CPAlead ..?..

От: CPAlead ..?..

Сайтовете си бяха работещи,печеливши и на добри поиции с серпа в продължение на месеци.

Вече е без значение защото:

Your account has been put on hold. Please contact your affiliate manager, Madison Francis, for more details. Use your CPAlead. publisher ID #***** to reference your account.
Не ги знам какво ще искат, обаче визията ми за бизнеса не е много розова...:(

Двоумя се дали да му пиша изобщо на тоя, или да зарязвам CPA нишата докато е време. Явно не е за мен:) Тука за няколко дена ми съсипаха всичко...
 
От: CPAlead ..?..

Здравейте . Имам въпрос към съфорумците които са се занимавали със сайтове (watchнещоси.com със заключени филми с cpa lead) понеже имам идея и аз да класирам 1-2 сайта . То е ясно , че са деиндексирани заради молба от компаниите които държат правата за филмите ,но може ли да споделите горе-долу колко трафик прави 1 такъв сайт преди да бъде пратен в небитието от гугъл.Също така искам да попитам biaaro[URL="http://www.predpriemach.com/member.php?u=1534"][/URL] дали е уточнил заради какво са му прецакали акаунта и дали има нещо общо с деиндексацията?
Ще съм благодарен за инфо по въпроса ....просто не искам да се захващам ако няма смисъл .... споделяйте :)

 
От: CPAlead ..?..

Не, не уточних, няма да се занимавам повече и затова не съм им писал.
Най силния сайт от мойте беше за Айрън Мен 2, почнах го от миналата година по това време и си хвана добри позиции точно когато беше най големия интерес. Тогава на 100 посещения имаше около 10 лийда, което не е най-доброто постижение. Другите бяха за по-стари филми и по повече 3-4 лийда дневно не са правили. Проблема е, че за по старите няма голямо търсене и трябва да изкараш сайта на много предни позиции за да тръгне парата.

Няма как да разбера защо съм деиндексиран, но признавам си, не съм ползвал съвсем легални методи.

Ако спазваш правилата, мисля няма да имаш проблеми, а хляб в нишата има.
 
От: CPAlead ..?..

На коя позиция излизаше тоя със 100 посещения ???

Погледни това между другото
Код:
http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=23846
Не се учудвай ако видиш някъде твоя сайт м/у редовете .

Чудя се нещо такова дали може да го предпази от деиндекс
Код:
 watchнещоси.com not hosted any of files.All videos are added by 3rd party or from other irregularity in web site.
 
От: От: CPAlead ..?..

Сайта излизаше на втора страница за "watch iron man 2 online" и разните му разновидности. Можеше и за първа страница да се надявам... обаче гугъл го уби:)






На коя позиция излизаше тоя със 100 посещения ???
 
От: CPAlead ..?..

Да питам аз един въпрос - като са само линкове нарушават ли ав-турските права и сродните им глупости? :wink: Уж не ама ...
 
От: От: CPAlead ..?..

Да питам аз един въпрос - като са само линкове нарушават ли ав-турските права и сродните им глупости? :wink: Уж не ама ...

А не ... редовно ми трият линкове от хотфайл заради авторски права ....
 
От: CPAlead ..?..

Бихте ли дали някой подобен сайт със сървита който е добър и плащат..Че тия от цпа лийда Ми направиха куркапан с това "Your account has been put on hold..."A тъкмо почнах да зарибявам посетителите... Нямам съдържание с авторски права на сайта обаче ме преебаха писах им имейли отговарят ми абслоютни безмислици също в един друг форум гледам че масово тия от цпа лиийд прецакват хората и им спират акаунтите..
Та моля дайте някой друг подобен на цпа лиийд сайт !
 
От: Re: От: CPAlead ..?..

страниците с gateway тудно ги индексира
сигурно homepage-a ти има gateway :)

А как е по-добре страниците с gateway да бъдат ли забранени в robots.txt за индексиране или няма значение ???
 

Горе