеща, кой не, това е друг въпрос. Младите, всички до един, са в интернет. Помислете, има ли някой млад човек без смартфон или някой който няма компютър или не е свързан малко или много с него. ;)
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

В Замунда в топа никога не съм виждал турски сериал. Целта е да се лъжат рекламодателите, че се гледат от млади хора пък те реално се гледат от бабки, чичковци и лелки.

Не само я пробутват на тъпия рекламодател, но и се връща за още. ;) И те му дават. Голям бизнес, няма що. :)

Какви ли не банки и глупаци....ако гонят баби и пенсионери, идеален е канала. :D
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Еми кой ще им отвори очите къде е келепира

Тук този момент идва след фалит. Питайте Мултирама, Нилана и други знайни и незнайни бизнеси, които добре бутаха пари в телевизията и почти никакви онлайн. :)

Келипирът е там, където са хората с пари. Не мисля, че пред някой турски сериал седят такива. Но щом родния рекламодател мисли така, то явно ще гледаме още фалити. Нищо, поне за фалита не се иска мозък, той просто се случва. :)
 
От: Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Тук този момент идва след фалит. Питайте Мултирама, Нилана и други знайни и незнайни бизнеси, които добре бутаха пари в телевизията и почти никакви онлайн. :)

Келипирът е там, където са хората с пари. Не мисля, че пред някой турски сериал седят такива. Но щом родния рекламодател мисли така, то явно ще гледаме още фалити. Нищо, поне за фалита не се иска мозък, той просто се случва. :)

Може би голяма част от родните рекламодатели, като им покажат таблиците с "рейтинга" си мислят, че младите хора гледат телевизия. Въпроса е, че са малко младите, които гледат телевизия. Хората в България си гледат тв сериали и то сериали, които сигурно ще бъдат закупени след няколко години от някоя бг телевизия и ще ги пуснат с някакво гадно бг аудио. Аз като съм изгледал трейлара на нов сериал като Готъм искам да гледам сериала съвместно с американците и да е с американското аудио. Затова чрез торентите се сдобивам със епизодите. В Сащ хората гледат сериали и филми в Нетфликс, Хулу и Амазон прайм . Увеличава се броят на потребителите използващи стрийминг услугите като Нетфликс и Хулу и Амазон прайм. Нещата се променят. Минаха времената, когато хората трябва да са се прибрали в определен час за да не изпуснат тв сериала.
 
Re: От: Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Всеки използва реални статистики, за да може да придвижи една сделка към успешен край. Въпросът тук идва, че статистиките и рейтинга са едно, ефиктивността друго. Това е тънкият момент, който рекламодателя леко изпуска и в крайна сметка се озовава в шах с пешката.

Аз млади гледащи телевизия знам, но определено са по филмовите канали. А както знаем, на никой млад с нещо в главата не му се гледат нискобюджетни бг сериали или турски бози, като и всеки тук е гледал Батман и умирай трудно (и трите части) по няколко пъти, благодарение на родата телевизия, която не инвестира в нови неща. Дори и по платените им услуги може да се види нещо ново и качествено. :)

Имам познати, които гледат сериали, или по другите канали и ги дърпат, защото тук ги купуват след години, когато на никой не му се гледат или ги е гледал, или е излязло нещо по-добро. Докато ние четяхме тук за новия сезон на Двама мъже и половина, вече го въртята по тамошните канали. Голям кеф. :) Дори го спряха, заради нисък рейтинг, заради липсата на Чарли Шийн, и ние пак чакахме да дойде. Пълен смех. :) Иначе на рекламодателя му се обясняват други неща. ;)

В момента рейтинга им е изцяло базиран на съсловието от хора, които нямат или неискат да използват интернет, за да гледат нови неща. Включително и новини.
 

Горе