Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Странно, всички дати и проверки са с Unix Timestamp, така че няма голямо значение къде се намираш, но ще проверя за какво иде реч и ще го оправя.


Edit - да, сетих се къде е проблема. Ще бъде оправен в най-скоро време :)

Благодаря за feedback-a!

Поздрави,
Мануел
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Защо ми изписва на някои места " Изчаква одобрение " за предстоящи публикации... и 2 от тях не ми ги публикува, при положение че съм ги натъкмил по 1 на час?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Модераторският контрол се е включил при постоянното публикуване на един и същ линк на всеки час . Идеята за публикуването през 1 час е, че това са различни линкове. Публикуването на един и същ линк и текст към него на всеки час заспамва станиците, а и няма никакъв ефект от него при толкова често публикуване. Препоръчвам ви да го пускате не по-често от 4 часа.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Модераторският контрол се е включил при постоянното публикуване на един и същ линк на всеки час . Идеята за публикуването през 1 час е, че това са различни линкове. Публикуването на един и същ линк и текст към него на всеки час заспамва станиците, а и няма никакъв ефект от него при толкова често публикуване. Препоръчвам ви да го пускате не по-често от 4 часа.

Ааа тоест, ако сменя текста няма да има проблем?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Ааа тоест, ако сменя текста няма да има проблем?
Само текста не е достатъчно, трябва и линка да смениш - разменяй ги, пускай линкове и към вътрешни страници, не само към главната.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

А може ли в статистиката да се показва и какъв е бил допълнителния текст? Вече съм забравил какво съм писал вчера. Ма беше нещо оригинално :rolleyes: Пък и да не се повтарят...

Тука имам предвид:

bt.jpg
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

А може ли в статистиката да се показва и какъв е бил допълнителния текст? Вече съм забравил какво съм писал вчера. Ма беше нещо оригинално Пък и да не се повтарят...

Да, благодаря за feedback-a, ще го направим.

Поздрави!
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

И при мен се е включил модераторски контрол. Публикувам линкове към различни, вътрешни страници, но си стоят със статут "Изчаква одобрение"
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

И при мен се е включил модераторски контрол. Публикувам линкове към различни, вътрешни страници, но си стоят със статут "Изчаква одобрение"
Прати ми имейла, с който си се регистрирал на лично, за да проверя.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Новостите по bulTarget може да видите ТУК
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Бонусът от 5 лева за хора от форума все още е валиден. Всеки който се регистрира в системата и закупи някой от пакетите да ми пише на лично своя никнейм, за да му заредя бонуса.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

За 6 дни само 15 клика??!!! Затова ли набих 10 лева? Разочарован съм. Няма да повторя.
Не е възможно - явно има някакъв проблем. Колко публикувани линка имаш за тези 6 дни и всъщност, кой е сайта който рекламираш? Прати ми твоя никнейм на лично, за да проверя...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Имам 1 линк. nick dimitkoster

Този линк всеки ден ли трябва да го пускам? Мислех, че си върви докато свършат парите
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Услугата е супер - доволен съм. Само 1 недостатък има: фейсбук страниците, в които се публикува, не са особено представителни :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Имам 1 линк.
:) Офф, човек, всеки линк е активен около 20 мин. след пускането си. След това не генерира почти никакъв трафик. Ако искаш повече трафик го пускай по 5-6 пъти на ден.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

:) Офф, човек, всеки линк е активен около 20 мин. след пускането си. След това не генерира почти никакъв трафик. Ако искаш повече трафик го пускай по 5-6 пъти на ден.
Е, аз четох faq, но това не го видях там. Сега ще знам, но е добре да го напишете
 
От: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Само 1 недостатък има: фейсбук страниците, в които се публикува, не са особено представителни
Видял си 1-2% от страниците, дори се съмнявам, че и толкова си видял :) Напротив, 90% от страниците са с много добри имена, аудитория и статистики, не че това има някакво значение, имайки предвид, че се заплаща за клик. А и страниците се ротират на всеки линк/време/и др.
 
От: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Е, аз четох faq, но това не го видях там. Сега ще знам, но е добре да го напишете
Да, имаш право, ще го напишем.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

къде мога да видя наличните страници в които ще се публикуват линковете?
 

Горе