Dell Inspiron 7737 - коментари?

При лаптопите до преди няколко години имаше 2 клавиатури - на lenovo thinkpad и всичко останало.
За съжаление вече (май след т520) и леново се насраха и сега е мъка.
 
Re: От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

Всъщност той е с хибриден диск. Повечето хибриди не разполагат с повече от 16гб. Целта на това SSD е да си конфигурираш SWAP файла там. Така ОС-а ще се забърза доста.

Това пък от къде ти дойде за слап-а. При деншните 8+ ГБ РАМ слап не ти е нужен в 99.99% от случайте. Аз на 3 ГБ РАМ съм махнал пагефайл-а на вин хп. Никакви проблеми, повече от 2.5 ГБ не мога да напълня.
ССД-то е само за ОС и програми - да зареждат от него.
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

Аз пък не виждам как ще "провери" колко продажби има едно частно търговско дружество. Единствения вариант е да работиш там, но и да работиш, пак няма да пуснеш такава информация публично :)
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

В голяма грешка си. Или не вземаш в предвид, че това е НАЙ-ГОЛЕМИЯ е-магазин за лаптопи...

Относно Вайото, според мен пак си в грешка, но пък и всеки има право на мнение :) Както казало кучето - "въпрос на вкус"
Точно днес имаме в сервиза едно Вайо, и впечатленията ми се затвърждават неуспоримо

Виж файлът 10869

Виж файлът 10870

Та според мен, много малко хора биха казали на тези квадратни ръбати бутони перфектни. Като дори втората бяла клавиатура (на еисър) е много по добра...

За шрифта - тези дето пишат 5+ години на компютър, шрифта им е най-малкия проблем, щото не гледат копчетата. Шрифта би имал значение за някои пенсионер които не довижда и сега се учи да пише...

Ако говорите за тази клавиатура на Сони от първата снимка... че на моя Дел (7720) е 1:1 абсолютно същите копчета, за шрифта не мога да преценя, но пак ми се вижда същия. На Дел 7737 ми се виждат леко по-ниски копчетата, но като форма и разположение аз пак ги правя на същите...
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

Първата на снимката и дясната на втората снимка са една и съща, просто на втората снимка е свалена да я съпоставя с другите... А иначе наистина има деллове с квадратни копчета
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

Ако говорите за тази клавиатура на Сони от първата снимка... че на моя Дел (7720) е 1:1 абсолютно същите копчета, за шрифта не мога да преценя, но пак ми се вижда същия. На Дел 7737 ми се виждат леко по-ниски копчетата, но като форма и разположение аз пак ги правя на същите...
Да, на този del 7737, много прилича клавиатурата на сонито, но не е. Пак е с големи копчета с разстояние между тях, но не е същата.

Аз пък не виждам как ще "провери" колко продажби има едно частно търговско дружество. Единствения вариант е да работиш там, но и да работиш, пак няма да пуснеш такава информация публично
Елементарно, правя една поръчка в понеделник, гледам кой номер е, правя една поръчка в петък гледам кой номер е. Като ги извадиш ще видиш колко са поръчките за седмица.
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

:) да ама забравяш, че освен лаптопи, те продават и разни дреболии, като подложки, чанти...
Но както и да е, пробвай, пак ще е интересно.
Според мен разликата ще е 100-150...
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

да ама забравяш, че освен лаптопи, те продават и разни дреболии, като подложки, чанти...
Но както и да е, пробвай, пак ще е интересно.
Според мен разликата ще е 100-150...

Да, разбира се не може да се каже с точност, но поне можем да си представим колко работа имат и дали имат покритие като се правят на интересни.
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

Ами ако те нямат, представи си колко ще имат другите...
 
От: Dell Inspiron 7737 - коментари?

Ами ако те нямат, представи си колко ще имат другите...
Значи за 10 дена имат около 678 поръчки или около 67 на ден. Приемаме че за този пазар това са много. Но все пак ме издразни отношението им и няма да си поръчам пак от там и не ги препоръчвам.

//едит
Да предположим, че сега им е силен сезон. Ще тестваме другия месец пак :)
 

Горе