Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Статус
Not open for further replies.
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Имайте впредвид, че ако е nulled системата може и да е backdoor-ната ...
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Имай предвид също така, че пред whmcs може да не върви това "скоро". Надявам се да имаш едно наум, че може да си 'report'? (Все пак сме дружелюбни Български чеда)
 
Последно редактирано:
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Имайте впредвид, че ако е nulled системата може и да е backdoor-ната ...

Системата не е nulled, а е преработена версия, която няма license key.
Води се Owned License No Branding и не е backdoor-ната :)
@alex.atanasov - имам го предвид и знам, че „Българите“ не сме много дружелюбни и приятелско настроени, всеки гледа да изяде другия, защото иначе ще изядат него :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Системата не е nulled, а е преработена версия, която няма license key.
Води се Owned License No Branding и не е backdoor-ната :)
@alex.atanasov - имам го предвид и знам, че „Българите“ не сме много дружелюбни и приятелско настроени, всеки гледа да изяде другия, защото иначе ще изядат него :)

Нали си наясно, че балъците са малко в webmaster форумите и че това твърдение е меко казано невярно.
Отвори официалния сайт на хората, които предлагат този административен панел и се информирай преди да пишеш тук, за да изглежда правдоподобно. Такива действия от твоя страна карат потенциалните ти клиенти да се усъмнят в сигурността на услугата ти. Утре ще ти пишат едно писмо, други ден нотариално такова и какво ще правиш с потребителите си, които са ти гласували доверие и пари, като ползват услугите ти.

Един съвет: Платете си го, почти без пари е..някакви си 15/18 долара и си работете без притеснения дали някой ще ви оплюе, репортне или критикува. Гради имидж, доверие а не обратното.

Поздрави и бира! :)
 
Последно редактирано:
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Нали си наясно, че балъците са малко в webmaster форумите и че това твърдение е меко казано невярно.
Отвори официалния сайт на хората, които предлагат този административен панел и се информирай преди да пишеш тук, за да изглежда правдоподобно. Такива действия от твоя страна карат потенциалните ти клиенти да се усъмнят в сигурността на услугата ти. Утре ще ти пишат едно писмо, други ден нотариално такова и какво ще правиш с потребителите си, които са ти гласували доверие и пари, като ползват услугите ти.

Един съвет: Платете си го, почти без пари е..някакви си 15/18 долара и си работете без притеснения дали някой ще ви оплюе, репортне или критикува. Гради имидж, доверие а не обратното.

Поздрави и бира! :)
Мерси за мнението и препоръката.
Искам само да кажа, че нито съм казал, че някой е балък, нито съм си го помислил :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Виж сега пич, това, че не си казал на някой балък в прав текст, не значи че не търсиш такива.
Крайно несериозно е да се опитваш да градиш бизнес на основата на нулнат/кракнат софтуер. "Системата не е nulled, а е преработена версия, която няма license key." - ей такова животно няма! След като няма изискване към ключа, то системата е нулната. След като не можеш да отделиш $20 за билинг системата си, сам показваш колко сериозен "бизнес" въртиш.
Да си призная, още когато пуснахте темата проверих дали имате лиценз, още преди Алекс да беше писал за това, просто защото исках да разбера колко сте сериозни като евентуален ваш клиент. Е вие не сте такива.
Направи нещо по-въпроса, защото в момента градиш доста стабилна анти реклама.
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Виж сега пич, това, че не си казал на някой балък в прав текст, не значи че не търсиш такива.
Крайно несериозно е да се опитваш да градиш бизнес на основата на нулнат/кракнат софтуер. "Системата не е nulled, а е преработена версия, която няма license key." - ей такова животно няма! След като няма изискване към ключа, то системата е нулната. След като не можеш да отделиш $20 за билинг системата си, сам показваш колко сериозен "бизнес" въртиш.
Да си призная, още когато пуснахте темата проверих дали имате лиценз, още преди Алекс да беше писал за това, просто защото исках да разбера колко сте сериозни като евентуален ваш клиент. Е вие не сте такива.
Направи нещо по-въпроса, защото в момента градиш доста стабилна анти реклама.

Благодаря и за твоето мнение :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Няма такова нещо, а е nulled. След, което само те си знаят какво са сложили вътре и са я кодирали пак с Ioncube. В момента твоя бизнес и данните на клиентите са верояно изложени на риск (root access с key към сървърите, домейн регистрар достъпа...) ... Купи си лиценз и тегли системата само от клиентската си част на www.whmcs.com.
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Основното ,което разбрах от тази тема е ,че на този хостинг не му е чиста работата и не е препоръчителен :) ако се бъркам нещо моля поправете ме
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Преди да започна, само да кажа, че не ви правя забележка просто препоръка

1. Не се опитвайте да залъгвате потребителите си,че сте голяма фирма.Ти ако влезеш в някой сайт на хостинг провайдър и видиш "сървърите", нали ще си помислиш че е голяма фирма.Мисля, че по голямо доверие ще спечелиш, ако напишеш, че сте нова бързоразвиваща се хостинг компания, отколкото - "нашите сървъри .."

2 - Малко поразгледайте за правописни грешки - Аз видях засега само една, но може и да има други - "бързо действие", пише се слято бързодействие

3 - Направете си live chat, не вярвам всеки потребител да има възможност да се обажда на телефона, при даден проблем или ако бърза, да чака отговор на е-мейл.

4 - Добавете и други възможности за закупуване/плащане на услугите ви.Добро решение е epay.bg, paypal, банков трансфер.Това мисля, че е стъпка към професионалното ви развиване.


Като изцяло мислете повече за потребителите, отколкото за себе си.Ще спечелите много

Успех и дано да се развивате успешно

П.С - Пак да подчертая не се заяждам, давам съвети

Поздрави : Ивелин
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Мистър Удар в главата, хубаво даваш съвети, но... не са добре обмислени.

1. Къде залъгват, че са голяма фирма? Много по-добре е да пише:

Нашите сървъри са достатъчно мощни, за да осигурят необходимото бързо действие на сайтовете разположени на тях, и са отлично подсигурени срещу отказ и загуба на информация.

Отколкото:

Ние сме бързо разрастваща се фирма, така че може от време на време сайта ви да изчезва, ама какво да правим, нови сме.

2. Правя ОГРОМНА забележка, че дума "бързодействие" НЯМА! Има бързо действие.

3. Какъв лайф чат какви пет лева? По закон, максималният работен ден в България може да е 8 часа. Ако направиш лайф чат трябва да назначиш минимум, подчертавам МИНИМУМ 6 човека - трима от понеделник до четвъртък и още трима за времето от петък до неделя, примерно. При положение, че най-скъпата им услуга е 6лв е като че ли мааааааалко по-изгодно, собственика да си вдига телефона и да отговаря на един - двама човека, които се сетят да се обадят. Лесно е дейба да седнем и да кажем искаме лайф чат, ама а де! Тези пари откъде ще дойдат при положение, че току-що стартира тази компания?

4. Може да се плаща чрез: PayPal, Alertpay, SMS, Epay.bg и банков превод - пак не си допрочел.

5. Ако мислят повече за потребителите си и да кажем направят лайф чат, до 6 месеца ще фалират.

Само да кажа, че не съм поставено лице, нямам нищо общо с хостинг компанията и дори не ползвам услугите им. Въпроса е, че днес ме сърбяха пръстите и трябваше да напиша някъде нещо. Хедшот, нямам нищо лично към теб.

Поздрави, Пешо!
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Fozzy изчерпа напълно отговора ми.
Начините за плащане са PayPal, Alertpay, SMS, Epay.bg и банков превод, както каза той.
От Live Chat няма смисъл, защото има тикет система в сайта :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Уважаеми потребители,
Сайта ни ще бъде онлайн много скоро.
Всички клиенти ще бъдат обезщетени.

.............................................................................................

Колко дена ще е off ? Какъв е проблема?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе