Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

xristiqn_xnx , брат , много си упорит и инат . Хвани нещо сериозно и наистина ще направиш пари , не ставай за смях
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

И аз така. Кликане му е майката, да знаете. Така и дата се базикаме, искам и аз да спамна:

http://webmasterquest.com/?ref=Blinky

Хахаха, какво си мислите, че и аз не съм талант, да го Ева. :) Само да кажа, че е адски безмислено, това ми е акаунт още от както супола ми стигаше до земята. Но истината си е една, читав онлайн бизнес със сайтовете му, със силната им промоция и оптимизация. Другото, като това на пример си е загуба на време и нерви. Не е като да не го знам от личен опит. ;)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

значи влиза6 в профила натиска6 съррф адс там ти излизат реклами те натискаш ги 4акаш 3о секунди излиза ти тикче и готово
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Какво чесно казваш бе дребен, тук такива като теб идват под път и зад път, всяка седмица поне двама идват да пускат реферални линкове към ptc сайтове. И не говори глупости, че плащат - и аз преди 2 години си мислех, че има хляб в тая глупост, 2 години ги чаках да ми изплатят някакви 120долара. Извод- чети форума и не се занимавай с глупости.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

eto ti dokazatelstwo
showthread.php
makar i da ne e moe e ISTINA ZAPOMNI ISTINA i SI go nabii Y TUPTA GLAVA
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Бате, ще те помоля да пишеш на кирилица. А пък нека плащат.

Ами и на български, ако може:)

Като се замисля по въпроса тези сайтове и програмки са си неразделна част от опита на човек онлайн. :)
 
Последно редактирано:
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Вярно е , че са част от опита , но поне да опита , да почака някоя година плащане и тогава да се тръшка плащат ,та плащат ! По скоро ще цъфнат налъмите преди бткс.ту да плати . ( имаше едни налъми с цветчета на димитровградския пазар лятото ) Ако не вярваш на колегите от форума питай гугъл

http://www.google.bg/search?source=ig&hl=bg&rlz=&q=bux.to+%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%89%D0%B0%D1%82+%D0%BB%D0%B8&aq=0&oq=bux.to+%D0%BF%D0%BB

и тогава ако не се осъзнаеш просто нямам какво да кажа !
по - добре почни с микроъоркърс поне ще правиш $ 7-8 на седмица от най - простите задачи
 
Последно редактирано:
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Така е. Неизменна чст в миналото на всеки webmaster е. Ето как мисля, че се е стигнало до този феномен: седиш си, чатич си, сваляш някой от другия пол, като му обесняваш, че сиу нъмбър уан и по едно време някой от събеседниците ти пъска некоя кликалка, с която той се хвали, че изкарва по някой друг $ докато си губи времето в нета. На него му става интересно и проверява дали е така и започва, като вижда как в акаунта му след време (седмица, месец, година) има парички, той запова да вярва. Има ли вяра, другото е второстепенно. И тук идва дилемата на живота му - да продължи да "трупа пари" в акаунта си или да се поинтересува от друг начин за изкарване на пари. След не дълго време се вижда, че тези кликалки и други подобни сайтове не плащат и човека се обезверява тотално и: а) зарязва всичко и е на мнение, че от интертнет пари не се правят § б) минава на друга схема за изкарване на пари.

Както виждате момента е тънак, но преспективите са различни. Всичко зависи само и единствено от човека зад изторията, която се превърна в класика. Аз съм от тези, които имаха друго и пробваха с тези PTC сайтове, едно е истина - минаването през тях е неизбежно, най-малкото защото някой е подметнал, а на предприемача му е в кръвта да проверява нови и нови възможностти.

Това е. Сега всеки взима своите решения докато се занимава.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Е, аз лично минах през бъксту когато реших да търся работа чрез сайтовете за обяви и един надълго и широко обясняваше колко много се печели без изобщо да се напъваш и т.н. Така загубих цяла година заради такива като колегата .Не че сега съм успял , но поне се опитвам , чета и се уча и не се кьоре за 1 цент на клик 24 часа.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Хах,
и аз в бъкса имам към 80 долара, събрани от реферали и така си стоят от години.
Калпав е трафика, но може някой ден да ги обменя срещу малко трафик на кликачи, ако не са останали само ботове вече :)
 

Горе