Directory Submitter - добавяне във хиляди директории

miglen

New Member
Може би съм написал малко подвеждащо заглавие. Става въпрос за софтуер, който ви позволява да добавите сайта си в хиляди уеб директории но РЪЧНО. Това е така, защото всичките тези директории имат captcha изображения или пък някакви допълнителни такъми. Ще кажете каква е ползата от тоя Submitter? - Много просто, там директориите са кателогизирани по цялостна информация, PR и прочие. Вие си правите нещо като проект, въвеждате заглавие, ключови думи, url, описание, мейл и инфо за контакт и тръгвате да събмитвате из директориите. Кликвате на директория от списъка и програмката автоматично попълва данните, които сте и задали. Вие само избирате категория за сайта си и още няколко дреболии и сте готови. Резултатите пристигат доста бързо, аз на няколко страници доста добре дигнах позицията при определени ключови думи.

За да ви стане още по-ясно изгледайте и видеото към посочената страница, приятно събмитване!

Directory Submitter
http://directorysubmitter.imwishlist.com/

Не си давайте мейла, не е обходимо да ви обяснявам какъв спам ще ви връхлети ;)
 
Ще го видим дали става за нещо :)
Последната такава простотиика дето ползвах беше сравнително удобна.
 
Какво е съотношението: събмитнати/удобрени? Аз лично ползвам подобен и не съм доволен, не само че си попълваш кода за спам, но и пак не те добават навсякъде където си доказал че не е спам бот или нещо подобно. :wink:
 
Така е прав си. Както се казва при добра карма имаш 30-40% одобрение. Също така някои от директориите не приемали нови линкове въобще, но все пак си струва.
 
Blinky каза:
Какво е съотношението: събмитнати/удобрени? Аз лично ползвам подобен и не съм доволен, не само че си попълваш кода за спам, но и пак не те добават навсякъде където си доказал че не е спам бот или нещо подобно. :wink:

Би ли споделил ти какво ползваш?
 
Ами аз ако имам директория естествено че няма да добавя един милион сайта за хапчета. Има ли такива в DMOZ ? :lol:
 
Защо да не ги добавиш?

ИМАМ НАПРЕДВИТ ТЕЗИ КОИТО СА НАПИСАНИ С УНИКАЛЕН И ПОЛЕЗЕН КОНТЕНТ ?

Ами аз на всеки казвам че е много важно да си направи контента уникален.


А в дмоз защо да не добавят един weight loss блог с уникални и полезни статии по темата и малко реклама на афф продукти вместо адсенс ? И отговора е само един има и некоректни редактори които добавят техни си сайтове и няма да те пуснат да си им конкуренция ... Затова беше и тази гюронтия около дмоз че редакторите не трябвало да бъдат уебмастъри.....
 
Контента може да е уникален за търсачките, обаче да не съдържа нищо ново като информация. На редакторите по директориите им е ясно че ти си само посредник, а не производител, и такива като теб има милиони. Още повече че е много относително дали тази информацията е полезна или може да навреди сериозно на здравословното състояние на някой. Не знам дали в DMOZ има добавени сайтове които имат единствено за цел да предлагат продукти през някакви affiliate programs.
 
:)

това малко типично по български :) Как ще му добавя сайта на този пич дето се юрнал да прави пари нищо че сайта е инукален и му се добавят актуални и полезни новини по темата в която е :)

дай по добре да добавим някои наш сайт или сайт на производител като този

http://www.mattcutts.com/blog/avoid-keyword-stuffing/

(не че има такива в дмоз но го използвам за образно представяне че повечето сайтове на производители неструват)

ПП И после що спамърите се ранквали добре в дадени ниши -> Защото на моного места не искат да добавят качествените white seo афилиейт сайтове само защото са афилиейт....

ППП Аз не съм фен на събмитъри и ви съветвам събмитваите само на ръка... като внимателно разгледате категориите така шанса да ви удобрят се повишава
 
Аз примерно ползвам субмитер на който отстрани имам линкове щракам и и само давам fill all и то ми попълва всичко после доло ако има код го попълвам и така не си играя да пиша всичко в всяка директория и много удобно е...
 
coolice каза:
това малко типично по български :) Как ще му добавя сайта на този пич дето се юрнал да прави пари нищо че сайта е инукален и му се добавят актуални и полезни новини по темата в която е :)

дай по добре да добавим някои наш сайт или сайт на производител като този

http://www.mattcutts.com/blog/avoid-keyword-stuffing/

(не че има такива в дмоз но го използвам за образно представяне че повечето сайтове на производители неструват)

ПП И после що спамърите се ранквали добре в дадени ниши -> Защото на моного места не искат да добавят качествените white seo афилиейт сайтове само защото са афилиейт....

ППП Аз не съм фен на събмитъри и ви съветвам събмитваите само на ръка... като внимателно разгледате категориите така шанса да ви удобрят се повишава

Не, по български са тарикатлъците за печелене на лесни пари. Ако съм добавил в директорията си Genbucks за какво да добавям още един милион уникални сайта които предлагат същото и на третия клик водят пак до там ? А производителите трябва да се толерират и подкрепят, било с данъци и всякакви облекчения, защото са положили много труд и са хвърлили средства да произведат някакъв продукт, без значение колко зле са сйтовете им.
 
AxCx каза:
Не, по български са тарикатлъците за печелене на лесни пари. Ако съм добавил в директорията си Genbucks за какво да добавям още един милион уникални сайта които предлагат същото и на третия клик водят пак до там ? А производителите трябва да се толерират и подкрепят, било с данъци и всякакви облекчения, защото са положили много труд и са хвърлили средства да произведат някакъв продукт, без значение колко зле са сйтовете им.

На третия клик винаги може да води отново до уникален саит с полезно съдържание и единственото което да се ползва от генбъкс е билинг геитуеуиа :) не за всички програми става ... но пак повтарям като имаш уникален саит по които се рабти и се обогатява с полезна информация защо да не е добавят нищо че си афилиеит

и да добавя ГБ предлага на големите уебмастъри с над 100 ботъла на ден да им произведе (трябва да ги удариш еднокрано) Private Label Продукти с каквато си искаш твоя марка ... така че тази програма не никак лоша
 
btw ти ако правиш по 100 продажби он дей ю уил бе мор рич фром ал политикс..

заглавието на темата е грешно... пише че в хиляди дирс а тя може само в 350 от които 30% са платени 30% искат обратен линк...
 

Горе