Clickbank реферали

bonevbb

New Member
Здравейте,
искам да попитам мога ли да видя рефералите си в clickbank ? Някой ако знае как става и дали изобщо е възможно да сподели. Търсих подобна тема, но не успях да намеря.
 
Здравейте,
искам да попитам мога ли да видя рефералите си в clickbank ? Някой ако знае как става и дали изобщо е възможно да сподели. Търсих подобна тема, но не успях да намеря.
Здравей,
Реално не можеш, аз съм се пробвал. Но имам някакво чувство, че ако започнат да продават ще ти се отчете. При нас трупаме от форума, но където и да ровя, каквото и да правя, не мога да открия къде са, колко са и дали някой генерира нещо - кликове, продажби. Но при продажби, би трябвало да има раздвижване и в твоя акаунт. Мисля да им пиша тези дни, защото не ми е много ясно. А ако искаш, може да им пишеш и ти. Все пак може ли такова нещо да е е ясно. Претендират да са едни от най-големите и добри афилиейт мрежи в света.

Надявам се някой да има опит и да сподели, или поне да е чул нещо.
 
От: Re: Clickbank реферали

Първо благодаря за отговора. Генерират се продажби, но аз реално немога да разбера от кого са, дали другите са активни и както каза кликове и такива неща. Ще пиша и аз ако има отговор ще го споделя.
 
От: Clickbank реферали

Някой вадил ли е кинти от тях, сега ги пробвам - по една тежка дума се конкурирам, надявам се до месец има вече някви продажби добри
 
Clickbank реферали - Click Bank Affiliates - Click Bank commission

Първо благодаря за отговора. Генерират се продажби, но аз реално немога да разбера от кого са, дали другите са активни и както каза кликове и такива неща. Ще пиша и аз ако има отговор ще го споделя.
Да, сподели, че им мен живо ме интересува. В интерес на истината е хубаво, че имаш генерирани продажби, но в същото време е малко тъпо да не може да видиш от къде са и кой ти ги прави. А още по-лошо е, че не може да определиш %-а продаващи от общия брой. Това пак са важни статистики, защото все пак да може да прогнозираш по-добре в бъдеще. Примерно, ако на всеки 10-11 реферала, един продава, това означава, че на 100-110, броя ще е 10-11, което си е сериозно, ако всеки прави по някоя друга продажба на ден.

Ще разгледам и другите програми от този тип, но знам, че май и shareasale, нямаха, но даваха опции на определени афилиейти да имат право да ползват реферал програмата. Ще разпитам и аз, и ще пиша тук. ;) Айде, който е първи с информация, да постне тук. :) А и в същото време, ще е добре и някой с опит и информация по темата да се включи. :)
 
От: Clickbank реферали

Това че нямаш списък на рефералите и не виждаш в вяко едно време как се развива акаунта и продажбите не е ли предпоставка за недоверие от страна на птребителите .
Имам предвит да ви цакат с некоректно отношение .
 
По принцип е предпоставка не само за това, това е по-скоро факт, че админ панела е доста недоразвит или не мислят в тази посока от въпросната мрежа. Тази програма има само един шанс да се отличи от другите си конкуренти, защото последно време направиха най-малко промени (само в дизайна) от останалите и това е да се държи коректно. Ако това го направят, ще има много негатив и все по-малко ще ги промотират.
 
От: Re: Clickbank реферали

По принцип е предпоставка не само за това, това е по-скоро факт, че админ панела е доста недоразвит или не мислят в тази посока от въпросната мрежа. Тази програма има само един шанс да се отличи от другите си конкуренти, защото последно време направиха най-малко промени (само в дизайна) от останалите и това е да се държи коректно. Ако това го направят, ще има много негатив и все по-малко ще ги промотират.
Да бъдат коректни ! - това човек не може да знае дали са коректни следкато няма нужната информация зада отсъди дали са или не коректни
 
Clickbank реферали - Как да набера реферали към ClickBank

Да бъдат коректни ! - това човек не може да знае дали са коректни следкато няма нужната информация зада отсъди дали са или не коректни
То реално, ако си опитен бизнесмен ще си наясно, че не е нужно да се крият и да разчиташ на това да не те хванат. Както казвам и на моите приятели, решили да го играят Казанова, винаги е възможен момента на засечката. Няколко хора ще се регистрират през теб, ти ще знаеш за тях и когато някой направи продажба ще се похвали. Ако не ти се отчете, ето ти издънка. Но да се надяваме, че програмата не е такава и това го имат в предвид, защото едно е да спестиш няколко долара от няколко афилиейта, друго е да инвестираш хиляди и милиони в оправяне на онлайн репутацията си. Колкото и да е, ще писнат в DP и някой друг форум и ето ти тесла. Но не е изключен и момента да е така. Няма сигурни неща на този свят, нали така беше казано.

