Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Гугъл Аналитикс и Блогер Статистика отчитат по малко това май е кофти :)
Може ли да обясните за LIKE ---> 4 посещения а имам 24 LIKE (сигурно по инерция и грешка натискат бутона) :wink:
За сайта и цялата система мога да кажа че е уникален :D
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Как е реализират ли се продажби ? Направих си регистрация и ще пробвам с малкия пакет какво ще се получи :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Не е само при теб. След 17 часа днес нямам кликове, само 100-200 импресии на всяка публикация.
1. Много зависи каква е тематиката.
2. Често Фб много се забавя със статистиката за импресиите от партньорските страници (което няма общо с кликовете, тъй като тях си ги отчита нашата система)
3. Една от причините да имате малко импресии в някои часове е, че тогава се случва да има зададени по няколко публикации в едно и също време, в такъв случай системата ги разделя и публикува на по-малки групи от страници.
4. В Бултаргет се плаща за клик, а не за импресии, така че повече не смятам да коментираме това колко импресии има дадена публикация - проблема до сега беше, че трябваше да пускате отделно всеки един линк, което ви отнемаше време - сега вече има автоматично препубликуване, чрез което линковете ви могат да се препубликуват седмица без пипате нищо. Просто няма място за коментар по импресиите.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Извинявам се за питането. Страниците в каква област са? В смисъл сигурно са масово за жени, парфюми, дрешки, обувки, телефонии т.н.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Извинявам се за питането. Страниците в каква област са? В смисъл сигурно са масово за жени, парфюми, дрешки, обувки, телефонии т.н.
Не, всякаква тематика има. Съотношението мъже/жени е около 58/42, около 87% са над 18 год. За в бъдеще ще имате възможност за таргетиране по групи от страници спрямо тематиката.
 
Малко статистика и от мен :
24-Jan-2013 18:25 -9581 -26
24-Jan-2013 17:00 -5843 -20
24-Jan-2013 17:25 -5019 -21

Което е супер,и реших че системата е отново конкурентоспособна и е време да заредя кредити за нова кампания,но няколко дни по-късно:

28-Jan-2013 18:00- 616 -0
28-Jan-2013 17:40- 616 -0
28-Jan-2013 18:20- 483 -0
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

4. В Бултаргет се плаща за клик, а не за импресии,Просто няма място за коментар по импресиите.

Може ли да питам как без импресии да има кликове.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Може ли да питам как без импресии да има кликове.
Ето и отговора на твоя въпрос :)
2. Често Фб много се забавя със статистиката за импресиите от партньорските страници (което няма общо с кликовете, тъй като тях си ги отчита нашата система)
 
От: Re: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Което е супер,и реших че системата е отново конкурентоспособна и е време да заредя кредити за нова кампания,но няколко дни по-късно:

Точно така и аз се подведох!
А и докато са спрени линковете сочещи към ФБ, едва ли скоро ще я ползвам тази система.
В много грешна посока върви този тул!
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Никъде не сме гарантирали колко импресии ще правят вашите линкове - може и 20 000, може и 20.... Затова се заплаща на клик.
Това е последният когато коментирам темата за импресиите. На който не му харесва - да не зарежда повече и толкоз.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

тогава се случва да има зададени по няколко публикации в едно и също време, в такъв случай системата ги разделя и публикува на по-малки групи от страници.

С увеличаването на потребителите и възможността да се публикуват МНОГО линкове в едно и също време, все по-честа ще е възможността линковете да попадат в по-малки групи от страници и да получават ниска визуализация и от там - почти никакви кликове...

Как бихте решили този проблем? Нали в крайна сметка целта на човек е да пусне линк и да си изхарчи парите, получавайки кликове... Реално кликове не могат да се получат по ред причини... И горе manuel правилно пита как да получи реализация, като линковете почти не се показват...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

С увеличаването на потребителите и възможността да се публикуват МНОГО линкове в едно и също време, все по-честа ще е възможността линковете да попадат в по-малки групи от страници и да получават ниска визуализация и от там - почти никакви кликове...

Как бихте решили този проблем? Нали в крайна сметка целта на човек е да пусне линк и да си изхарчи парите, получавайки кликове... Реално кликове не могат да се получат по ред причини... И горе manuel правилно пита как да получи реализация, като линковете почти не се показват...

Просто ползвате автоматичното препубликуване - става за 5 мин. и повече не се занимавате. Оставяте го да си поства докато ви се изхарчат кредитите.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Системата работи като скачен съд - с нарастването на партньорите, нарастват кликовете, което кара повече хора да ползват системата. Няма как нещата нон-стоп да се балансират, винаги едното ще е малко по-напред от другото.

Постепенно обаче се включват нови и нови партньори и това отново ще вдигне кликовете и съответно импресиите, все пак партньорската програма работи от 10тина дни. Дайте и мъничко време :)
 
От: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

И при мене се получи дребно разминаване...

Bultarget отчита 18 клика, в Аналитикса имам 17 посещения от ФБ (умишлено изчаках 1 ден да опресни инфото), в същото време линкнатата страница (на моя сайт) получи 20 нови лайка... Айде кликовете иди дойди, ама тия 20 лайка как се получиха, акъла не ми го побира :) А съм сигурен, че са от тая реклама, щото другия трафик е малко...

Нещо извънземните ме налазиха ми се струва...

Явно не са били извънземните, ами скриптчето за генериране на фалшиви лайкове, който в момента даже се продава: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39706

И какво правим сега като имам още 9лв в сметката, пък нямам намерение да ги харча за фалшиви лайкове?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Явно не са били извънземните, ами скриптчето за генериране на фалшиви лайкове, който в момента даже се продава: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39706

И какво правим сега като имам още 9лв в сметката, пък нямам намерение да ги харча за фалшиви лайкове?
Смешен си - това няма нищо общи с бултаргет.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

И при мене се получи дребно разминаване...

Bultarget отчита 18 клика, в Аналитикса имам 17 посещения от ФБ (умишлено изчаках 1 ден да опресни инфото), в същото време линкнатата страница (на моя сайт) получи 20 нови лайка... Айде кликовете иди дойди, ама тия 20 лайка как се получиха, акъла не ми го побира А съм сигурен, че са от тая реклама, щото другия трафик е малко...

Нещо извънземните ме налазиха ми се струва...

Когато някой хареса страница му се показва в профила и във фийда - приятелите му виждат какво е харесал - просто някой от тях също е харесал страницата.
 

Горе