CPAlead

От: CPAlead

Много от прокситата имат адблок, за да виждаш само техните реклами...
Просто пробвай през друго прокси.
 
От: CPAlead

Станах реферал на Ежко, регнах се, обясних им за какво иде реч при регистрацията на сайта ми.
Ако не искате да ви звънят, след регистрацията изпратете личен мейл на вашият менаджер ли къв се води и му обяснете, че предпочитате да пишете понеже знаете малко английски, като му обясните колко много бихте си били полезни.
При мен проработи и ме одобриха за около 1 час.

Рефф линк за Регистрация в CPAlead:
http://www.cpalead.com/apply.php?ref=114267
 
Последно редактирано:
От: CPAlead

Вчера пробвах да направя едно от тия българските сървейчета - онва с патките. Ей тъй - колкото да изпитам експириънса, на който подлагам юзърите си...

1) Настояваше да сваля и да си инсталирам някакъв пробит туулбар
2) ... Който обаче работи само под ИЕ, тъй че се наложи да сменя браузъра и да заредя страницата наново.
3) Разгеле почнах да пукам по патките... Минах няколко нива след около 5 мин цликане като ненормален.
4) Никъде не беше споменато колко патки трябва да опукам за да се сметне за завършено. По-горните нива са доста по-трудни.
5) Погледнах и видях че сървейто не дава признаци да е готово, тъй че теглих една и затворих.

Дано американските сървейта да са по-поносими. Понеже тва бяха най-тегавите 10 минути в Интернет, които съм имал от години.
 
От: CPAlead

По трудно е отколкото си мислех. Много се бях надъхал от коментарите, ама май само онлайн филмите печелят. Пълна скръб, цял ден нямам нито един леадс..
:(
И при мен е така , регнах сайта в бая директории , резултат - никакъв.То затова и пробвах с прокси , да не би случайно да не се показват сървей-ите.
 
От: CPAlead

Хм аз вчера имам едно $0.15 Поп анд Дроп от някоя танганайска държавица, ама май не мога да го видя коя точно..
Иначе казват че за България нищо не отчитат и двете.
 
От: CPAlead

Ем да де .. И аз туй питам. Дали не може да се пише на съпорта и да им кажем,че не работят. То по точно правиш всичко,каквото трябва да се направи,но въобще не ти отключва страницата. И дали не може да се направи нещо по въпроса ;)
 
От: CPAlead

Искам да попитам аз.. Имам уордпресс блогче.. И когато публикувам линк в самата статия в source кода се вижда въпреки,че има CpaLead? На какво се дължи това.. и как мога да си скрия линковете примерно.. защото аз давам линк : ''Гледай този филм от тук" .. Примерно ... или ще сложа едно embed видео,някой ще влезе в сорса и ще види урл-то хаха.. ? ?
 
Re: От: CPAlead

Искам да попитам аз.. Имам уордпресс блогче.. И когато публикувам линк в самата статия в source кода се вижда въпреки,че има CpaLead? На какво се дължи това.. и как мога да си скрия линковете примерно.. защото аз давам линк : ''Гледай този филм от тук" .. Примерно ... или ще сложа едно embed видео,някой ще влезе в сорса и ще види урл-то хаха.. ? ?

ако са толкоз умни, има си и други полесни начини за bypass на cpalead koда.
 
От: CPAlead

Искам да попитам аз.. Имам уордпресс блогче.. И когато публикувам линк в самата статия в source кода се вижда въпреки,че има CpaLead? На какво се дължи това.. и как мога да си скрия линковете примерно.. защото аз давам линк : ''Гледай този филм от тук" .. Примерно ... или ще сложа едно embed видео,някой ще влезе в сорса и ще види урл-то хаха.. ? ?
Използвай CPALead Gateway плъгин
 
От: CPAlead

1) За какво става дума?
2) Мислиш ли че някой ще седне да ти попълва при положение че си оставил Клоуз бутоня? :)
 
От: CPAlead

Тури
cursor: pointer;
на копчето за даунлоуд че тъй едва се разбира :)

Гууд лък с начинанието!
 
От: CPAlead

Отказах се аз.. ето ви все пак един дизайн,ако някой реши да пробва..

2461764K.png
 

Горе