cars24.biz

Тая веселяшката тема съм я изпуснал - а какво му е на cars24.ws - свободен е и е също с така безполезно тлд като .biz

Тоя домейн за сватба няма да ти стигне, при повече късмет може да изкараш за една бърза брачна нощ на околовръстното ама за дюрексите сам ще трябва да се бръкнеш
 
От: cars24.biz

Домейна не е лош но повече от това коети си дал не можеш да вземеш :)
Ако струваше толкова до сега да е регнат ...
 
От: cars24.biz

.biz домейните не струват, най-многото, което може да му вземеш е reg fee (т.е. цената на която си го купил от регистратора), ако си решил да купуваш и продаваш домейни, насочи се към .com и нищо друго!
 
От: cars24.biz

Защо да не струват biz домейните? Много са си хубави дори, стига да знаеш за какво да ги използваш. Естествено няма да струват за picture.biz, funny.biz, blog...biz, flashgames.biz и тн., но за cars.biz, shop.biz, mytrademark....biz, estates.biz и много други са перфектни и дори в някои случай за предпочитане пред com и net. Всичко опира до предназначението. За серпа и индексирането е същата работа. Мога да дам доста примери където biz е преди com по много ключови думи...или казано по друг начин - пълна глупост е теорията, че com се предпочита от търсачките пред biz за по-добра класация.
 
От: cars24.biz

.biz върви само ако е готино "типо" домейнче или 1 дума но добра.иначе просто забрави.
 
От: cars24.biz

До всички, които дадоха мнения и предложения по темата: Ако не ви е срам, моля да споделите последните си успешни продажби на домейни / сайтове и приблизителна цена.
Благодаря предварително.
 
Re: От: cars24.biz

До всички, които дадоха мнения и предложения по темата: Ако не ви е срам, моля да споделите последните си успешни продажби на домейни / сайтове и приблизителна цена.
Благодаря предварително.

Това за какво ти е? Държиш да се унизиш до последно или се надяваш, че някой ще направи изцепка, с която ще засенчи твоята? Хубаво - темата се превърна на майтап, просто я зарежи и ако искаш да се заемеш сериозно с това, чети, питай. Няма злоба в подмятанията - просто хората се развличат, не го приемай навътре. Просто карай нататък и се учи. Успех!
 
От: Re: От: cars24.biz

Това за какво ти е? Държиш да се унизиш до последно или се надяваш, че някой ще направи изцепка, с която ще засенчи твоята? Хубаво - темата се превърна на майтап, просто я зарежи и ако искаш да се заемеш сериозно с това, чети, питай. Няма злоба в подмятанията - просто хората се развличат, не го приемай навътре. Просто карай нататък и се учи. Успех!

като я видя тая тема и се сещам за мен преди 3-4
години
и аз така имах два домейна които мислех че са супшер готини, яки и ценни и се чудех дали няма да се прецакам ако им искам 4 цифрена сума...
оказа се че няма кой да ми даде и трицифрена :)
и ме беше яд че съм попаднал на балъци дето ми се правят на мъже а не разбират от хубави домейни и нямат пари за да си ги позволят :)
 
От: cars24.biz

Да живее оптимизма :)
www.wp-admin.eu - Този домейн е по-оптимистичен :D
 
От: cars24.biz

Имам домейн.NET който е рег. 2007 и е със сайт на него. Хубава еднозначна дума е, на почти всички езици се изписва еднакво и се разбира не само от англоговорящите. Не се продава но най-добрата оферта която съм получавал за него бе $800 и то преди 2 години по време на кризата. Да не говорим, че ако беше .COM щеше да струва поне 3-4 пъти повече.
Ако си решил да влизаш в бизнеса с домейни - прочети повече. В повечето случаи се иска много четене. А страха да не се прекараш с ниска цена винаги ще го има.
 
От: cars24.biz

Благодаря на всички за мненията и особено на primecode и AMOUN. Надявам се, че съм си взел поуки от всички коментари.
И два незначителни коментара от моя страна:
1. Дали случайно или не темата е в ТОП 5 разглеждани теми за последните няколко седмици?!? Елементарната ми логика показва, че ако игнорирам "мечтаната" цена, все пак домейнчето има някакъв потенциал.
2. Приемам оферти за покупка. Игнорирайте първоначалната цена.
Поздрави на всички.
 
От: cars24.biz

*Може ли мнение за продажба на домейн pochistvane.bg -немога да започна нова тема затова го поствам тук , какви пари могат да му търся*:)
 

Горе