CPAlead ..?..

От: CPAlead ..?..

моля който разбира достатъчно на CPAlead да пише ЛС имам нужда от консултация със специалист в тази сфера БЛАГОДАРЯ Ви !!!
 
От: От: CPAlead ..?..

С ттия пичове стой ли въпроса като при адсенс доходите
Регистрация по ддс и др.
Договора ви с страна от ЕС ли е
незнам, аз бях регистриран от USA и си плащах таксите:)

моля който разбира достатъчно на CPAlead да пише ЛС имам нужда от консултация със специалист в тази сфера БЛАГОДАРЯ Ви !!!
пиши тук, ние ще ти отговорим:)
 
От: CPAlead ..?..

Добре значи искам да направя няколко сайта, но да попитам дали мога некои неща: Ето идеите ....

-сайт за
- онлайн игри с парични награди - регистрирай се и спечели ( колкото повече реферали (приятели и познати да се регистрират под теб) толкоз по-голяма печалба.
Въпрос: Мога ли да "възнаградя" юзърите с парични награди(или с материални такива)за да попълнят анкета.

-сайт за-
онлайн тото - избери брой числа, изпрати ни ги и спечели ( за да изпрати трябва да попълни анкетка).
Въпрос: Има ли някакъв закон с който трябва да се съобразявам , и на въпроса пак мога ли да възнаградя играчите с парична награда(спечелена от анкетите)
 
От: CPAlead ..?..

ДОБАВКИ:
- Колко пъти на ден може да се регнеш в анкетка отнасяща се за 1 сайт?
Ако се сетя още нещо ще добавям ;)
П.С. извинявам се за грешките допуснати в горенаписания пост... заради бързина са допуснати. Благодаря!
 
От: CPAlead ..?..

Не можеш да възнаградиш юзърите с парични награди(paypal, cash, CC...), пише го в TOS на cpa*lead.
С материални награди може - ваучери(могат да са с пари-амазон ваучери,бестбай,уалмарт...), е-боокс, аве всичко друго освен пари.:)
 
От: CPAlead ..?..

ДОБАВКИ:
- Колко пъти на ден може да се регнеш в анкетка отнасяща се за 1 сайт?
Ако се сетя още нещо ще добавям ;)
П.С. извинявам се за грешките допуснати в горенаписания пост... заради бързина са допуснати. Благодаря!
1 регистрациа за 1 оферта на 1човек на 1 IP за 1 месец(за повечето оферти, за някои lifetime) :)
сайта няма значение, ако го е попълнил в друг сайт офертата при тебе нчма да се получи(поне за повечето оферти) :)
 
От: CPAlead ..?..

И фрее лоттото май са върнали мернах го в един сайт.

Както казах в предното си мнение така са ги прецакали тея офертите нямат попълване, ша скоча и ша ги набия накрая. :mrgreen:
 
От: От: CPAlead ..?..

Аре честито на тия с бг трафик, от днес cpa*lead имат 2 оферти за бг :clap:

Get all the best games at Fun Pass! 3.75$ Survey
Dominos Star International Superstar 37.5$ :shock: Download

:clap:
37$ na доунлоад за БГ ТРАФИК?? АКо и не трябва да се плаща за сваляне ще платя на 15-20 прятеля по 5 лева да го свалят ;D
 
От: От: CPAlead ..?..

С ттия пичове стой ли въпроса като при адсенс доходите
Регистрация по ддс и др.
Договора ви с страна от ЕС ли е

Не мога да го намеря тоя договор къде е:( Доколкото си спомням нямаше подобни работи за ЕС, разцъкай сайта им може да намериш нещо.
 
От: От: От: CPAlead ..?..

37$ na доунлоад за БГ ТРАФИК?? АКо и не трябва да се плаща за сваляне ще платя на 15-20 прятеля по 5 лева да го свалят ;D
Къде ги видяхте тези 2 оферти за България аз никъде не ги намерих само на мен ли не ми се показта.също така влизах в suvreys и там пак няма България пак ли е прецакано нещо:(
 
От: CPAlead ..?..

Taка добре за парите ясно, примерно ще давам ваучери но дали сте приемат ако са ваучери за някой ресторант в софия или ваучер покупка на спортни стоки... ако имате някакво инфо за тези ваучери от Амазон(как се дават или купуват)не са ми ясни там нещата(има ли ваучери за пари от амазон)Благодаря

П.С. Както обещах кирилизирах поста Благодаря Ви!
 
Последно редактирано:
От: CPAlead ..?..

найстина има една реклама за бг но този който я попълва трябва да си плати 19.00 долара това е тъпо и така че все едно си няма реклама
 
От: CPAlead ..?..

taka dobre za pari qsnu , premerno shte davam vaucheri no dali shte priemat primerno vaucher za restorant ili pokupka na stoki v nekoi sporten magazin...ako imate info za vaucheri ot amazon kak se davat i dr info shte sum priznatelen. Pokusno shte kiriliziram posta si pisha ot gsm-a.
може всякакви ваучери, само клиентите да са ти доволни:) може да си ги купиш дирекно от амазон, има за различни стойности:wink:

найстина има една реклама за бг но този който я попълва трябва да си плати 19.00 долара това е тъпо и така че все едно си няма реклама
19$ се плащат след определено време(мисля че 2 седмици), офертата си е Free Trial и до 2 седмици не ти земат пари от картата.Може да дадеш unsubscribe по-всяко време направо от техния сайт:shock: (нема телефонни разпитвания)
 
От: CPAlead ..?..

(OFF TOPIC) Днес ми се случи много лошо нещо, баща ми е в чужбина и е криза и закъса за пари и си изпратих сичките парички, майка ми и тя е без работа горката и изплащаме апартамент близо 500лв. месечно. Защо пиша тези неща пиша ги за да видите колко голямо желание имам да почна парички от нета да изкарвам за да мога да помогна на родителите си. Зажалост нямам никакъв успех засега, Но важно е желанието нали!?
 
От: CPAlead ..?..

П.С. не търся помощ или съчувствие просто го написах да ми улекне понеже нямам стойностни хора с които да го споделя а тук има се пак някаква анонимност пък и форумът+хората в него ми харесва. Благодаря ви !
 
От: CPAlead ..?..

П.С. не търся помощ или съчувствие просто го написах да ми улекне понеже нямам стойностни хора с които да го споделя а тук има се пак някаква анонимност пък и форумът+хората в него ми харесва. Благодаря ви !

Направи си блог във Blogger на английски , избери си добри думи от Google adwords keyword tool , вкарвай по 10-15 часа на ден уникални статии писани от теб , до седмица всичко ще се покаже във google . И за месец и половина - два ще започне да ти носи пари . ако поставиш 2 квадрата във началото на блог-а .

P.S : Няма да са супер много парите но може и да успееш да покриваш заема ,което за 0 лева вложение е окей .

1000 уникални посетители от Сащ и Канада , са ти $5-6 на ден , при най-евтините реклами ( 4-5 цента на клик)
 
От: CPAlead ..?..

SellAds благодаря ти , благодаря за подкрепата ще го направя това лека полека ще се наредят нещата знам го но трябва да мина покрай блатото за да стигна до двореца ;)
 
От: CPAlead ..?..

по законна гледна точка какво ми трябва за да се занимавам с интернет бизнес... имам идея за онлине игра от рода на конквистадор(но не баш).
 
От: CPAlead ..?..

По закон винаги ще трябва да не е трябвало да правиш нещо, т.е. все ще ти намерят кирливи ризи ако това е в интерес на власт-имащи държавни служители. Поръси последното с много труд и упоритост, за да не се вижда, и be happy.
 
От: От: CPAlead ..?..

по законна гледна точка какво ми трябва за да се занимавам с интернет бизнес... имам идея за онлине игра от рода на конквистадор(но не баш).

Не знам как стои въпроса с онлайн игрите ама май доста народ имат такива, като не е хазартен тип игра не виждам какво ще ти кажат, най-много за приходи да те гонят.
 

Горе