CPAlead ..?..

wpachow

New Member
Здравейте форум :) значи днес четох доста задълбочено за CPALEAD-a и имам наум няколко идеи....значи ще запитам тук дали имам право да работя с CPALead-a при долуописаните условия:
- форум - при регистрация попълваш анкетката и тогаз може се регнеш
един минус се сещам системата ABP която "пропуска" анкетата, оттам мога да загубя "продажби".
- Онлайн Мистери Шоу - т.е. задавам загадки на посетителите си и първите познали печелят точки и после ТОР 3 на края на месеца взема награда(каквато аз реша) ЛОК КОНТЕНТ.....дори в момента ми дойде идея ами ако направим страница с обяснение примерно Дъра-Бъра-Цуна-Гуна за да влезете в страницата моля натиснете ТУК ( след попълване на анкета ) се пак да дам избор на посетителите да влезнат по собствено желание.
- YOUTUBE FUNNIEST STUFF FOR THE WEEK - клипове на най-смешните неща случили се през седмицата в Ютуб ( имам разрешение от потребителите създали тези клипове респективно пуснали в ютуб ) и локвам всеки клип ( подобие на Kaspyr(doT)com )
но сещам се за един минус при всеки кликнат клип ще бъде нужно да популваш всеки път анкета но с различни имейли нали?!

П.С. имам тревоги за този надпис след изчерпване на "трафик лимита" т.е. да не можем да попълним анкета по техни си причини, как мога да се справя с този проблем..... Благодаря !
 
Последно редактирано:
От: CPAlead ..?..

кой туй нещу?
 
От: CPAlead ..?..

За да не успамя форумът реших да питам в моя си пост така:
1. Как да сложа CPAlead на видео както е направено в ( Kaspyr.com )
2. Искам същото като номер 1, но с картинки.
3. някой може ли да ми даде логин панел и рег панел скриптове ( с леко обяснение как да ги сложа)

МЕРСИ :)
 
От: CPAlead ..?..

За да не успамя форумът реших да питам в моя си пост така:
1. Как да сложа CPAlead на видео както е направено в ( Kaspyr.com )
2. Искам същото като номер 1, но с картинки.
3. някой може ли да ми даде логин панел и рег панел скриптове ( с леко обяснение как да ги сложа)

МЕРСИ :)

Избираш си widget-а при съдавнето за каво да бъде - за видео ли, за картинки ли, на Tease Time му задаваш 0 за да заключи страницата веднага. След това слагаш кода някъде преди </head> в страницата на която се намира видеото/картинката и си ок. :)
 
От: CPAlead ..?..

ами как да заключа само видеото/картинката без цялата страница

П.С. Виж Kaspyr.com по същия начин!!!
 
От: CPAlead ..?..

Нещо не мога да те разбера при Kaspyr.com видеото е на отделна страница и тя е заключена. Инфото за филма е на една страница и като цъкнеш на watch movie те прехвърля на друга страница където е видеото и която е цялата заключена.
 
От: CPAlead ..?..

да, иначе за 40 дни нещо имах към 1000$ :p тамън си виках, ще намажем оппп и изчезнаха :X
 
От: CPAlead ..?..

докога ще е така туй че фреелото е изчезнало другите не изчезват нали ( за бг трафик си мисля, че става на въпрос в горните 3 поста )
 
От: CPAlead ..?..

докога ще е така туй че фреелото е изчезнало другите не изчезват нали ( за бг трафик си мисля, че става на въпрос в горните 3 поста )

Получава се така защото за БГ няма рекламодатели и за това няма и оферти иначе за другите си е ок. :)
 
От: CPAlead ..?..

ау мерси за рекламата (kaspyr.com) :D
към темата да знаете рекламите към бг ги отрязаха тотално :)
 
От: CPAlead ..?..

Нищо по лесно от това да караш тъпи американци да попълват анкети и други подобни глупости .
 
От: CPAlead ..?..

Аре честито на тия с бг трафик, от днес cpa*lead имат 2 оферти за бг :clap:

Get all the best games at Fun Pass! 3.75$ Survey
Dominos Star International Superstar 37.5$ :shock: Download

:clap:
 

Горе