CPAlead

От: CPAlead

На мен ми затвориха акаунта, защото го бях зарязал и пращах малко и некачествен трафик (не беше таргетиран). Предложиха ми да си го отворя наново, ако имам интерес.
Кво ше рече нетаргетиран? Аз не съм забелязал те да имат някакво отношение за темаа на сайта ти стига да не е нелегално? :)
 
От: CPAlead

Кво ше рече нетаргетиран? Аз не съм забелязал те да имат някакво отношение за темаа на сайта ти стига да не е нелегално? :)

Няма нищо нелегално. Просто хората, които виждат рекламите не попълват анкетите, защото не ги интересува. Ключовите думи, с които търсят нямат нищо общо с офертите.Освен това нямат и друг стимул да ги попълват - напр. ако я попълнят няма да получат достъп до нещо ценно, а просто ще отворят една не чак толкова важна страница и затова избират да се върнат при резултатите от търсенето и да отворят следващата страница.
 
От: CPAlead

CPALead са номер 1 но в момента няма оферти за БГ. Има хора които на месец изкарват около 10 000$ :О
 
Re: От: CPAlead

CPALead са номер 1 но в момента няма оферти за БГ. Има хора които на месец изкарват около 10 000$ :О

A в NeverBlue има хора които изкарват по 500.000-1М$ на месец
Ако в някой друг форум кажеш че са №1, ще ти се смеят хората

Тия дни взеха да чистят пъблишърите, досега са изчистили няколко К поне, чистенето ще продължи до края на другата седмица
Отначалото си бяха аматъорско направена мрежа, крадат контент, widgets, оферти(от never, max, azoog .....), афилиейти(пускат теми в ДП да привлекат хора и др места)....
Сега немалко хора дет правят по 10-20К$ са баннали(за последните няколко дена говоря), във всеки форум реват оттях.(аз съм жив още, но мисля че няма да е задълго)

това от 04.08.2010(вчера)
At CPAlead, we know what you want, we hear it every day. You want higher performing offers, and you want them NOW! In order to provide you these higher performing offers, we have to take additional steps to ensure we're an advertiser-friendly network for ALL advertisers.
Currently, our compliance team is in the process of reviewing over 100,000 accounts on CPAlead to ensure all accounts are following our Terms of Service. If you have not been able to get a hold of your affiliate manager recently, this is what they have been busy doing. We expect this process to last until the middle of next week. Early payments will be disabled until then.
In order to work more directly to the source Advertisers, we have to ensure every single account on our network is clean of Fake Content, Spam and Adult Content.
If you know someone who has been banned recently, it is most likely due to breaking one of these three rules. The other reason they may have banned, could be due to having an inactive account for 30 days (no earnings or logins).
The publishers left over with clean content that follow our Terms of Service, will receive higher paying offers than ever imagined.
We understand that almost everyone deserves a second chance, so if your account was banned and you know what you did was wrong, please feel free to reapply. As long as you promote by these rules, you too will be able to reap the benefits of our new advertisers.
Sincerely,
The CPAlead Team
 
От: CPAlead

Искам практически насоки надве-натри от Harro (тия дни съм му влязъл в дирите...) как се промоутва сайт за цпалийд от типа watch Crap Online.

Засега съм събмитал в 10-20 директории, и там 15-ина social bookmarking сайтове (голем зор понеже нямах регистрации никъде!) и разни ютуб филмета, коит не се радват на голямо внимание (засега)... Нещо пропускам ли?
 
От: CPAlead

Да питам , при регистрация какво трябва да пиша на:
Company
Name on Check
Има ли опция за плащане ч/з пейпал ? Ако има , трябва ли пейпал акаунта ми да е верифициран ?
 
От: CPAlead

Аз си писах имената и на 2-те места.
Има опция за Пейпал. Не знам дали трябва да е верифициран.

Пари още не съм земал понеже отскоро съм регнат.
 
От: CPAlead

На Company пиши n/a (ако нямаш фирма), но само ако формулярът не ти разрешава да оставиш полето празно. Ако може да е празно - нека е празно. На Name on Check се пише името на фирмата (ако има такава) или името на човека, който ще занесе чека в банката за да си получи парите.

Аз като се регистрирах имаше някакъв бъг - виж по-горе в темата бях писал. Докладвах го може да са го оправили.
 
Re: От: CPAlead

Да питам , при регистрация какво трябва да пиша на:
Company
Name on Check
Има ли опция за плащане ч/з пейпал ? Ако има , трябва ли пейпал акаунта ми да е верифициран ?
company name ... - твоето име на латиница
има пейпал, може да не е верифициран, ако нямаш намерение да правиш големи суми :)
 
От: CPAlead

И за последно да питам , когато се регистрирате в стъпка 3 на Surveys , какво пишете(Please describe how you will get your users to complete our surveys.)? Защото гледам че е задължително да се пише.
 
От: CPAlead

Ми обясняваш (май добре да е подробно) стратегията си как ще съблазняваш юзърите да набиват сървита.

Аз друг въпрос имам:

Да не би Гугъл нещо да турга някакво пеналти по дефолт на "Watch Crap Online"-сайтовете?
Понеже моят скоро 2 седмици ше напрай откак е пуснат, има си лек и интелигентен линк билдинг, сайтмаповете обходени и без проблеми, ама индексация НАНАЙ!
В Yahoo се класира на 2 место за "watch Crap online" и дори на първата страница само за името на филма... А ония Гугълски семити (пардон - заразявам се от никс) не ме уважават нещо?!
 
От: CPAlead

Има нещо такова и то е от скоро. На мен няколко домейна ми изгори чумата. Два ми изгори след като ги индексира и вкара в серпа, а един изобщо не ми индексира.

Междо другото продавам последния, който ми остана засега е в индекса и на добра позиция в серп.

Ми обясняваш (май добре да е подробно) стратегията си как ще съблазняваш юзърите да набиват сървита.

Аз друг въпрос имам:

Да не би Гугъл нещо да турга някакво пеналти по дефолт на "Watch Crap Online"-сайтовете?
Понеже моят скоро 2 седмици ше напрай откак е пуснат, има си лек и интелигентен линк билдинг, сайтмаповете обходени и без проблеми, ама индексация НАНАЙ!
В Yahoo се класира на 2 место за "watch Crap online" и дори на първата страница само за името на филма... А ония Гугълски семити (пардон - заразявам се от никс) не ме уважават нещо?!
 
От: CPAlead

Мерси за отговора, ще му сменя малко кийуордовете па дано се пооправи...

А м/у другото има един сайт дето излиза на 1 място за моите думи, и той е индексиран. Ебати корупцията.
 
От: CPAlead

Одобриха ме , но се опитвам да създам "wiggets" , избирам си категорията , после се появява " Create Widget " давам "webpage with video" но нищо не става . На някой да се е случвало нещо такова ?
ЕДИТ: Оправих се , логнах се наново.
 
От: CPAlead

Опитах се ч/з прокси да вляза в сайта ми , но нещо сървей-ите , не се появиха , а като вляза без прокси , всичко е ОК.
Използвам плъгина за wordpress , на някой да се е случвало подобно нещо?
 

Горе