Burn Mother F****r, Burn! :)

От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Аз за това я стартирах темата, защото знам, че няма скоро да се справят с проблема, защото си ги познаваме. :)

Защо да се справят веднага? По-добре е да отчетеш, че си се справил с голям проблем, отколкото с малък.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Тези пак ще избият рибата с "адекватните" си действия.:mrgreen:

От коментарите:

Абе Боко и Цуцко пак строшиха тъпометъра :))). Тия толкова ли са безумно тъпи, че да се юрнат да закържат всеки, който носи туба с нафта, бензин или спирт :))). А като им знам акъла току виж взели да инкриминират това деяние :))). И много ми е странно как ще им се докажат думите и не е ли трябвало преди да ги арестуват пък и след това МВР-то да доказва нещо. Ами аз имам камина в къщи, пък и барбекю, ползвам течна подпалка. Ако си купя от магазина и вземат та ме приберат се чудя как ще доказвам :

Ако беше Хорейшо до сега 100 пъти да ги е хванал и окаушил.

Зная кой е и ще ви обадя - ВАЛЕНТИН ЗЛАТЕВ Е. Той има най-много гориво.
 
Последно редактирано:
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Палежи на коли в страната и как се почва ловът на вещици. Тия са толкова тъпи, че ако бяха малко по остри, можеха да се порежат като си решат косата сутринта. Кой нормален пироман ще тръгне да пали с дизел, когато с бензин става по лесно пожарът. Дизелът има ниско октаново число (20-25 ако не се лъжа) докато бензина има високо октаново число (80-100) и е по лесно запалим. За да запалите дизелово гориво трябва да постигнете голяма температура която да възпламени горивото. При бензина е достатъчно и малък пламък да се възпламени. Не ми се мисли утре ако някой закъса някъде и отиде да сипва с тубата от някоя бензиностанция и ще го осъдят по бързата процедура на 5 години без съд и свидетели....
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Както винаги в България всичко е наопаки. Тук си ВИНОВЕН до доказване на противното...

Просто тук е като в зоната на здрача.

Най-лошото в случая е, че може да пострадат много повече невинни хора, а виновните така и да не се разбере кои са.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Още 3 автомобила са горели тази вечер, в Люлин и Дружба. И по новините (не знам колко достоверно е де) пироманите са се гавриили с полицията. Не разбрах много много, защото не им имам доверие към репортажите, които правят. Очакваме и тази вечер подпавачите да вземат свойте мерки. И все си мисля, че застрахователните фирми са най-заинтересовани в това да спрат тези палежи, но като гледам и те са леко пасивни и очакват яорганите на реда да помогнат тук, в този случай. Казаха, че имали имитатори. По-скоро има хора, на които са платили и в други части на странната да го правят. Определено прилича на нагласена работа и може малко да се рови в тази посока. Колите вече станаха 44 и са задържани общо 4-ма. Няма обаче с какво да ги задържат, защото няма член в закона, който да наказва гражданин със запалителна течност в себе си. Знам, че заноковите органи работят по случая, но на мен ми изглеждат леко безпомощни, защото луди колкото искаш, а следа за следване - никаква. Дано скоро намерят решение на проблема, защото след 100-ната кола ще стане епидемия и доста голям страх ще плъзне из хората, както е започнало вече. Аз лично пожелавам на МВР успехи в това, защото тук говорим за нещо много кретенско и нелогично - да палиш произволни коли. Явно е изместване на вниманието от нещо, но определено невинни го отнасят.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Вече се гаврят яко с полицията :D според мен това няма да спре до като не хванат и осъдят някой...
Да, трябва да се пипа малко по-твърдо, защото тази гавра явно е подбудена от нещо - а именно мекошавото отношение от полицията към криминалния контингент. Не говоря за дребните престъпления, а за тези мащабните, които нон стоп слушаме за тях. Важното е да си върнат респекта, а това става с обективни и строги наказания. Сега малко се е опущал нашия законен орган и хората са пощурели и разпуснали. Ако не вземат мерки всеки ще започне да прави каквото си иска с мисълта, че ще му се размине, както и се получава последно време.

Дано да го отнесе някой и то лошо, защото днес са колите, утре ще са апартаментите. Това е само лошото на ситуацията - може да се развие в много лоша посока.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Приходите от какско са намалели с 42млн. Това не е ли достатъчна причина
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Мда, ама ако удрят застраховаи коли - тези приходи ще се стопят още повече. Но мда, това за сега идва като най-логичната причина. Някой има ли информация на коя фирма (застраховател) колко коли се падат от тези 44? Ако няма застраховани или %-та на застрахованите е сравнително малък, то реално вече може да се работи в тази насока. Много страно как е възможно да има незастраховани коли тук в България. Иска се доста големи топки, за да държиш колата си без застраховка по улиците на страната ни. Практиката показва, че от едно време са се предуждавали хората да се застраховат по какви ли не начини.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Май хората започнаха да се базикат вече, в соц. мрежите гледам доста пиканти неща:
kola-palej.jpg

....май това не би трябвало да е смешно. :)

Софиянци, ако не искате тази нощ да ви запалят колата, изпратете SMS "ne iskam" на кратък номер 0166. Цена: 1.66 лв с ДДС!!! ;-)))
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

То не е смешно, ама направо е трагично вече :oops: Иначе готини фрази :) А това с флаера е добре измислено :D
 
От: От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Ама само 80% от цената, на която сте я застраховали. Аз лично видях лека притеснителност в това, но сега ми стана по-густо. Само да са читави застрахователите, че иначе ще е една дълга, дълга разправия и простотия, която сме свикнали да виждаме. :)

Имаше още една фраза някъде я четох, май twitter :

Преди палех влакове ама заради стачката трябваше да се задоволя с коли.

@sofiaburning

 
Последно редактирано от модератор:
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Под прекритие ще внедри палежите като част от сериала. Обмислят как да ги вкарат, но вече има концепция по въпроса. ;)
Аз това чакам :D
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Арестуват ли, арестуват хора, но колите си продължават да горят :)

Днес се замислих и за нещо друго. Това може да е лична провокация директно към Бойко Борисов.

Все пак той е бил пожарникар, а те умеят да гасят пожари най-добре.

Може би някой е решил да се подиграва с това и тези палежи да са насочени към Бойко.

Очаквам премиера да вземе нещата в свои ръце и като един инстиснки пожарникар да спре разпространяващите се палежи :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Възможно е и внасяне на смут в населението, защото се формира някоя нова групировка...

Това мнение не го видях до сега в темата, като хвърлих бърз поглед на повечето коментари.
П.С. Друго си е онлайн детективска работа по случая :Р
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Под прекритие ще внедри палежите като част от сериала. Обмислят как да ги вкарат, но вече има концепция по въпроса. ;)

Представи си, ако се окаже, че участва един от нас, колко известен ще стане форумът. Линковете към Замунда ще са ви най-малкият проблем. :mrgreen:
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Случаят е ясен. Просто всеки героизъм си има последователи, имитатори и тн..както си харесате :)
Естествено че подпалването на няколко коли ще провокира настроения в многото бойно настроени родни пироционери :)
Започнаха и по другите градове нали? Едва ли някой робо-рамбо-роки-пироман прелита като ватман от град на град палейки колите.
Остават размислите - дали имено това се е целяло с подпалването на няколко трошки, или настроенията са провокирани случайно
 

Горе