Ние, българите, като по-скептично гледащ народ винаги това ни минава през акъла и е може би нормално. Но все пак е вероятно да има още много други причини защо реално не се появяват записалите се под теб реферали и защо не се виждат техните пълните статистики. Аз бих заложил на стар и недоразработен скрипт. Или поне силно се надявам да е това. Определено въпросът е доста интересен и ще си проличи в няколко поста след моя защо. А аз ще имам сега отговорност да проверя и за другите, техните конкуренти, Shareasale.
 
От: Clickbank реферали

Аз си мисля, че нямат статистика на реферали, защото наблягат повече на промотирането на продуктите отколкото на някакъв бизнес план! Записах се и в markethealth и те нямат статистика за реферали или поне неуспях да открия. Иска ми се освен промотирането на продукти да мога да изграждам и мрежа в която да вижда хората от екипа каква активност имат за можем да реботим с тях. Споделете програмите, които имат такава възможност може и на лично. Няма да се откажа и от тези две в които се записах защото пък имат избор от продукти.
 
Аз ще ти споделя кои програми го имат, от тук посочените, това са:

1. Sellhealth
2. Cashberners
3. Moreniche
4. Pillsmoney
5. CrocMint

Мога на лично да ти дам и други програми, но това са в общи линии. Там имаш реалния шанс да видиш малко по-детайлна картинка на нещата.

ClickBank явно не залага на този тип развитие на програмата си. Но реално това е много важна стратегия. Все пак говорим за мрежата им от афилиейти, която ще подобри и повиши продажбите. Казвам подобри, защото едно такова нещо е много по-силно от мрежа градящо на едно ниво рефералите си.
 
От: Clickbank реферали

Някой вадил ли е кинти от тях, сега ги пробвам - по една тежка дума се конкурирам, надявам се до месец има вече някви продажби добри

Възможно е да се вадят пари, даже аз съм си купил един продукт (Форекс робот), който се продава през ClickBank. Имат продукти за различни ниши, но много от тях са от типа "легални машини за безплатни пари" (Форекс роботи, книги "Как да правим пари лесно" и т.н.).

По принцип в тази ниша с правенето на лесни пари има доста пари :) Обаче има доста конкуренция там.

Не ми харесва това, че не може да си направиш white label сайт, а трябва да разчиташ на бисквитената технология (водеща до загуба от 27% според някои проучвания).
 
От: Clickbank реферали

Не са лоши кликбанк имам няколко продажби от тях и ми пратиха чек за $200 преди няколко седмици
 
Re: От: Clickbank реферали

Не са лоши кликбанк имам няколко продажби от тях и ми пратиха чек за $200 преди няколко седмици
Мерси за мнението. Преди няколко дни някой беше се усъмнил, че не плащат. Добре се включи. Знам, че са добра програма и не биха си позволили глупости. :)
 
От: От: Clickbank реферали

Не са лоши кликбанк имам няколко продажби от тях и ми пратиха чек за $200 преди няколко седмици

Какви продукти успя да продадеш?
 
От: Clickbank реферали

Да се включа и аз.Продавам един продукт на кликбанк повече от година и проблем с плащането никога не съм имал.
Продавам еддин софтуер за гледане на тв онлайн.
 
От: Clickbank реферали

Някой друг ще се престраши ли да каже какви продукти продава?

До тук двама са казали - alergodil продава софтуер за гледане на ТВ онлайн, аз съм продавал софтуер за производство на почти безплатни пари (Форекс роботи).
 
Re: От: Clickbank реферали

Да се включа и аз.Продавам един продукт на кликбанк повече от година и проблем с плащането никога не съм имал.
Продавам еддин софтуер за гледане на тв онлайн.
Мерси много за инфото. Да, и аз знам, че компанията е повече от читава, а програмата им е уникална и наистина прави пари на своите афилиейти. А ти се сключи по темата - в истинския и фокус - как да се видят афилиейтите, които ти правят продажби? Интересно е, защото доста хора запознати с аф. панела им не виждат нищо, а не е като да не сме се ровили всички. :)

Ако имаш комуникация с някой от програмата, ще се радвам да го подпиташ. Много ще помогне на нас и на тях, успоредно. Мерси пак за мнението ти. :)
 
Re: От: Clickbank реферали

Някой друг ще се престраши ли да каже какви продукти продава?

До тук двама са казали - alergodil продава софтуер за гледане на ТВ онлайн, аз съм продавал софтуер за производство на почти безплатни пари (Форекс роботи).
Не тук промотираме програмата им, както се вижда де. :) Интересни са и се надявам все повече хора да се записват и да ги пробват. Не за друго, но от големите май съумяха да интегрират най-успешно този тип разрастване. Не знам как да нещата при CJ и SAS, но определено не мисля, че имат. Знам, защото имам акаунти и се опитвам и тях да промотираме, както правя с ClickBank. Ако някой има повече информация за това и ме намира в грешка, да каже. Ще бъде полезно за всеки да знае.
 

Горе