BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
4ky2wj.png

За цени питайте - всеки сайт е индивидуален. Моля, без излишни неща в темата.
Тъй като отдавна не съм отварял нови теми в този раздел, искам да започна с БЕЗПЛАТНА изработка на ЕДИН One Page Сайт.

Единствено условие:

- Сайтът ви трябва да изглежда доста остарял и скучен.

Друг тип сайт, което ще е с предимство:

- Хора, нуждаещи се от скъпи операции, но нямат уеб сайт, за да промотират себе си, за да съберат нужните средства.

Ще избирам по моя преценка.

Контакти:
leriken[@]hotmail.com | Skype: shokboy
За повече информация, моля посетете http://bulpixel.com


 
Последно редактирано:
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Aз бих искал да "номинирам" за безплатния сайт GhostRider (Селския дърводелец)

Мисля той определено има нужда и заслужава хубав сайт за промотиране на дейността си :)
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Много съм доволен от логото, което ми направиха. Супер са!
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

А да попитам, търсите ли си разработчици? Защото съм на 17 години и си търся дистанционна работа за сега. Имам умения с HTML, CSS, jQuery, Twitter Bootstrap, PHP и MySQL.
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

А да попитам, търсите ли си разработчици? Защото съм на 17 години и си търся дистанционна работа за сега. Имам умения с HTML, CSS, jQuery, Twitter Bootstrap, PHP и MySQL.
Добави ме тук във приятели, ако екипа ни няма да смогне да поеме задачи, ще се обърнем :)
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Добавих ви в приятели :)
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Здравейте и от мен!

Докато вие се каните, аз петък вечер направих запитване със задание за изработка на адаптивен уеб сайт. Получих оферта за изработката, която ме устройваше и тази вечер сайта вече ми е предаден. Кода с дизайна са изградени от нулата за тези 2 дни.

С доста уеб разработчици съм имал вземане-даване и от колегата lglgl - BULPIXEL съм най-доволен! Едно голямо ЕВАЛА, отново ще работя с него! :)
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Здравейте и от мен!

Докато вие се каните, аз петък вечер направих запитване със задание за изработка на адаптивен уеб сайт. Получих оферта за изработката, която ме устройваше и тази вечер сайта вече ми е предаден. Кода с дизайна са изградени от нулата за тези 2 дни.

С доста уеб разработчици съм имал вземане-даване и от колегата lglgl - BULPIXEL съм най-доволен! Едно голямо ЕВАЛА, отново ще работя с него! :)
Мерси много за хубавото мнение @Bulchat, много се радвам че, всичко ви харесва.
А тези които се интересуват може да видят Представяне на уеб сайт и Демо
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Здравейте и от мен!

Докато вие се каните, аз петък вечер направих запитване със задание за изработка на адаптивен уеб сайт. Получих оферта за изработката, която ме устройваше и тази вечер сайта вече ми е предаден. Кода с дизайна са изградени от нулата за тези 2 дни.

С доста уеб разработчици съм имал вземане-даване и от колегата lglgl - BULPIXEL съм най-доволен! Едно голямо ЕВАЛА, отново ще работя с него! :)

Линк към сайта ще дадеш ли, че ми е интересно как е направен сайта? Ако желаеш де..
Колкото до логото, изглежда наистина добро. Браво!
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Тези проекти не вярвам да са твои.
Имам предвид на Райфайзен и Своге.
А ти на Райфайзен си го махнал, извинявай.
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

@Andriyan Maslarov, как така да не са мой? Кое съм махнал?
http://bulpixel.com/project_raiffeisenbank.php
Тука си е, просто от слайдъра съм махнал,понеже добавих нови проекти.
Какво съм направил аз:
Front-End част на изработката на сайта, SEO Оптимизация, Семантично структуриране, Адаптивен дизайн.
PSD Дизайн ми предостави мой колега, понеже той имаше връзки с Райфайзен, Програмистите направиха backend. всичко е точно.
 
От: BULPIXEL - Уеб дизайн, изработка на сайтове, лого дизайн и др.

Понеже един домейн не ми трябва, а няма смисъл да пускам нова тема, продавам домейн:
www . booster domains . com
и сайта е към него.

Заинтересовани да пишат и да предлагат цена.
 

Горе