Bux.to Autoclicker..

FestarBG

New Member
В последно време сайтовете PTC (Paid to Click) станаха много популярни..При тях се регистрираш и цъкаш на реклами,за което ти дават пари.Но това изисква време и не е много приятно да цъкаш цял ден.Лидерът в този бизнес е Bux.to.Аз си закупих работещ аутокликър(само го пускаш и той си цъка рекламите са,не е нужно ти да правиш нищо 8) )..и ще ви пратя този аутокликър за да печелите пари,ако вие ми станете реферал.Това значи аз да получавам % от вашата печалба,но вие НЕ ГУБИТЕ НИЩО...Ето линка от който да се регистрирате: bux.to/?r=FestarBG .След като ми станете реферал,пратете ми лично съобщение,ще проверя в сайта и веднага ще ви пратя аутокликъра на имейла.. :D
 
Последно редактирано от модератор:
Здрасти бате и добре дошъл тук.:) Радвам се че си с нас и имаш понятие и се занимаваш с сърфове., аз така ги наричам. Но най-големите менуал сърфове са ts25, gtraffic, webmasterquest, от авто: power2surf, smillysurf, autosurt.dk.... Много са...и не са лоши като метод за набиране на webmaster-ски трафик, за набиране на даунлай и трупане на кредити, но определено не мисля че е начин за правене на много пари, по-скоро си мисля че си е отнемане на много време, отколкото трупане на кеш.
 
хм коентираш под статии за инструмети които бихати помогнали да изкараш много пари само за да пуснеш линк да се феиква някаква кликалка нали знаеш че няма никои забогатял по този начин...
 
То нали в bux.to има 10-11 реклами, които можеш да кликаш по веднъж на ден. Кел-файда от този аутокликър! Пък и като ти дават 1 цент ти, че да изкараш над 100 долара ти трябват 30-40 реферала, които и те да кликат постоянно! :? Няма никакъв смисъл, само губене на време... по-добре да отида на кафе някъде отколкото да ги кликам!
 
Направо ... Но и аз не схващам идеята от този аутокликер ... да са 100 реклами и да отида на разходка , пък то да трупа , а те се отварят за 5 мин. Въпреки сичко ми беше станало интересно :wink:
А има ли някой който още използва букс-а
 
Аз се регнах защото ми беше интересно да го видя, но съм кликнал точно на 2 реклами и нямам намерение да влизам пак :D
 
paid

ами аз спечелвам всеки месец по 15 $ и съм с премиум плюс 16 реферали . ими и много фрии сърфери ако някой иска
 
От: Bux.to Autoclicker..

само да попитам този сайт пък и другите подобни на него по какъв начин виплащат
пращат ви чекове по пощата ли
бихте ли ми обяснили
 
От: От: Bux.to Autoclicker..

само да попитам този сайт пък и другите подобни на него по какъв начин виплащат
пращат ви чекове по пощата ли
бихте ли ми обяснили
Добре дошъл тук и приятен престой тук. За кои сайтове говориш? За тези с кликането - не съм видял някой забогатял от тях, освен собствениците им. Но това е друг въпрос.:)

Успехи....:wink:
 
От: Bux.to Autoclicker..

От колкото време чакам пари от тази програма вече 2 месеца чакам и нищо няма...
 
От: Bux.to Autoclicker..

Добре де как други само се хвалят, че спечелили по хиляди долара пак на нас тука едни ти 50-100 долара не могат да изпратят...
 
Re: От: Bux.to Autoclicker..

Добре де как други само се хвалят, че спечелили по хиляди долара пак на нас тука едни ти 50-100 долара не могат да изпратят...
хахаах немога да повярвам че питаш - като се хвалят не мислиш ли че го правят за да се запишеш под тях и да станеш техен реферал. и като 10 000 такива като тебе се излъжат и ония верно правят 1000-ди долари :lol:
 
От: Bux.to Autoclicker..

Имам предвид, че пари хиляди долара взимат от америка , австралия и така нататък.Пък от България има доста, които са взели по 10-40 долара.
 
От: Bux.to Autoclicker..

Ами кво да ти кажа аз вече не чакам на тази програмка.От време на време влизам да видя как парите растът благодарение на рефералите ми.Но няма май тва значение.
 

Горе