CPA сайтове.

danko6

Well-Known Member
Здравейте.
Цял ден търся сайтове, които предлагат CPA оферти и плащат седмично или месечно.
Тъкмо намеря някой и после веднага в нета писано как вече втори месец не плаща или подобни.
Само ако може без PeerFly.
Благодаря предварително.
 
От: CPA сайтове.

Еми търси и гледай де, повечето предлагат плащане месечно. За седмично, не всички го предлагат, а тези, които имат, имат и условия. Например имаше един, който искаше по $4000 на седмица, за да ти ги праща седмично.

Ето, топ 20 цпа програми: http://mthink.com/bluebook/top20/cpa
 
От: CPA сайтове.

PeerFly мисля, че бяха тези при които, трябваше да направиш няколко хилядарки, за по бързо плащане.
 
От: CPA сайтове.

В крайна сметка, ще си пусна и на нет 30, но и такива сайтове малко.Само cpalead за момента,са най-стабилни .
Исках да пробвам повече сайтове,но почвам да чета за даден сайт и един дал снимка от плащане, друг след него писал, че чака вече 2 месеца пари и подобни коментари и просто не мога да намеря нищо.За това реших да пусна една тема да ви попитам вие дали знаете нещо.
 
От: CPA сайтове.

Non-incentives:
Adscendmedia
MaxBounty
NeverBlue
StrongerAds

Incentives:
Blam Ads
MGCash
LeadBolt
Dollarade
CPATank

Повечето плащат на две седмици или месечно. Тия неща до голяма степен зависят от парите, които правиш и отношенията ти с твоя АМ. Има доста хора, които получават дневни плащания. А това, че някой, някаде си писал, че не са му платили, абсолютно нищо не означава. Всеки се мисли за Mr. Blackhat, пък после реват по форумите. Много ясно, че на много от тях няма да се плати, ама питаш ли ги какви каши забъркват и какъв трафик пращат?
 
От: CPA сайтове.

За cpa lead какво ще кажете? И какви са разликите мужду различните? може ли да се използват няколко едновременно? :)
 
От: CPA сайтове.

Има ли някои които са без званене ? Че повечето не званят...
 
От: CPA сайтове.

Има ли някои които са без званене ? Че повечето не званят...

Тези не са ми звънели:

PeerFly
Cpalead
LeadBolt
Dollarade

При PeerFly ще ти звъннат за да ти продиктуват един код за активация(поне преди беше така) ама системата е автоматична не е жив човек само гледаш да запомниш числата. Имат доста оферти, добра е програмката.

От Dollarade не останах с много добри впечатления, с зор конвертират и след като ми бяха деактивирали акаунта за не активност им писах да ми го пуснат пак ама ни вест ни кост от тях. Вътре имаше и 40 и няколко долара дето останаха за тях не ми ги пратиха ама да си ги държат евал съм ги. :)
 
От: CPA сайтове.

Dollarade имат сериозни проблеми с нивото на support...с две думи "пълен ташак". От MGCash не звънят. Също така не звънят от мрежите, които се притежават от bhw мембъри - StrongerAds, CPABeyond, CPAInfinity.
 

Горе