DeyanMarkovski - 3 поста до спечелването на темплеит :)

coolice

Owner
Бате почти спечели ще получиш темплеита по избор в понеделник :)

бтв надявам се да го използваш да си оправиш някои от саитовете защото в момента са почти под всякаква критика 8)
 
Аз се кефя на мечката с цицата - домейна. Леле като го видях, много ме напълни със смях. :lol: Не се базикам просто се радвам на сайта. А аз ще получа ли нещо. Или ще си остана с поущрението :lol:

Искам да има сайт - фен клуб на азис :D И да имам много членове с които всеки ден да си правиме сеанси и да му пращаме писма. :D :D :D

Не това беше черен хумор, А за DeyanMarkovski честото, батре и от мен. На 3 поста разтояние. Ама като гледам как си бъбриме с теб в друга тема, ще ги удариш бързо, а?

Айде честито на печелившите и пожелавам и на другите да си спечелат награди. :wink:
 
Да, и да пратиш фото с уникални дрихи и поведенческо аудио :lol: бота на търсачките ще се спука от смях и ще ни дадеде от съжаление PR не по-голям от 0. За да не толерира изродията в нета.

А от своя страна сайта ще линква към най-големите гей и траверс портали в нета са да водиме към качествени ресурси. :lol: :lol: :lol:
 
Хахахахаха божееее, цяла тема специално за мен :D
Аз темплейта сигурно ще го използвам за директорията за роботи, те тия предишните ми сайтове за нищо не стават.
Ама тя системата след като е

За 50 поста: темплейт
За 100 поста: хостинг
За 300 поста: хостинг, домейн и пиини

това значи ли че като направя 300 поста ще имам темплейт, хостинг и хостинг + домейн + пиини демек като стана с 300 поста ще съм взел ли и трите награди за 50 за 100 и за 300 поста?
 
Еми според правилата май да. :lol: А ти като си го получиш да не забравиш да н го покажеш ей. :D

Честито и от мен, надявам се и аз да си взема мойто. :wink: :wink: :wink:
 
Хахаха как ще забравя да ви го покажа, даже ще ви извикам всички във форума да дойдете да ми кликате по рекламите за да ми напълните джоба :D
Между другото тоя темплейт дето съм го спечелил с какво е по-добър от безплатните? Щото аз с темплейти не съм се занимавал никога. И какво ще ми помогнат тия темплейти? Не е ли по-добре да си правя сайта с Web Page Maker, фашташ, дърпаш, пушташ и готоо ей то го сайта.
 
DeyanMarkovski каза:
Хахаха как ще забравя да ви го покажа, даже ще ви извикам всички във форума да дойдете да ми кликате по рекламите за да ми напълните джоба :D
Между другото тоя темплейт дето съм го спечелил с какво е по-добър от безплатните? Щото аз с темплейти не съм се занимавал никога. И какво ще ми помогнат тия темплейти? Не е ли по-добре да си правя сайта с Web Page Maker, фашташ, дърпаш, пушташ и готоо ей то го сайта.
Еми темплейтите са правени от професионалисти и са много по готини от нещо което някой ще направи с обикновенни познания. Аз сега дори си преработвам един темплейт и скоро ще го пусна в действие :wink:
 
@DeyanMarkovski - направи 1 фън сайт и ме смятай за посетител номер 1 + това щи цъкам на всичките реклами :)
 
Забавленията са за безделниците, а умните хора като мен правят сайтове за роботи. Като се забавляваш със разни забавления нито ще спечелиш нещо нито ще поумнееш. Колкото повече се забавляваш толкова по-тъп ставаш :D
 
Е, а аз си мислех че смеха носи дълголетие,, не ми разбивайте илюзиите, моля :lol: А онова за мечката с цицата не е ли от този тип. Леле колко съм зле още немога да си го избия от главата.

Момчета и момичета започвам да се бъгвам. :shock: Много е яко че си водиме разчупени разговори. Евалата на всички тук.

А колкото до роботите, в понеделник като си ги получиш те чака много работа, но си имаме и човек с опит вече - Anabel.
 
Blinky каза:
Е, а аз си мислех че смеха носи дълголетие,, не ми разбивайте илюзиите, моля :lol: А онова за мечката с цицата не е ли от този тип. Леле колко съм зле още немога да си го избия от главата.

Момчета и момичета започвам да се бъгвам. :shock: Много е яко че си водиме разчупени разговори. Евалата на всички тук.

А колкото до роботите, в понеделник като си ги получиш те чака много работа, но си имаме и човек с опит вече - Anabel.
Тая събота и неделя си сядам на д-то и ще си го преработя дано се получи хора пожелайте ми късмет :wink:
 
Ще изрека заклинание за късмет...абра-кадабра бра-тра-ла-ла-ла-бла-бла-бла
bek040.gif
 
И ас подържам мнението на Todor, защото аз съм писал: http://www.whiskybeach.com и дизайна му никак не ме радва, но е и касино портал затова. Но скоро ще му смеме кожата. Поне го натруфих с страници, които вече са индексирани.

Та ако това не подкрепя мнението на Todor. :lol: А и преработката е по-лесна и по-бъзра от писането на цял сайт - дори и да си програмист. Най-готиното е да вземеш готов сайт и да си го оптимизираш, отколкото да напишеш сайт и да го оптимизираш. Освен ако нямаш бъджет за сайт - да си купиш някакъв.
 
Както казах не само ще ви ги покажа, но и ще ви викна да ми кликате по рекламите и да ми пълните джоба. Аз кат напрая някой сайт първата ми работа е да ръгна да са фаля, даже и да не струва.
 
Винаги можеш да отделиш съвсем малко повече време за доизкусоряването му и да стане добре :) Например веднъж на 1-2 седмици си отделяш 1 цял ден в които се занимаваш само с подобряването дизаина и съдържанието на саитовете си :)
 

Горе