Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Явно не са били извънземните, ами скриптчето за генериране на фалшиви лайкове, който в момента даже се продава: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39706

И какво правим сега като имам още 9лв в сметката, пък нямам намерение да ги харча за фалшиви лайкове?

Ами колега, аз като настоявах този мошеник михлю да признае честно тук , в темите си, че за добавянето на фенове ползва скрит лайк бутон в свои страници, да признае и , че от това изгоряха няколко немалки страници на негови клиенти, всички ме плюха, че съм спамел, завиждал и кви ли не още лапешки лафове! Създаде си и агитка от клакьорки тук да го подкрепят като пишат колко точен бил и блабла и така закачиха бая шаранчета тук ;) Да ви е сладка на всички дето захапахте баницата, която ви подаваше михлю :D
Дали си задавате въпроса защо пък реши да продава скрипта си, дето за няколко дни си избивал парите, защо ще дава такъв топъл и сладък хляб в ръцете на други?? И защо тоочно сега ?? ;) Отговорът е мноого простичък! Дали се сещате защо колеги?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Смешен си - това няма нищо общи с бултаргет.
Хахахаааа!!! :lol: А бе ти все по-нагъл ставаш и все повече се опитваш да правиш хората тъук на пълни глупаци! Смешника си ти! И се моли, запали и свещичка (ако си от тази вяра де), още днес някой балък да купи скрипта ти, та поне с парите от него да си останеш ;) ...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Хахахаааа!!! А бе ти все по-нагъл ставаш и все повече се опитваш да правиш хората тъук на пълни глупаци! Смешника си ти! И се моли, запали и свещичка (ако си от тази вяра де), още днес някой балък да купи скрипта ти, та поне с парите от него да си останеш ...
Да бе да - личи си по репутацията кой - кой....
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

По коя репутация бе лапе смешно?? По реповете тук ли?? И реповете и трейдърите на всички им е ясно колко лесно можеш да натрупаш чрез клакьорите си и чрез фалшиви профили ;)
Колкото и да се опитваш да остроумничиш и така да изместваш въпроса, все тая ;) Гледай си там яйцето дето ти се пече на лапешкото дупе ;)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Когато някой хареса страница му се показва в профила и във фийда - приятелите му виждат какво е харесал - просто някой от тях също е харесал страницата.

Абе 90% от трафика ми идва от ФБ, знам какво мога да очаквам от 18 клика (бултаргет), отчетени като 16 реферала от ФБ (analytics) + 0 други посещения. Със сигурност не и 20 лайка.

Конкретната страница имаше няколко хиляди посещения преди това от ФБ, при това доста по-таргетирани и имаше 2 лайка.

Дай да не се правим взаимно на идиоти.
 
Re: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

По коя репутация бе лапе смешно?? По реповете тук ли?? И реповете и трейдърите на всички им е ясно колко лесно можеш да натрупаш чрез клакьорите си и чрез фалшиви профили ;)
Колкото и да се опитваш да остроумничиш и така да изместваш въпроса, все тая ;) Гледай си там яйцето дето ти се пече на лапешкото дупе ;)

Е как да им е ясно репутацията не се включва преди да имаш 50 поста и тогава силата на нов ник е да дава по една точка

а увеличаването на колко дава е формула от точки за старост + брой постове + получена репутация от други плюс че не може да се дават обредлен брой репутации на ден и не може да се повтаря репуатция преди да си дал на 15 други човека

( дори да играеш с няколко стотин профила ще етрудно да се манипулира) https://www.vbulletin.com/docs/html/vboptions_reputation
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Абе 90% от трафика ми идва от ФБ, знам какво мога да очаквам от 18 клика (бултаргет), отчетени като 16 реферала от ФБ (analytics) + 0 други посещения. Със сигурност не и 20 лайка.

Конкретната страница имаше няколко хиляди посещения преди това от ФБ, при това доста по-таргетирани и имаше 2 лайка.

Дай да не се правим взаимно на идиоти.

От над 500 регистрирани в Бултаргет има точно 10 човека, при които все има някакъв проблем - имаме клиенти които вече са изхарчили по над 500 лева и са доволни, ама тия 10 човека са изхарчили по 1-2 лева (от 10-те лева, които са заредили и все проблеми).
Айде ако обичате дайте си профилите да ви върна парите и повече да не се занимаваме..
А, да, вярно, то ще се окаже, че половината дори и не са заредили кредити, ама са най-активните в темата и все за проблеми говорят.
К'во да ви кажа момчета... Благодаря за рекламата. Не 1 или 2-ма от този форум са ползвали услугите ми, тъй че да говорите за измамни кликове или прочие е повече от смешно.... Но не спирайте, продължавайте да вдигате темата.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Дай конкретно по темата, от общи приказки - дрън-дрън няма смисъл :) Ако ми кажеш на какво се дължи това и че не се дължи на скриптчето ти за генериране на фалшиви лайкове, ще ти се извиня.
Иначе е редно ти да се извиниш, а не да наглееш тука и да се тръшкаш.

Аз имах доброто желание да я ползвам тая система, даже за постоянно, ясно ми е, че немога да очаквам чудеса, обаче много държа нещата да са коректни, точни и ясни. Тоест ако ще правиш фалшиви лайкове и други такива си казваш - като бонус ги получавате и да се знае.
Разни дребни шмекериики за по 1-2 левчета много мразя. И като се хване (а то е очевидно че ще се хване, тука не пасем трева), поне вземи се извини, а не да ми наглееш.

Научете се да вършите работа като бели хора, аман от дребни тарикатлъци.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Дай конкретно по темата, от общи приказки - дрън-дрън няма смисъл Ако ми кажеш на какво се дължи това и че не се дължи на скриптчето ти за генериране на фалшиви лайкове, ще ти се извиня.
Иначе е редно ти да се извиниш, а не да наглееш тука и да се тръшкаш.

Аз имах доброто желание да я ползвам тая система, даже за постоянно, ясно ми е, че немога да очаквам чудеса, обаче много държа нещата да са коректни, точни и ясни. Тоест ако ще правиш фалшиви лайкове и други такива си казваш - като бонус ги получавате и да се знае.
Разни дребни шмекериики за по 1-2 левчета много мразя. И като се хване (а то е очевидно че ще се хване, тука не пасем трева), поне вземи се извини, а не да ми наглееш.

Научете се да вършите работа като бели хора, аман от дребни тарикатлъци.

Въобще нямам намерение и време да се занимавам с такива като теб. Още повече, че с цялата си наглост тръгна да ни клеветиш, че смя правили фалшиви лайкове, кликове и т.н.
Когато имахме проблем с отчитането писахме тук и върнахме парите - нито сме оспорвали, нито сме претендирали за правота - когато грешим поправяме грешката и продължаваме. ЗАЩОТО СМЕ КОРЕКТНИ И ВИНАГИ СМЕ БИЛИ! В момента обаче нито едно от горните твърдения е вярно. За последен път казвам че разминавания в отчитанията е нормално да има и ще има и занапред - всяка една система за отчитане на кликовете ( TYXO.bg, Google analytics и др.) дава разчличи статистики.

Отчитането става по следния начин: Когато някой регистрира клик към даден сайт, бива отчетен - без значение колко време стои на сайта и т.н. Ако същия човек направи втори клик (в рамките на следващите 2 часа), то ние не го отчитаме. Може да е от друг ваш линк - няма значение - клика ако е в интервал по-малък от два часа не го отчитаме.
Също така има доста сайтове, които зареждат за 6-7-10 сек., дори и повече - това не е наш проблем, клика е отчете и е наличен, това че на човека не му се чака да зареди сайта си е проблем на клиентите. В началото ги уведомявахме при подобни случаи, но никой не взимаше мерки. Ами щом не искат - тяхна си работа.
Най-голям проблем имахме докато се справим с ботовете - но и на тях им намерихме цаката. (
Във всичките случаи, ако има проблеми ги решаваме така, че ощетяваме нас, а не клиентите или партньорите.
Колкото до скрипта за добавяне - той няма нищо общо с бултаргет - има ли смисъл да обяснявам за него - стотици хора от този форум са ползвали услугите ми и много добре знаят колко ефикасен и ефективен е той.
А колкото до малкото импресии в Бултаргет - напоследък наистина имаме страшно много клиенти и когато се съберат много постове в едно и също време, скрипта ги разпределя в групи от страници, като понякога в тези групи попадат сами малки странички и затова импресиите и кликовете са малко. Но и това ще се оправи - въпрос на време е да се включат още партньори. И най-важното - плаща се за клик, всеки линк който има импресии но няма кликове просто е една безплатна реклама за вас.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Ти май въобще не схвана за какво говоря или се правиш на ударен? Напълно ок съм с разминаването между вашата статистика и аналитикс. Ясно, че е нормално да има разминаване, не падам от Марс.

