Clickbank реферали

От: Re: От: Clickbank реферали

Ако имаш комуникация с някой от програмата, ще се радвам да го подпиташ. Много ще помогне на нас и на тях, успоредно. Мерси пак за мнението ти. :)

Преди 7-8 месеца попитах и отговора беше, че в следващите версии на контролния панел ще се виждат рефералите.Минаха няколко ъпдейта и нищо не се случи.
Наскоро пак питах но този път не получих отговор.При мен обаче се получават други страни работи.Продукта се предлага на две цени и месечен абонамент.
Аз промотирам само ниската цена, но редовно имам продажби на високата цена и на месечен абонамент.
 
Re: От: Re: От: Clickbank реферали

Преди 7-8 месеца попитах и отговора беше, че в следващите версии на контролния панел ще се виждат рефералите.Минаха няколко ъпдейта и нищо не се случи.
Наскоро пак питах но този път не получих отговор.При мен обаче се получават други страни работи.Продукта се предлага на две цени и месечен абонамент.
Аз промотирам само ниската цена, но редовно имам продажби на високата цена и на месечен абонамент.
Ей, това е супер. Те реално преди няколко години (може би 1-2, макс 3) си смениха дизайна на сайта. Стария вече остаряваше и не след дълго направиха нов, което беше добра крачка. Не знам кой беше първи, но някъде по същото време и CJ осъвремениха техния дизайн. Сега и двата сайта са много приятни и добри. С ръка на сърце ще кажа, че CJ се справиха по-добре в това. Поне повече ме грабва. :)

Не знам защо на теб ти се получава така, но може да драснеш някое мейлче, не че ти е зле и така, но все пак.

Мерси за информацията, така ще можем да проследим и нашите реферали, които са се записали. Дано покаже нещо, като се надявам и да прехвърлят всичко като информация и база данни. :)
 
От: Clickbank реферали

Да не отварям нова тема.

Може ли някой от вас, който се е занимвал да ми помогне.

Та продавам аз едни продукти от известно време и гледам вече си имам продажба $82, да ми е чистита :D Въпроса ми е как аджеба се withdraw-ват/дърпат средставата гледам мога да си настроя чек да е на колкото искам примерно и сега мога го дръпна ако задам 50 долара, но къде трябва да кликна. И трябва ли чакам като адсенса пин по пощата че да може да дърпам кинтите?

Мерси
 
Да ти е честита и от мен. :)

Пиши им, реално ще ти кажат хората, занимаващи се, но реално не трябва ли да стигнеш минимум някакъв? Май беше $200 или се бъркам. Като си отварях там акаунт беше около $50 минимума за чек, но после някой ми спомена за $200. Ще се радвам някой и на мен да ми го обясни по-добре.

Поздрави
 
От: Clickbank реферали

Да не отварям нова тема.

Може ли някой от вас, който се е занимвал да ми помогне.

Та продавам аз едни продукти от известно време и гледам вече си имам продажба $82, да ми е чистита :D Въпроса ми е как аджеба се withdraw-ват/дърпат средставата гледам мога да си настроя чек да е на колкото искам примерно и сега мога го дръпна ако задам 50 долара, но къде трябва да кликна. И трябва ли чакам като адсенса пин по пощата че да може да дърпам кинтите?

Мерси

Реално трябва да направиш поне 5 продажби защото имат изискване при покупка да са използвани 5 различни начини на плащане(различни карти като вид да са използвани).
Това е само преди първото плащане.Нещо като система срещу измами.
Иначе за чека ти си определяш сумата.Винаги задържат определена сума за withdraw-ват. При мен е между 10-15% но за всеки е различно.
Пин като адсенса няма.
 
От: Clickbank реферали

Мерси за отговора,

Да и аз гледах такова нещо 5 различни начина.

А кога мога да си извезма чека или веднага като стигне минимума и сендват. Или като адсенса на всяко определно число от месаца, понеже тука пише Start of this pay period?

В коя банка са най-добрите условия за осребряване на чек и какви са таксите?
 
От: Clickbank реферали

Изпращат чекове на две седмици.Когато достигнеш сумата която си избрал за чека ти го изпращат.
При мен е в пощенската кутия на 7-9 ден от датата когато е отбелязано че са го изпратили.
Аз от Асет банк съм доволен за 20-25 дена осребряват чек.Експресбанк са по-бавни 30-35 дена.
Иначе таксите им са еднакви.
 
От: Clickbank реферали

Много са им смотани условията за плащане. Трябва да имаш няколко продажби (различни карти), плащат с хартиен чек, задържат част от сумата като гаранция срещу бъдещи refunds/chargebacks от страна на клиентите.

И най-лошото е, че ако продължително време нямаш продажби (но имаш пари в акаунта) си взимат такса за това, че ти държат парите! След няколко месеца без продажби остатъчния баланс се занулява. След това такси няма, защото няма как да си ги вземат (нямат практика да правят баланса отрицателен).

ClickBank взима по $1 на всеки 2 седмици при неактивен акаунт повече от 90 дни

Има и начин да бъдат донякъде преодоляни тези недостатъци.

Който има акаунт в ClickBank, от който е получавал плащане, но в момента не го ползва, може да го продаде на някой, който все още няма акаунт, но иска да получи плащане бързо (без да се налага да чака да се съберат плащания с различни карти/PayPal). Няма проблем детайлите на акаунта за получателя на плащането да се сменят, пробвано е.
 
От: Clickbank реферали

Четох някъде че след 2 чека вече можело по пейпал ти пращат има ли нещо вярно?
 
От: Clickbank реферали

Гледам на сайта им пише само за чекове, Direct Deposit (United States), Direct Deposit (International) (България я няма в списъка) и Wire Payment (имат малка таксичка и неясни условия кой може да получава плащания чрез банков превод). Нищо не пишат за плащане на комисионните с PayPal.
 
От: Re: Clickbank реферали

Може ли някой от вас да ми покаже статия за продукт искам да видя как точно представяте продукт.
 

Горе