chatGPT дискусии / въпроси

Може и да е края на интернета, какъвто го познаваме. Хората няма да търсят сайтове, а просто ще питат чата и той ще им отговаря. За какво им е да отварят гугъл, да търсят различни сайтове и да сравняват информацията, като могат да я имат наготово. Сега очаквам да има много големи размествания, защото при такива големи промени обикновено лидерите, ако не се усетят докато е време, вече не са лидери и ги изместват други. Така се случи със скайп, който доминираше навремето, но вайбър го отвя заради смартфоните, защото скайп не успяха да се адаптират навреме към новото.

Интересно е кой какви въможности вижда. Нали сте предприемачи (аз не се броя)
Скоро AI щял да пише на ниво младши програмист (как звучи), ще вземе работата на блогъри, копирайтъри, сайтове и какво ли не.
А след 5 години ?
Дали няма да познаят social-green jobs
 
Последно редактирано:
Фалшив скрийншот. Всеки може да зададе същия въпрос и да види, че отговаря правилно винаги.
2023-02-14_224954.png
 
На доста места гледам как го осмиват и се подиграват, но повечето не са на ясно как ще им го начу@а след време и повечето ще останат без работа.
Според мен много сайтове ще идат в канала, може да не е тази година но времето тиктака в тая посока.
 
Осмиването и подиграването е просто трик за събиране на лайкове в социалните мрежи с таргет плоскоземната част на населението, която се връзва на всяка простотия, излизаща там. Това е интересна тактика за печелене на пари от изкуствения интелект. Както виждаме и местните плоскоземци светкавично клъвнаха, значи тактиката работи.
 
Представяш ли си интегриран във блог или социал chatgpt. Постове и коментари ще има … колкото искаш.
 
С навлизането все повече на AI, хората започват да стават излишни, много професии вече започват да изчезват. Големи технологични гиганти вече правят огромни съкращения. Парадокса е, че хората са във възторг от възможностите които се откриват и със своята алчност все повече обучават AI и забързват процеса.
 
С навлизането все повече на AI, хората започват да стават излишни, много професии вече започват да изчезват. Големи технологични гиганти вече правят огромни съкращения. Парадокса е, че хората са във възторг от възможностите които се откриват и със своята алчност все повече обучават AI и забързват процеса.
Ще има базов доход и ще седиш цял ден у вас. Супер яко
Шегувам се. Ще има други професии
 
Ще има други професии
Разбира се, мога да ти изброя на бързо няколко :D арматурист, говедар ;)

В туба е пълно с клипчета на по няколко дни с милиони гледания как да направите бързо пари с Ai като си държите мъ@ите по цял ден.
Милиони са тръгнали по тоя път и шоуто съвсем скоро престои
 
Разбира се, мога да ти изброя на бързо няколко :D арматурист, говедар ;)

В туба е пълно с клипчета на по няколко дни с милиони гледания как да направите бързо пари с Ai като си държите мъ@ите по цял ден.
Милиони са тръгнали по тоя път и шоуто съвсем скоро престои
В началото на темата предупредих за същото, но ме попитаха срещу какво ритам толкова.

п.с. говедари няма да има - месо и млекопроизводството ще изчезне преди програмистите и контент райтърите.
 
Разбира се, мога да ти изброя на бързо няколко :D арматурист, говедар ;)

В туба е пълно с клипчета на по няколко дни с милиони гледания как да направите бързо пари с Ai като си държите мъ@ите по цял ден.
Милиони са тръгнали по тоя път и шоуто съвсем скоро престои
Какво значи последното изречение ?
 
кой беше мармота със станиола?
Според някой източници на горепосочените точно програмистите ще са най-търсени и особено в сферата на AI, Data .. всичките там, IoT. И според chat.openai
Ся тука има една особеност. Дали е така или се изкарват много подобни специалисти, за са паднат заплатите и разходите за производството с цел по-бързо имплементираме сред обикновения човек.
Щот аз мисля, че точно chatgpt е добър в данните, ми казват, че там щяло да има най-много работа. Да кажат разбиращите така ли е ?
 
Какво значи последното изречение ?
Ще си позволя да дам моя прочит, пък авторът на изречението може да представи и своя.

''Милиони са тръгнали по тоя път и шоуто съвсем скоро престои''

Милиони потребители на приложението се възползват от услугите му, като по тоя начин му помагат да се усъвършенства и да ги измести в още по-кратки срокове.
 

Горе