CashBurners правят плащания с PayPal... нали ??

iNDESiGN

Member
Здрасти, тъй като epassporte се насраха (както всички знаем), промених метода на плащане да е PayPal, но плащането нещо не се осъществява :shock:
чаках, чаках, писах на съпорта - няма никой :shock:
Та въпроса ми е да чакам ли плащане или да мисля друг варянт?
Някой ползва ли PayPal като метод на плащане в CashBurners ???
 
От: CashBurners правят плащания с PayPal... нали ??

Този въпрос вече е задаван. Отговорът беше, че желаещите да получават с PayPal са много, а парите в PayPal малко, защото сметката им в PayPal се захранва само с пари от клиенти, а клиентите не плащат с PayPal. Може да са променили политиката си.

Предлагат и плащане с Entropay (пластмасова или виртуална дебитна карта). Трябва да си получил известие за Entropay (виж в папката със спама).
 
Последно редактирано:
От: CashBurners правят плащания с PayPal... нали ??

Има и Пионер, както и банков трансфер, който е на $1000. Всички програми ще минат към други методи, а тия ще го поемат така, лекичко. :)

Може да смениш метода и аз знам, че в PayPal-а тегавинка точно заради причината, която спомена хепислакъра. Виж или пиши им във форума. Факт е, че откакто тия бастуни Epasspporte сринаха завода много запитвания има към програмите, които работят с тях. Все пак е беше най-удобен за всеки webmaster. Парите ще си ги видиш, само трябва да се избере нещото, което ще стане бързо и за двете страни - те да платят, а ти да може да си ги вземеш бързо. ;)
 
От: CashBurners правят плащания с PayPal... нали ??

Плащат си, аз съм си избрал като плащане PayPal и не съм имал проблем. Наскоро даже ми платиха. :)
 
От: CashBurners правят плащания с PayPal... нали ??

gangster колко време чака парите след като направи сумата за изплащане към PayPal , писал ли си на съпорта и т.н. ?

Различно последното плащане е 11-12 дена, предпоследното 8-9 след като е достигната сумата за плащане. Кажи речи 10-тина дена средно. На съпортане не съм писал, не са ми спешни и когато ми ги пратят тогава, не ги тормозя. В интерес на истината не знам и кога и плащат един път се рових да видя някакви срокове ама не намерих. :)
 
От: От: CashBurners правят плащания с PayPal... нали ??

превеждат в четвъртак, ... е миналия ме пропуснаха, ще видя тоя четвъртак какво ше стане, ако пак ме пропуснат - ...entropay
 

Горе