Cybercrime BG

От: Cybercrime BG

Не е изтекъл домейна. Вероятно проблема е в хостинга.
 
От: Cybercrime BG

Блинки, обадете им се и им предложете безплатен хостинг :lol:
 
От: Cybercrime BG

Сайта не работи... надявам се грешката да не е в тях, че това е доста непрофесионално.
 
От: Re: Cybercrime BG

Да вземат да попиша малко в Ен секцията и го имат. То пък голяма драма. :)
Така де, да поработят малко! :lol:
 
От: Cybercrime BG

Нали се биехте в гърдите, че ГЕЯ и БЕЯ не се занимават със компютри по покривите?
ето - за какво да подновяват домейна..по-добре тези пари да отидат за помощи на магнагалите

таргета на БСП и ДПС не се намира в интернет...
дори домейна на ГЕЯ преди време беше изтекъл и Иво Апостолов го регистрира..
какво да говорим, когато таргета ти е бабички и старци, интернет не ти трябва
 
От: Cybercrime BG

Ееееее, много ревеш за тоя цървул боко тиквата, направо се оля във всяка тема ред сълзи ред сополи. Бърнито се поспря, ама ти спирачки нямаш. Това герберите сте отвратително нещо....
Нали се биехте в гърдите, че ГЕЯ и БЕЯ не се занимават със компютри по покривите?
ето - за какво да подновяват домейна..по-добре тези пари да отидат за помощи на магнагалите

таргета на БСП и ДПС не се намира в интернет...
дори домейна на ГЕЯ преди време беше изтекъл и Иво Апостолов го регистрира..
какво да говорим, когато таргета ти е бабички и старци, интернет не ти трябва
 
Re: От: Re: Cybercrime BG

Така де, да поработят малко! :lol:

Викаш да свършат нещо и те за разходите си. :)

Днес хоста, и както каза @nortrant, утре домейна. :) Хахаха. То да беше и смешно.

P.S: Лоша работа темата излиза първа за името им. Какво се случва?
 
От: Cybercrime BG

Ееееее, много ревеш за тоя цървул боко тиквата, направо се оля във всяка тема ред сълзи ред сополи. Бърнито се поспря, ама ти спирачки нямаш. Това герберите сте отвратително нещо....

Дай нещо градивно :)
Това което казах е напълно вярно. Факт е, че не ти харесва, но истината боли.
 
От: Cybercrime BG

Какъв факт бе шизофреник, какво са направили киберполицаите по времето на боко? Конфискуваха бежкабелни сървъри по покривите. Сега поне не се излагат пред масовата публика.
 
Re: От: Cybercrime BG

Какъв факт бе шизофреник, какво са направили киберполицаите по времето на боко? Конфискуваха бежкабелни сървъри по покривите. Сега поне не се излагат пред масовата публика.

Абе нямат сайт, ако това не е излагация. А все още има ли такова нещо, защото нещо се случва и реално не се знае какво. Не може да го няма вече една седмица, а да не е и повече. :)

Всеки идва, прави си някакви структури, после идва друг и се разпадат. Боже, дай ни сили на нас в уеб пространството да издържим на тази идиотщина. :)
 
От: Cybercrime BG

Какъв факт бе шизофреник, какво са направили киберполицаите по времето на боко? Конфискуваха бежкабелни сървъри по покривите. Сега поне не се излагат пред масовата публика.

НЕ съм казал, че по времето на Боко са направили нещо. Прочети отново мнението ми.
Ето и разбивка.

1-во изречение - това си го спомням от една тема където обсъждахме нещо. Мисля, че @реминд каза, че акции на Cybercrime има само по времето на ГЕРБ. И дано дойде БКП на власт за да спрат.
2-ро изречение - може парите да не отидат за помощи на мангалите. Може направо да им построят апартаменти.
3-то изречение - 100% вярно
4-то изречение - 100% вярно
5-то изречение - 100% вярно

Абе нямат сайт, ако това не е излагация.
Има по-важни неща от един сайт където може да подаваш сигнали за кибер престъпления! Като кажеш на един пенсионер, че сайта Cybercrime.BG не работи, той ще те гледа като гръмнат.
 
От: Cybercrime BG

Абе от как се появил ГРОБ, все си мисля, че раздават хапченца. Който хване хване виждал съм много такива, и после викат не съм от тях аз съм за други. Вечерял съм с техни членове, спал съм с такива и те така твърдят, но всички се промениха тотално. Норта е поредния случай. Преди не беше такова момче сега се промени тотално. И мен може да ме е хванало, но съм си опърничав и се опитвам да се боря за това и не съм се дал все-още да почна като луд да викам: БОКО БОКО. Мога да разказвам много ама няма да го направя щото още не ми е промит толкова мозъка.....
 
От: Cybercrime BG

Какъв факт бе шизофреник, какво са направили киберполицаите по времето на боко? Конфискуваха бежкабелни сървъри по покривите. Сега поне не се излагат пред масовата публика.

Да,Пращат ГДБОП на собствениците на сайтове с вградени клипове от Ютюб,конфискуват им компютрите и се завеждат едни безмислени дела който после отпадат в съда,а те пишат по медиите каква мега акция са направили и какви големи престъпници са заловили.
А всъщност харчат излишно парите на данакоплатеца за пълни простотии с цел пиар.
 

Горе