През цялото време ти говоря само и единствено за фалшивите лайкове. При 16-18 посещения на страницата (всички от ФБ) няма как да има 20 лайка.

Продължаваш да ме/се правиш на идиот и с това не ми променяш мнението към по-добро.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

През цялото време ти говоря само и единствено за фалшивите лайкове. При 16-18 посещения на страницата (всички от ФБ) няма как да има 20 лайка.

Нищо общо нямам с това и идея си нямам защо са толкова - та ние дори забранихме публикуването на линкове към ФБ....
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Въобще нямам намерение и време да се занимавам с такива като теб.

:D

Ами и аз така. Диспут в пейпал ли да пускам или да ти дам мейла ми да рефънднеш сам?

Не ми е за 9те левчета, ама както вече казах с мухльовци не обичам да работя.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Нищо общо нямам с това и идея си нямам защо са толкова - та ние дори забранихме публикуването на линкове към ФБ....

Няма линк към ФБ, уеб страничка с лайк бутонче. Ясно ми беше, че има нещо гнило и това се потвърди като си пусна темата за скриптчето за фалшиви лайкове.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Просто ми прати линк за пейпала ти и никнейма ти в бултаргет.
Не ми е за 9те левчета, ама както вече казах с мухльовци не обичам да работя.
Аз също! Особено с идиоти!
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Готов си. Айде със здраве.

Готово...................
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

А мерси. Ще си взема една бира за твое здраве.

Глей колко грозно го направи, чак ми остави горчив вкус :) хубав замисъл, добра системка и заради едното каруцарско отношение станаха тука циркове.

Да беше се извинил и да кажеш, че е скрит бонус, ала бала...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

А мерси. Ще си взема една бира за твое здраве.

Глей колко грозно го направи, чак ми остави горчив вкус хубав замисъл, добра системка и заради едното каруцарско отношение станаха тука циркове.

Да беше се извинил и да кажеш, че е скрит бонус, ала бала...

Добре де - ти твърдиш че системата с отчитането на кликвоете е ок, и в същото време обаче правим лайкове на фен страниците, които са пуснати в бултаргет... Хубаво, ама в профилата има пуснати само два линка към някъв онлайн магазин за бижута. Къде ги видя тез лайкове като нямаш публикуван линк към фен страница???????????
А бе нещо не мога да те разбера...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Чети две мнения по-нагоре.

Няма фен страница, има уеб страница с лайк бутонче. Пуснал съм два линка, единия е към началната страница на сайта, другия е към вътрешна страница.

Цъкни на тоя с вътрешната страница и там ще видиш лайк бутончето - те за него ти говоря. Бяха 2 лайка, като пуснах рекламата за няколко минути станаха 22-24-нещо такова.

Сега както и да го гледаш това нещо не е нормално. Не че се оплаквам, просто така се създава усещането че нещата са яко фейк и ти с писанията си тука още повече ми го влоши това усещане.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Чети две мнения по-нагоре.

Няма фен страница, има уеб страница с лайк бутонче. Пуснал съм два линка, единия е към началната страница на сайта, другия е към вътрешна страница.

Цъкни на тоя с вътрешната страница и там ще видиш лайк бутончето - те за него ти говоря. Бяха 2 лайка, като пуснах рекламата за няколко минути станаха 22-24-нещо такова.

Сега както и да го гледаш това нещо не е нормално. Не че се оплаквам, просто така се създава усещането че нещата са яко фейк и ти с писанията си тука още повече ми го влоши това усещане.

Единствено виждам лайкбокс на фен страницата вдясно и долу - за него ли говориш?
 

Горе