Drop shiping - България

От: Drop shiping - България

Моля, малко помощ! Как мога да открия фирми, които предлагат drop-shipping в България?
Предварително благодаря!
 
От: Drop shiping - България

Първоначално написано от nihat4e
Здравейте

Аз и моят партньор сме вносители и производители на високо качествени детски играчки и комфекция както и рибарски принадлежности !
Бихме искали да се свържем с потенциялни клиенти на нашите стоки - готови сме да работим на принципа Drop shiping
На заинтересованите мога да предложа каталог които могат да разгледат on-line
За повече инфо моля пишете !!!

Здравей, тъй като се интересувам за моя онлайн магазин основно от детски играчки,конфекция за деца и детски принадлежности, моля да ми изпратите линк, за да разгледам каталога on-line,
Предварително благодаря!
 
Здравей,

Добре дошла във форума ни. ;)

Иначе, защо не си отвориш една тема в дропшип секцията Парите в Интернет - Make Money Online като предложиш това, и качиш някой примерен каталог или продукт, колкото да се запознаят хората с типа бизнес и дали е Ок за сайтовете им. Малко повече информация за Дропшип програмата, която предлагаш. Оставяш детайлите и вярвам, че ще имаш доста добри резултати. Както се вика една кратка (но не много кратка, хубаво е да се каже всичко) презентацийка на това, което предлагаш.

Успехи и приятен престой тук. :)
 
От: Drop shiping - България

Здравейте!Търговец съм дребно на дамски дрехи,но от скоро реших да се занимавам с дропшипинг.В процес на създване на сайт съм и бих се радвала на всички,които предлагат дропшипинг да ми пратят съобщение с подробна онформация затехните артикули и цените им.Интересувам се предимно от бебешки и детски артикули-играчки, дрехи,колички,кошари и т.н.Но приемам и други предложения.
Нека си помогнем взаимно и покажем,че в българия може да се създаде зряла онлайн търговия!
 
От: Drop shiping - България

Здравейте!Търговец съм дребно на дамски дрехи,но от скоро реших да се занимавам с дропшипинг.В процес на създване на сайт съм и бих се радвала на всички,които предлагат дропшипинг да ми пратят съобщение с подробна онформация затехните артикули и цените им.Интересувам се предимно от бебешки и детски артикули-играчки, дрехи,колички,кошари и т.н.Но приемам и други предложения.
Нека си помогнем взаимно и покажем,че в българия може да се създаде зряла онлайн търговия!

Съжалявам много но вече не предлагаме услугата за българия ако имате желание в скоро време ще имаме възможност да предлагаме дропшипинг на територията на EU като приоритет е UK - на по късен етап може да се свърза с вас за ви дам цени и условия
 
От: Drop shiping - България

Здравейте, приятели! И аз като всеки млад човек живеещ в България търся всякакви начини да си докарам допълнителни доходи. Така преди месец и половина попаднах на дропшипинга. Разучих за какво става въпрос и смея да твърдя, че вече съм доста напред с материала. За тези 45 дни , в които се занимавам имам 62 продажби и средно по около 10-15$ на ден печалба. В началото разбира се не беше така. Тогава я имам 1-2 продажби на 2-3 дни, я нямам. Но след като увеличих асортимента от продукти, които продавам нещата започнаха да сеслучват по-бързо. Идеята, че първо продаваш, а после купуваш ми допадна доста, защото не те задължава да имаш складова база а това от своя страна ти дава възможност да продаваш абсолютно всичко.
Позачетох се в постовете на колегите отгоре и това, която обясняват ми се видя доста сложно. Аз не съм се свързвал с никакви доставчици и почти не комуникирам с клиентите освен, ако те изрично нямат въпрос към мен. Нямам недоволни клиенти. Ако случайно доставчика ми е свършил наличността просто връщам парите на клиента. Друго, което искам да добавя е ,че развивам дропшип само в USA. Там пазара е огромен, а и не ми се налага да си търся трафик. Смятам, че дропшипа в Бг е много труден по-простата причина, че българина с неговия манталитет да обърне пазара за 2 стотинки по-евтино убива всякаква възможност за развитие. На американския пазар не е така. Те са консуматорска нация - каквото си харесат - купуват го на момента.
Готов съм да помогна на всеки, който се интересува за да му разкажа как точно се справям и напредвам. Пишете ми в скайпа - ch_jump3r. Всяка вечер от 20:30 има презентации в скайпа и всеки може да научи повече.
Успех на всички колеги в начинанията, с които са се захванали!
 
От: Drop shiping - България

Здравейте, приятели! И аз като всеки млад човек живеещ в България търся всякакви начини да си докарам допълнителни доходи. Така преди месец и половина попаднах на дропшипинга. Разучих за какво става въпрос и смея да твърдя, че вече съм доста напред с материала. За тези 45 дни , в които се занимавам имам 62 продажби и средно по около 10-15$ на ден печалба. В началото разбира се не беше така. Тогава я имам 1-2 продажби на 2-3 дни, я нямам. Но след като увеличих асортимента от продукти, които продавам нещата започнаха да сеслучват по-бързо. Идеята, че първо продаваш, а после купуваш ми допадна доста, защото не те задължава да имаш складова база а това от своя страна ти дава възможност да продаваш абсолютно всичко.
Позачетох се в постовете на колегите отгоре и това, която обясняват ми се видя доста сложно. Аз не съм се свързвал с никакви доставчици и почти не комуникирам с клиентите освен, ако те изрично нямат въпрос към мен. Нямам недоволни клиенти. Ако случайно доставчика ми е свършил наличността просто връщам парите на клиента. Друго, което искам да добавя е ,че развивам дропшип само в USA. Там пазара е огромен, а и не ми се налага да си търся трафик. Смятам, че дропшипа в Бг е много труден по-простата причина, че българина с неговия манталитет да обърне пазара за 2 стотинки по-евтино убива всякаква възможност за развитие. На американския пазар не е така. Те са консуматорска нация - каквото си харесат - купуват го на момента.
Готов съм да помогна на всеки, който се интересува за да му разкажа как точно се справям и напредвам. Пишете ми в скайпа - ch_jump3r. Всяка вечер от 20:30 има презентации в скайпа и всеки може да научи повече.
Успех на всички колеги в начинанията, с които са се захванали!


върви ли бизнеса и има ли пари?
 
От: Drop shiping - България

здравеите
аз съм от ПЕТРИЧ но живея в ИТАЛИЯ,занимавам се със изкупуване на закъсали или фалирали магазини,в момента разполагам с голяма гама продукти за бременни и деца до 6 години ,стоката мога да я доставя до ПЕТРИЧ и да си я теглите от там,ако ви интересува можем да се чуем ида говорим по подробно,моят телефон е 00393479447145 или ми пратете sms със вашия номер или със маил на ivan_katsulov@ libero .it
пожелавам ви лек ден
 
От: Drop shiping - България

Не чатнах какъв е смисълът? Има хора, продаващи в IT директно. Напр. eBay.it. Имате ли изградени product descriptions + images + имената на продуктите, стокови наличности и прочие? Ако да, то почти всеки може да ги list-не за продан и да чака да се купят. След което да forward-не e-mail-ът към Вас, където ще има клиентският shipping address в IT за изпращане на дадената стока. ~15-16% от стойността на артикулът занимават в такси, платими от този, който е list-нал продуктът, да се има на предвид. Каквото остане, вече разпределяне на печалбата.
 

Горе