DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Статус
Not open for further replies.
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Леле колко жалко..
Сайт със молби не се развива колега. Напълни го със съдържание, направи го привлекателен за "домейнърите" и те сами ще дойдат.
Макар да няма никакво бъдеше това начинание, ако остане време ще пиша и защо мисля така.

Още един клонинг на хейтърското ядро. Никой не те е канил да правиш антикампания в моята тема. Направи си тема и сери в нея колкото искаш... Да не си седял на врач на К*ра та знаеш кой проект ще се развие и кой НЕ ?! Айде, разкарай ми се от темата!
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Има ли развитие? Да предложа реклама във фейсбук групите?
Вземам скъпо.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Уоу, всеки изразил мнение е хейтър?
Ще гледам за в бъдеще да не пиша по темите на децата. Късмет, ще ти е нужен.
Още един клонинг на хейтърското ядро. Никой не те е канил да правиш антикампания в моята тема. Направи си тема и сери в нея колкото искаш... Да не си седял на врач на К*ра та знаеш кой проект ще се развие и кой НЕ ?! Айде, разкарай ми се от темата!
 
От: От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Има ли развитие? Да предложа реклама във фейсбук групите?
Вземам скъпо.

За теб специална реклама ще има във формат А4. ;)
 
Последно редактирано:
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Уоу, всеки изразил мнение е хейтър?
Ще гледам за в бъдеще да не пиша по темите на децата. Късмет, ще ти е нужен.

Заслужи си захранката, затова няма да се сърдиш. Ако беше добронамерен, щеше да споделиш кое може да попречи на развитието на форума с приятелски тон. Вместо това, ти влизаш с шут, плескаш злобното ''тва няма да го бъде'' и ще обясниш защо, обаче... само ако намериш време. Значи намери време да хейтиш, а нямаш време да помогнеш човешки? Кофти матрял - слаба държава, това е положението.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Заслужи си захранката, затова няма да се сърдиш. Ако беше добронамерен, щеше да споделиш кое може да попречи на развитието на форума с приятелски тон. Вместо това, ти влизаш с шут, плескаш злобното ''тва няма да го бъде'' и ще обясниш защо, обаче... само ако намериш време. Значи намери време да хейтиш, а нямаш време да помогнеш човешки? Кофти матрял - слаба държава, това е положението.

Нанди, остави не се впрягай. Като гледам , как ми прави антикампания и ми е ясен, доколко е запознат с развитието на форумите... Първо един форум не се развива от Админа , а от потребителите... Админа само го доразвива и следи за доброто му развитие... Как да го напълня със съдържание и след това да каня хората, та това не е блог. :)

Което се изисква от мен съм го направил, пуснал съм на няколко места платена реклама, поканил съм хората, но не желая да пиша еднолично като в монолог или да плащам на няколко човека, за да пускат теми... Това просто е изкуствено развитие, а не реалното.

Ако всеки един беше се регнал, пуснал тема или предложение, дори поставил подпис към неговия бизнес и всичко щеше да е ОК, вместо да спами темата тук. Както казват някои "Уникална държава"...

Приемам всякакви градивни критики, както и предложения, тук и във форума ми, но нека да са еднократно отправени към мен, а не спамерски и с хейт настройки...
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

За последно пиша извън моите теми.
Човече дано си на 13-14 години, инак язък ти за пропилените 2 години в този форум, много си далече от нещата, а самочувствие до небесата.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

За последно пиша извън моите теми.
Човече дано си на 13-14 години, инак язък ти за пропилените 2 години в този форум, много си далече от нещата, а самочувствие до небесата.

Човече, като че ли твоето самочувствие е до небесата, щом отново влизаш и спамиш в темата ми, а и не е твоя работа на колко години съм, дали са пропилени или не... Имам доста добри и качествени сделки завършени в този форум, което само по себе си значи, че годините ми тук НЕ са пропилени!
Хайде моля те, завърши първата си сделка ТУК и след това давай квалификации на мен или на други колеги! Щом търсиш спам, ще го имаш!
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Здравей, пожелавам ти успех с форума.

Ще споделя нещата които не ми допадат от гледна точка на потребител.

Използвам мобилна версия, от тел съм.

1. Логото разширява форума отдясно. Голямо ми изглежда и без това.

2. От самата тема на форума ли е незнам, но ми е кофти като не виждам брояч (теми и мнения) в под-категориите. Изглежда все едно е празен форума.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Здравей, пожелавам ти успех с форума.

Ще споделя нещата които не ми допадат от гледна точка на потребител.

Използвам мобилна версия, от тел съм.

1. Логото разширява форума отдясно. Голямо ми изглежда и без това.

2. От самата тема на форума ли е незнам, но ми е кофти като не виждам брояч (теми и мнения) в под-категориите. Изглежда все едно е празен форума.

Евала, Бате! Ето това приемам за градивна критика! Ще предам на човека, който е правил форума, да оправи тук-там ако може! (+)
 
Re: От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Блинки, няма ли да разчистиш и моята тема малко... Другата тема я разчисти още снощи. Или за едни може, а за други НЕ ?! Благодаря предварително!

Дай ми на лично кои постове да се премахнат. Или репорт.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Не наричай всички коментари които не ти харесват - спам.
 
От: Re: От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Дай ми на лично кои постове да се премахнат. Или репорт.

Банко вземи се в ръце, виж първо в кой раздел е темата.
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Не наричай всички коментари които не ти харесват - спам.

Норти, ти пък що си вреш задника... като никой не те е споменавал, изобщо! Аре ако имаш нещо лично, на лични... Стига че направихте тази тема за резил. Не си спомням да съм писал й в твоите теми!
 
Айде дай линковете към постовете. Не е истина, просто не мога да повярвам, че за някакви такива неща се генерира работа. Темата лесно ще се премести с репорт, ако някой го установи и реши, че може да пусне. Не е драмата на века. ;) Доста теми не влизат в раздела си при създаването. ;)
 
От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Норти, ти пък що си вреш задника... като никой не те е споменавал, изобщо! Аре ако имаш нещо лично, на лични... Стига че направихте тази тема за резил. Не си спомням да съм писал й в твоите теми!

това е форум и всеки може да си изказва мнението :)
Държиш се много детински - не си писал в моите теми, значи и аз няма да пиша в твоите?!? от какъв зор?
 
От: Re: От: DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Дай ми на лично кои постове да се премахнат. Или репорт.

Поредната насрана тема, която не бе "модерирана" от Админите, въпреки множество репорти и молби на Лични! Благодаря за "съдействието" !!!
Затварям темата!!!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе