Dogpile.com

Moko

Well-Known Member
Срещали ли сте тази търсачка? Аз попаднах на нея случайно, след като видях в аналитикса, че някой е влязъл от там :D Тя май съчетава четири от най-големите търсачки... Интересно ми е как става тоя номер със съчетаването, а и.. Де да знам - 'found exclusive on SEARCH_ENGINE_#" ... :) Всъщност така като гледам, тая търсачка явно дава най-популярните резултати от тия 4 търсачки... И все пак - интересно ми е :D
 
От: От: Dogpile.com

И за парфюми е голяма конкуренцията :shock: Явно причината е в това, че няма енкодинг и реално всичко на кирилица е нещо от рода на ИÑ�ториÑ� и парфюмÐ
Да или казано друго ядче спрели са развитието и в определено момент от време. Може би когато е била бутната от върха, но опредлено търсачката изглежда добре, но никой не търси търсачки, който изглеждат добре, а такива, които работят и помагат. А за каква думичка са дошли? Не е била на български, нали? Или? Много страно, коя ще е тази ниша. :)
 
От: Dogpile.com

С тая търсачка ни запознаха 2005 г в университета , специално ходихме до библиотеката да ни показват как се работи с нея и че била за мета търсене и тем подбни, това беше в един от курсовете по английски , май се водеше Academic writing, а темата на класа в него ден беше нещо от сорта на web research methods
 

Горе