DeyanMarkovski - 3 поста до спечелването на темплеит :)

coolice

Owner
Бате почти спечели ще получиш темплеита по избор в понеделник :)

бтв надявам се да го използваш да си оправиш някои от саитовете защото в момента са почти под всякаква критика 8)

Blinky

Owner
Аз се кефя на мечката с цицата - домейна. Леле като го видях, много ме напълни със смях. :lol: Не се базикам просто се радвам на сайта. А аз ще получа ли нещо. Или ще си остана с поущрението :lol:

Искам да има сайт - фен клуб на азис :D И да имам много членове с които всеки ден да си правиме сеанси и да му пращаме писма. :D :D :D

Не това беше черен хумор, А за DeyanMarkovski честото, батре и от мен. На 3 поста разтояние. Ама като гледам как си бъбриме с теб в друга тема, ще ги удариш бързо, а?

Айде честито на печелившите и пожелавам и на другите да си спечелат награди. :wink:

Blinky

Owner
Да, и да пратиш фото с уникални дрихи и поведенческо аудио :lol: бота на търсачките ще се спука от смях и ще ни дадеде от съжаление PR не по-голям от 0. За да не толерира изродията в нета.

А от своя страна сайта ще линква към най-големите гей и траверс портали в нета са да водиме към качествени ресурси. :lol: :lol: :lol:

DeyanMarkovski

New Member
Хахахахаха божееее, цяла тема специално за мен :D
Аз темплейта сигурно ще го използвам за директорията за роботи, те тия предишните ми сайтове за нищо не стават.
Ама тя системата след като е

За 50 поста: темплейт
За 100 поста: хостинг
За 300 поста: хостинг, домейн и пиини

това значи ли че като направя 300 поста ще имам темплейт, хостинг и хостинг + домейн + пиини демек като стана с 300 поста ще съм взел ли и трите награди за 50 за 100 и за 300 поста?

DeyanMarkovski

New Member
Хахаха как ще забравя да ви го покажа, даже ще ви извикам всички във форума да дойдете да ми кликате по рекламите за да ми напълните джоба :D
Между другото тоя темплейт дето съм го спечелил с какво е по-добър от безплатните? Щото аз с темплейти не съм се занимавал никога. И какво ще ми помогнат тия темплейти? Не е ли по-добре да си правя сайта с Web Page Maker, фашташ, дърпаш, пушташ и готоо ей то го сайта.

Anabel

New Member
DeyanMarkovski каза:
Хахаха как ще забравя да ви го покажа, даже ще ви извикам всички във форума да дойдете да ми кликате по рекламите за да ми напълните джоба :D
Между другото тоя темплейт дето съм го спечелил с какво е по-добър от безплатните? Щото аз с темплейти не съм се занимавал никога. И какво ще ми помогнат тия темплейти? Не е ли по-добре да си правя сайта с Web Page Maker, фашташ, дърпаш, пушташ и готоо ей то го сайта.
Еми темплейтите са правени от професионалисти и са много по готини от нещо което някой ще направи с обикновенни познания. Аз сега дори си преработвам един темплейт и скоро ще го пусна в действие :wink:

DEATH

Member
@DeyanMarkovski - направи 1 фън сайт и ме смятай за посетител номер 1 + това щи цъкам на всичките реклами :)

DeyanMarkovski

New Member
Забавленията са за безделниците, а умните хора като мен правят сайтове за роботи. Като се забавляваш със разни забавления нито ще спечелиш нещо нито ще поумнееш. Колкото повече се забавляваш толкова по-тъп ставаш :D

Blinky

Owner
Е, а аз си мислех че смеха носи дълголетие,, не ми разбивайте илюзиите, моля :lol: А онова за мечката с цицата не е ли от този тип. Леле колко съм зле още немога да си го избия от главата.

Момчета и момичета започвам да се бъгвам. :shock: Много е яко че си водиме разчупени разговори. Евалата на всички тук.

А колкото до роботите, в понеделник като си ги получиш те чака много работа, но си имаме и човек с опит вече - Anabel.

Anabel

New Member
Blinky каза:
Е, а аз си мислех че смеха носи дълголетие,, не ми разбивайте илюзиите, моля :lol: А онова за мечката с цицата не е ли от този тип. Леле колко съм зле още немога да си го избия от главата.

Момчета и момичета започвам да се бъгвам. :shock: Много е яко че си водиме разчупени разговори. Евалата на всички тук.

А колкото до роботите, в понеделник като си ги получиш те чака много работа, но си имаме и човек с опит вече - Anabel.
Тая събота и неделя си сядам на д-то и ще си го преработя дано се получи хора пожелайте ми късмет :wink:

DeyanMarkovski

New Member
Ще изрека заклинание за късмет...абра-кадабра бра-тра-ла-ла-ла-бла-бла-бла
bek040.gif

Blinky

Owner
И ас подържам мнението на Todor, защото аз съм писал: http://www.whiskybeach.com и дизайна му никак не ме радва, но е и касино портал затова. Но скоро ще му смеме кожата. Поне го натруфих с страници, които вече са индексирани.

Та ако това не подкрепя мнението на Todor. :lol: А и преработката е по-лесна и по-бъзра от писането на цял сайт - дори и да си програмист. Най-готиното е да вземеш готов сайт и да си го оптимизираш, отколкото да напишеш сайт и да го оптимизираш. Освен ако нямаш бъджет за сайт - да си купиш някакъв.

DeyanMarkovski

New Member
Както казах не само ще ви ги покажа, но и ще ви викна да ми кликате по рекламите и да ми пълните джоба. Аз кат напрая някой сайт първата ми работа е да ръгна да са фаля, даже и да не струва.

coolice

Owner
Винаги можеш да отделиш съвсем малко повече време за доизкусоряването му и да стане добре :) Например веднъж на 1-2 седмици си отделяш 1 цял ден в които се занимаваш само с подобряването дизаина и съдържанието на саитовете си :)

Горе