#DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

Перфектна изработка. Много съм доволен от професионализма на колега и останах приятно изненадан от бързо свършената работа.
Благодаря!
 
От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

Очаквам данни от petarstefanov....

Изпратих информация на имейл. Съжалявам за забавянето :) Чудесни изработки са на колегите.

Благодаря и спокойна :)
 
Re: От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

На blinky инфографиката е готова и е публикуване и в html вариант, но за да го видите трябва да кликнете върху визуализацията в първия пост.

Баси доброто, евалата. Направо нямам думи, много добре направено. :)

You must spread some Reputation around before giving it to vapdesignbginfo again.

Успехи и ще го имам това в предвид....дизайнери винаги трябват. :)
 
От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

Повече от доволен!
Готов е постера на petarstefanov и е публикуван в първи пост...
Всичките са готови и се надявам да сте доволни всичките......
 
От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

Благодаря, оставам изключително доволен :)
 
От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

1. Флаерът за Bulgarian Cosmetics е минималистична концепция и предпочетох да използвам малко изображения и повечко бяло, защото предполагам, че ще се печата наистина, а тук в Турция ни таксуват на количество боя на см2, а и не знам как стоят нещата с печата в България....

2. Инфографиката за CooliceHost ме забави най-много. Отне ми 6-7 часа в опити да издокарам нещо прилично - Все пак това е единствената достойна българска хостинг фирма, която предоставя услуги в чужбина... Прекрачих границата с изискваните цветове, но мисля че бяха нужни, защото съм виждал рекламни банери на CooliceHost и все са в една структура, но този път реших, че трябва малко фрешинг.

3. Постерът за Softmunity предполагам, че няма да се печата, а мисля, че ще служи като инфографика или постерче във Фейсбука. При този дизайн се стремях пак за минималистичност, но този път използвах един-два векторни елемента за да придават вид на анимирана бланка :D, защото смятам, че тук потребителите ще са по - младички и ддз.... :D

Беше хубава кампания и искам да ви пожелая успех в бъдещите ви начинания!
www.cremabox.eu - Your web and graphic designer
 
Re: От: #DesignWeekTwo | 3 Безплатни флаера

2. Инфографиката за CooliceHost ме забави най-много. Отне ми 6-7 часа в опити да издокарам нещо прилично - Все пак това е единствената достойна българска хостинг фирма, която предоставя услуги в чужбина... Прекрачих границата с изискваните цветове, но мисля че бяха нужни, защото съм виждал рекламни банери на CooliceHost и все са в една структура, но този път реших, че трябва малко фрешинг

Всяка една секунда е оправдана, гледайки какво си създал, супер е наистина. ;)

Да, за цветовете, видях, че си задал няколко в заданието, но реално добре си балансирал с допълнителни, което е добре показано и в самата графика. Благодаря също така и за хубавите думи. ;) Няма да мълча, когато попитат за дизайна. Мерси още веднъж и наистина моите искрени похвали за работата. ;)
 

Горе