DirSubmit - полуавтоматично събмитване в директории. Желаещи?

Имате ли нужда от такава програма?

  • Да - ще я ползвам!

    Votes: 8 66.7%
  • Полезна е, но нямам намерение да я ползвам.

    Votes: 1 8.3%
  • Според мен няма никакъв смисъл от нея

    Votes: 3 25.0%
  • Твърдо не!

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    12

krisopk

Active Member

DirSubmit - програма за полуавтоматично събмитване в директории

Здравейте, преди много време @Borisov пусна iSOCBOX, за полуавтоматични регистрации и публикации в български социални мрежи. С течение на обстоятелствата си направих такава система и за мен. Реших да направя втора, която е за директории.

Интересувам някой има ли желание да закупи и ползва система на същия принцип, но за Български директории.

Попитаха ме колко би струвало такова нещо. За сега не съм решил, но имам замисъл за около 10 - 20$ пълен достъп без ограничения, включително обновленията.

Засега замисъла е да се започне в български директории, а след това да се добавят и EN такива. Разбира се ще има файл, който ще се стартира, там ще можете да запишете данните за сайта, който искате да събмитнете и бутон за стартиране. След това единствено ще въвеждане кепча (captcha ) кодовете. Засега идеята е да има вход и всеки да има свой потребителски панел, където ще може да следи кои сайтове е публикувал и други опции. Ако имате предложения, моля дискутирайте в постовете!


Ако някой проявява реален интерес към такъв продукт може да ми пише на лично с е-майл за контакт, ако евентуално пусна програмата на пазара. Това може да стане само ако има интерес от потенциалните потребители.
 
Последно редактирано:
Няма смисъл според мен:

1. Директории са отживелица и все по-малко се събмитва в тях.
2. По-голямата част от хората разполагат с не повече от 2-3 сайта. В директориите се събмитва еднократно и ще бъде много по-лесно и бързо за човека просто да си плати за тази услуга. На Борисов софтуера има успех защото по социалки може да събмитваш сайта си неограничен брой пъти (всяка нова статия да кажем).
 
От: DirSubmit - полуавтоматично събмитване в директории. Желаещи?

Ясно. Ами ползват ли се тогава ЕН социални мрежи за събмит?
 
От: DirSubmit - полуавтоматично събмитване в директории. Желаещи?

"Програмата", за която говориш с iMacros скриптове ли работи - както iSocbox, или е отделен софтуер?

Аз лично бих имал интерес към туул за събмит в EN букмарк сайтове.
 
От: DirSubmit - полуавтоматично събмитване в директории. Желаещи?

Да на macros принципа работи, макар че съм залегнал на Javascript. Ще си има отделен софтуер, в който ще се въвеждат данните, хронология на направените събмити и други.
 
От: DirSubmit - полуавтоматично събмитване в директории. Желаещи?

За ен социалки си има букмаркинг демон. Не че го ползвам вече, че да събмитваш в калпави социалки е самоубийство. /или може да се вреди на конкуренцията/

Позакъснял си с няколко години за този тип скриптове. По-добре се насочи към мобилните приложения!
 
От: DirSubmit - полуавтоматично събмитване в директории. Желаещи?

Ирги от къде я изкопа тая тема - виж датата.

А като говорим за отживелици - BMD е такова животно. Под животно, разбирай яко разход на ресурс, а пък си има и следходник - Ultimate Demon, не че и него бих го ползвал де, има по-добри и гъвкави алтернативи.
 

Горе