Burn Mother F****r, Burn! :)

От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Повече от сигурен съм, че това са хора с много нищожни мечти и преспективи, които реално отчасти разчитат на това да ги забележи света с нещо, било то и палежи на коли, собственост на невини граждани. Като цяло е кофти обстановаката сега, защото обществото малко или много се е сдухало, все пак тази кола не са я взели, за да гъзареят, а да изпълняват дневните си задължения.

Съмишлениците им са плъзнали по цялта страна. Аз лично няма да се очудя ако си сформират една група във ФБ. Но е факт, че хванаха един за 12-те палежа, но реално те все още продължават и това малко или много говори за недовършена работа. Верно, че не може да се упанцизи целия народ, но поне тези, които го правят това, както и да им се слагат страшни присъди, за да не позволява на някой да му хрумва в бъдеще. ;)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

samo na men li vsi4koto kirilica mi izliza na kutiiki i kvadrat4eta?


2011-12-19_104037.jpg
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Всичко е ОК, не знам, от къде го пишеш бате?

Ето и по темата, ново изобретено съобщение.

paleji-razvod.jpg

Вече и в Силистра, което ми е малко страно. за по-големите градове, все щеше да се намери някой луд, ама в малък град си е плашещо, защото означава, че и между малкото хора има луди. За мен лично човек, който безразборно пали коли без никаква цел, била тя материална или духовна, си е чисто болен човек. И затвора на тия май няма да им повлияе, я едно силно лечение с успокоителни и да му направят дупето на лейка от инжекции с лекарства, за да му управят болното мозъче. Лощото е, че вече станаха много. :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Blinky взимам да си мисля, че те имам в приятели във фейкбуха... Всяка снимка, която кача в профила си по темата след няколко минути/часа е качена тук.
P.S. Това в кръга на шегата де 8)

Скоро време ще вземат да почнат коли и по малките градове и села, които не са областни центрове... Тия хора нямат спиране. Или някои им плаща или просто са със синдрома burn out от този вечен недеоимък в България.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Blinky взимам да си мисля, че те имам в приятели във фейкбуха... Всяка снимка, която кача в профила си по темата след няколко минути/часа е качена тук.
P.S. Това в кръга на шегата де 8)

Скоро време ще вземат да почнат коли и по малките градове и села, които не са областни центрове... Тия хора нямат спиране. Или някои им плаща или просто са със синдрома burn out от този вечен недеоимък в България.

Хахаха, няма да се учудя, аз от там черпя част от тях. :)

Важното е хубавите неща да стигнат до повече хора, което ще гарантира и повече усмивки и положителни емоции. :)

Нямат спиране, а това е част от техния сценарии за обърквация на държавата, който реално не знам и аз какво цели. :)
 

Горе