Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Fozzy

Well-Known Member
Ето каква проста сметка направих днес. Купуваш си 500 реферала за $459.00. Ето какво става като започнат да кликат те:

500 referrals click 10 ads per day = $50.00
Your daily earnings = $50.00
Your weekly earnings = $350.00
Your monthly earnings = $1,500.00

Дали всички ще кликат и наистина ще стане това. Знам, че такива програми са безсмислени, но все пак ми е интересно!
 
Да бе..а я сега сметни ако 450 от тях се окажат неактивни какви пари ще спечелш..Гарантирам ти, че най-малко 40% от тези реферали ще са неактвни..
 
Tsanko каза:
Да бе..а я сега сметни ако 450 от тях се окажат неактивни какви пари ще спечелш..Гарантирам ти, че най-малко 40% от тези реферали ще са неактвни..

И аз така мисля :wink:
 
Fozzy каза:
Tsanko каза:
Да бе..а я сега сметни ако 450 от тях се окажат неактивни какви пари ще спечелш..Гарантирам ти, че най-малко 40% от тези реферали ще са неактвни..

И аз така мисля :wink:

ако искаш нещо да стане както трябва - направи го сам!
Ако искаш да се занимаваш с тая програма... Първо намери доказателства, че са сериозни и плащат... Питай чичко Гугъл, той знае всичко... Питай и в други форуми... Ако bux.to са сериозни, те самите би трябвало да имат форум... Та така.. Като проучиш нещата и си сигурен, че можеш да правиш пари от тая програма -> казваш на комшията, той на негов приятел, той пък на негов приятел и така... Събирате се 20 маниаци и почвате да кликате... Ще излъжете още 20 маниаци и така става пирамидата...
Ама ако питаш мен - не си струва... Верно че дори и 20$ са си 20$... Ама реално погледнато 20$ = 26 лева... Можеш да си плащаш нета - хубаво е... Ама ако не плащат? Ако мин. payout е 50-100$ ? Кел файда да чукаш 1 година, за да видиш нещо от тая програма ... И я видиш, я не видиш...
 
$20 ще ги изкараш с една проджба месечно на билков продукт (има ипо малки продажби но и по големи които компесират) ще ти отнеме много по малко време и ще научиш нови полезни неща докато си промотираш сайта си които после може да ползвасх при други проекти а не само да кликаш като откачен...

Мен ми е чудно колко най-много някои някога е изкарвал от нещо такова (реално платени)
 
Бате, аз на една такава програма стигнах $50 ама така и не ги видях.:) Що реферали ми трябвага за тази сума и колко кликане му се удряше.:) Така че наистина не си е оферта, по-добре инвестирайте времето в нещо наистина реално или ако имате акоунти с бая кредити, пуснете някоя програма за набиране на downline - мисля си в това има повече смисъл. :wink:
 
Само 40% може да са активни, а може въобще да не си получиш рефералите. Както направиха с мен! :cry:
 
eltanculo, рефералите идват след няколко работни дни.

в сайта пише, че ако си поръчаш примерно 15 реферали, и от тях 5 са неактивни, ти пращат общо 20, за да имате 15 активни реферали.

така и с всички останали бройки.
 
bux.to плащаха !ама чудя се тези дали са плащали !
Код:
http://www.earnptr.com/pages/index.php
Earnings Example
>> You click 10 ads per day = $95
>> 10 referrals from 1st. level click 10 ads per day = $150.00
>> 20 referrals from 2nd. level click 10 ads per day = $45.00
>> Your daily earnings = $290
>> Your weekly earnings = $2030
>> Your monthly earnings = $8700

като ще купувате реф. поне купувайте там дето плащат по веча
 
adelina каза:
bux.to плащат ама чудя се тези дали плащат
Код:
http://www.earnptr.com/pages/index.php
Earnings Example
>> You click 10 ads per day = $95
>> 10 referrals from 1st. level click 10 ads per day = $150.00
>> 20 referrals from 2nd. level click 10 ads per day = $45.00
>> Your daily earnings = $290
>> Your weekly earnings = $2030
>> Your monthly earnings = $8700

като ще купувате реф. поне купувайте там дето плащат по веча

Код:
Minimum Payout is $9000 - Real Money

:lol:
 
eltanculo каза:
Само 40% може да са активни, а може въобще да не си получиш рефералите. Както направиха с мен! :cry:

Връщам си думите назад ... дадоха ми рефералите и са активни. Много съм доволен! За сега ще видя какво ще стане и ще ви кажа! :) :)
 
Купуването на реферали трябва да направите след като вземете парите ..
а и Eltanculo изчаква се понякога до седмица за рефералите , заради многото потребители онлайн и просто чак засича :lol:
 
eltanculo каза:
eltanculo каза:
Само 40% може да са активни, а може въобще да не си получиш рефералите. Както направиха с мен! :cry:

Връщам си думите назад ... дадоха ми рефералите и са активни. Много съм доволен! За сега ще видя какво ще стане и ще ви кажа! :) :)
Как няма да ти ги дадът като са спряли да плащат.Плащат на някой друга бройка още,но това е да замажат малко положението за да може да лапат още няколко месеца.Виж тука какво са писали хората дето се занимават само с такива работи http://www.gpfbg.com/index.php?topic=10129.0
п.с Сякаш имат проблеми с форума нещо не е наред :D
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Конкретно за поста по горе с космическите суми...луд да си няма да се вържеш....а за бъкса....ами всъщност се оказва за рефералите че са реални акаунти(реални хора) които просто при рег не са попълнили поленцето с ника от когото са се зарибили...а дали си цъкат на линкчетата или не то си е тяхна работа.
А и по въпроса плаща ли бъкс.то на 99% съм сигурна че да доколкото пише по други (Дооооста) форуми :)
Струва си да се занимаваш(не че е кой знае какво 10 - 20 линка по 30 сек от 5 до 10 мин на ден), но всичко идва от рефералите :)
 
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

А и по въпроса плаща ли бъкс.то на 99% съм сигурна че да ... Струва си да се занимаваш(не че е кой знае какво 10 - 20 линка по 30 сек от 5 до 10 мин на ден), но всичко идва от рефералите :)

БЛОНДИНКА :rofl: Бебче, ти можеш ли да смяташ? Плюс това, ако (примерно) някой отвори сайта ми 50 пъти в рамките на 2 минути, ще съм повече от убеден, че не е прочел нищо
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Как ще плащат, я се осъзнай. Добре ти колко си получила от тях, имаш ли опит който да споделиш - скриншотове на платените пари? Нещо? :) Не се заяждаме, нито се опитваме да провокираме, но наистина адски много се заблуждаваш.

И да речеме че плащат, защо да си губиш времето за някакви си центове? И другото което е - това не е онлайн бизнес, а работа. Когато седиш и печелиш от това че правиш нещо (респективо - ако те няма и не цъкаш - няма "доходи") - това за мен си е бачкаторска история.

И последно, няма нищо мисловно в това, просто цъкане. Не се обиждай, но и маймуна може да го прави. А когато и маймуна може да прави това, значи нивото на което оперираш е меко казано - ламърско, да не кажа първично....:)

Прегледай темите тук и ще видиш, че едно 100% от хората тук са мигрирали от непечелещи (неплащащи) програми към такива, които им доставят добър доход, мисъл както и задоволително ниво на което да се развиват. И аз съм бил така. :)

Успехи все пак.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Мен ме убедиха, че съкс.то плащат, обаче никога не бих седнал да цъкам рекламки... ако имам 5-600 лева които незнам какво да правя бих си купил реферали, те да ми направят някой лев... само дето, след толкова престой в този форум, рядко се намира в момент в който нямам идея, какво да правя с толкова пари :D
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

аз си купих реферали от два сайта: clickpropaganda.info/index.php?ref=poppy76bg3533 и busyclicks.info/index.php?ref=poppy76bg3533
цените за купуване на реферали са за кликпропаганда.инфо $1,90 и за бизикликс.инфо $2. вие можете да определите колко реферали да си купите. Аз първончално реших да си купувам по два реферала, за да видя докъде ще стигна и дали ще има някакъв ефект. Тези два сайта имат различни тарифи за купуване на членство за седмица, месец и една година. сумите са 22,90 долара за бизикликс.инфо и за кликпропаганда.инфо - 24,99. Един познат ме посъветва да не си давам всичките пари за даден сайт, а най-вече да купувам реферали. а рефералите с малки суми. когато съберете достатъчно пари можете да решите какво да правите с тях. И още нещо www.alertpay.com много по добър от www.paypal.com e защото няма да ви иска специален номер от онлайн бамкиране, за да ви активира кредитната карта виза електрон. успех на всички!
 
Последно редактирано от модератор:

Горе