Bye, bye host.bg

Ужас, и аз днес получих мейла, че всички услуги се прехвърлят към СуперХостинг, дано няма проблеми, писали са, че физическата миграция ще отнеме няколко седмици.
 
Освен мейла, че прекратяват за настоящи клиенти има и втори мейл с новият ти юзър и парола в системата на супер хостинг. В hostbulgaria.com вече няма нищо :(
 
Да бяха проверили кой е вече клиент поне с тоя имейл.
 
Само едно не разбрах както трябва- за host.bg ли става въпрос или за hostbulgaria?
Последните постове са за hostbulgaria на сайта им е обявено и пускат мейли
 
Суперхостинг ще вдигнат цените
Цената вече е вдигната.

Това е живота - ако си верен някому, това не означава, че той ще ти е верен.
Гледам, че @s1yf0x e цъкнал харесване, вместо да напише коментар. o_O
Ще трябва да си търся нов дом... :mad:
 
Малко допълнение:
И какво излиза - че са взели само клиентите, а не са купили цялата фирма.
 
Първи проблем:
(за шпионажа по IP нямам думи)

суперхостинг.jpg
 
Много,много неприятно!Избягах от тях преди години и сега пак трябва да се бяга със 200!
 
сега е момента някой да пусне нискобюджетен хостинг и да направи агресивен маркетинг за да обере недоволните клиенти
Да, но не мисля, че във форума има човек, който се занимава с хостинг. Само за @Blinky се сещам :D
 
Като казах че ще вдигнат цената, имах в предвид че пак ще я увеличат. Те я увеличиха като направиха предното сливане, какво им пречи сега отново леко да покачат нагоре цените.
Лошото е че единствената алтернатива в БГ е ICN , от които съм по-недоволен отколкото от Суперхостинг
 
Като казах че ще вдигнат цената, имах в предвид че пак ще я увеличат. Те я увеличиха като направиха предното сливане, какво им пречи сега отново леко да покачат нагоре цените.
Лошото е че единствената алтернатива в БГ е ICN , от които съм по-недоволен отколкото от Суперхостинг
Не си прав. Ако искаш пиши на лично. Мога да ти предложа български хостинг от който съм доволен. Не искам да правя реклама тук. И цените им са приемливи.
 

Горе