DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Статус
Not open for further replies.

magnit

Well-Known Member
Поредната насрана тема, която не бе "модерирана" от Админите, въпреки множество репорти и молби на Лични! Благодаря за "съдействието" !!!
Затварям темата!!!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

В този си вид проекта е без бъдеще - българският пазар е много малък. По-добре го превърни в маркетплейс като brandbucket.com (не, че тогава развитието му ще е много лесно).
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

В момента реклами има ли? От мобилен не се виждат.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

В момента реклами има ли? От мобилен не се виждат.

Не, в момента целта на проекта е не печалба чрез реклами, а услуга за потребителите. Нека да се развие форумът, пък рекламите после. :)
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

@ cross , благодаря за помощта. Ще се радвам да си помагаме взаимно!

@ nortrant, благодаря за мнението. Хората, които ме познават знаят, че съм костелив орех и не се предавам лесно. Ще направя всичко по силите си, за да го развия. Но за тази цел разчитам й на помощ от потребителите. А в БГ няма пазар, защото един "копае канала", а други 10 стоят отстрани и дават акъл вместо да му помогнат. ;)
А дали ще се развие форума или не, какво да ти кажа... БОЖА РАБОТА !!!
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Първо според мен трябва да отделиш покупките от продажбите, ще е по-удобно за потребител влезнал да разгледа какво се продава, или какво се купува
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Първо според мен трябва да отделиш покупките от продажбите, ще е по-удобно за потребител влезнал да разгледа какво се продава, или какво се купува

Благодаря, добра идея! (+)
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Още нещо, което е важно според мен, но вече е трудно осъществимо:
Да си гарант при покупко-продажба и естествено да взимаш някакъв % за услугата
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Още нещо, което е важно според мен, но вече е трудно осъществимо:
Да си гарант при покупко-продажба и естествено да взимаш някакъв % за услугата

Благодаря, още една много добра идея! Засега нямам такива амбиции, просто искам да развием един либерален и достъпен форум, в полза на БГ домейнърите, които не биха се страхували да ЪПнат темата си! (+)!
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Банко защо ми изтри поста от темата?
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Банко защо ми изтри поста от темата?

Ивайло, айде земи мирни вече! То бива дебилско поведение, ама твоето е безобразие. Ако имаше поне малко обективност при модерацията, трябваше не да ти трият епистоларната диария, а да те баннат за поне един месец, ама чакай...

Включвам се, защото магнитчо ми е приятелче, ако някой се чуди. Разбира се, пожелавам на форума му много и бързи успехи! :)
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Ивайло, айде земи мирни вече! То бива дебилско поведение, ама твоето е безобразие. Ако имаше поне малко обективност при модерацията, трябваше не да ти трият епистоларната диария, а да те баннат за поне един месец, ама чакай...

Включвам се, защото магнитчо ми е приятелче, ако някой се чуди. Разбира се, пожелавам на форума му много и бързи успехи! :)

Благодаря, Приятелче! Пожелавам на Всички да сте живи и здрави!
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

А защо след като всичко е за домейнърите а не с цел печалба не ползваш секцията домейни в този форум?
Тук имаш вече изградено име и посетители.
Какво ви спира да говорите и продавате домейните си тук? Явно целта не е само благотворителна.
 
От: От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

А защо след като всичко е за домейнърите а не с цел печалба не ползваш секцията домейни в този форум?
Тук имаш вече изградено име и посетители.
Какво ви спира да говорите и продавате домейните си тук? Явно целта не е само благотворителна.

Добър въпрос?! Защото файлове си качвам само на моя форум... А, тук отдавна нещо не се получава. Така е прав си, всичко е с рекламна цел! Благодаря за критиката! Дано други домейнъри, да мислят по-позитивно от теб! Хубава вечер!
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Леле колко жалко..
Сайт със молби не се развива колега. Напълни го със съдържание, направи го привлекателен за "домейнърите" и те сами ще дойдат.
Макар да няма никакво бъдеше това начинание, ако остане време ще пиша и защо мисля така.
Колеги, моля бутнете едно рамо на форумчето! Има толкова много домейнъри тук! Всеки има право да си постави линк в подписа... Разчитам на Вас!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе