DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

oscommerce е наистина е добра система

...

и се оптимизира много бързо

...

пичове.. айде да не пиша кофти неща
затова ще се изразя по следния начин:

поогледайте се малко, има много по-стойностни разработки!
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

на oscommerce
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Пичове дотук изчетах цялата тема и е много интересна. Искам да попитам какво е афилейт ?

Поздрави!
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здрасти и добре дошъл във форума! :) Надявам се, че ще си изкараш тук добре. Съществува тази тема, където е описано всичко за афилиейт маркетинга от до. Приятен престой тук.:)
//офф - Блинки, изпреварих те, губиш тренинг!:lol::lol:
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

@iwanov Добре дошъл и от мен! С две думи афилиейт означата: Ти имаш сайт за ябълки и примерно генбъкс ти дават да им предлагаш ябълките ;) Когато продадеш ябълка взимаш комисионна ;) Най-добре си прочети тази тема ;)
П.П. Блинки, изпреварен си вече 2 пъти :p
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Да, май губя форма.:)
Добре дошъл и то мен, радвам се да видя човек с интерес към правенето на прави с афилиейт маркетинг. :) Разгледай също така и тук: Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs. Има няколко проверени програми с които работиме от доста време и са коректни с всеки свой афилиейт. Ако имаш нужда от помощ - тук е и мястото за питане, само гледай дали я има темата преди, това. Не за друго - но е изчерпателна, и доста хора са дали мнението си на база опит. :)

П.П: Момчте, супер сте.;) Май наистина губя тренинг, аз уж налазвам първи.:)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравете,
Благодаря за линкчетата, ще прочета и нея тема. Аз до сега не съм се занимавал с нищо подобно, смисъл с интернет бизтес и такива, но като прочетах темата ми стана много интересно.

Поздрави!

:)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

В речниците думата dreamweaver е антиподът на думата seo

справка: антипод

..

щом толкова МНОГО внимаваш със сеото, значи си ми ясен..
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Някой май се засегна??
Сори, дриимуивъра кърти мивки! СЕО-то съкс!
Да живее пичагата chedda!

Ся по-добре ли е? :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Пред дриимуивъра аз предпочитах Npp мн по лека и удобна за работа.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте на всички във форума.
Чудесна тема и мнения, прочетох я на един дъх! Бих искал да се включа в обсъждането с няколко въпроса за DropShipping.
1. Възможно ли е, според вас, да се организира такъв бизнес, при положение, че липсва опит и трябва да се сформира екип който да върши цялата работа.
2. Възможно ли е фирмата да е канадска, а не щатска?
Не съм се занимавал досега с е-бизнес и dropshipping, но съм много въодушевен и вярвам, че ако се възприеме именно като бизнес, би могло да се организира. Въпроса е дали ще е печелившо начинанието?
Благодаря на всички и успех!
 
За фирмата: Канадска фирма ще изглежда достатъчно тръстед за да не се притесняват потребителите да купуват. Но Канада е по социална държава от сащ и данъците биха били по високи отколкото би платила една американска фирма затова ако става дума за фирма която тепърва ще се регистрира избери американска... ако имаш канадска фирма може да цъкаш с нея а в бъдеще ще си предцениш дали да регнеш друга...


относно екипа да напълно е възможно да се сформира такъв екип както и може да се ползват външни услуги за някои от задачите. Успехът ще зависи само от едно докарването на таргетирани постетители на сайта. Предимно задача на SEO / SEM специлистите. Наемането на външна фирма с име в бизнеса би струвало доста. А заплатите на самите сео /сем специалисти ако става дума за хора с опит са най-високите за неуправленска длъжност. Разбира се може да се наеме някои начинаещ които да се научи на сайтовете ти но тогава е добре да се инвестира в образованието му ..... Ебизнес си ги прави сам като е отделил време и пари да се образова по темата :)

Какво бих препоръчал ами да отделиш време да прочетеш материали по темата има много безплатни като се почне от нашият форум има и платени в които информацията е има доста по синтезирано например

Най Популярният Платен Курс по Онлайн Маркетинг

Web CEO - платената версия с курса освен за самообучение може да го ползваш да тренираш бъдещият персонал на фирмата :)

ПП ако имаш още конкретни въпроси задаваиги във форума :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здрасти, бате и добре дошъл тук.
Приятен престой във форума. ;)
Мерси! Супер сте! За мен наистина е голямо откритие форума, има много и интересни теми които тепърва ще разглеждам.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Мерси! Супер сте! За мен наистина е голямо откритие форума, има много и интересни теми които тепърва ще разглеждам.
Мерси за думите ти. Няма да съжаляваш ако прочетеш фомума или поне най-важните теми тук. След по-малко от месец ти гарантирам че нивото ти ще се вдиген, аи никога не е изключена и опцията да питаш нещо, доста хора тук ще споделят опит и мнения - и те си разбират от работата - Гарантирам за това.:)
 
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

ПП ако имаш още конкретни въпроси задаваи ги във форума :)
coolice благодаря ти! Естественно, че имам много въпроси, но първо ще те послушам и ще попрочета малко повече по темата. При всички положения разбирам, че ще ползваме услугите на SEO / SEM специлист за специфичната работа, тъй като нито аз, нито партньора ми имаме понятие от оптимизация на сайтове. Между другото възможно ли е да се почне първоначално с един човек който да направи сайта и да се занимава с докарването на таргетирани посетители и друг които да работи с е-магазина?
Поне аз виждам засега така нещата. В темата на E-Business, се разглежда варианта при които човек сам си върши работата, или поне в началото, но нашият случай не е такъв.
 
Възможна е всякаква комбинацията специфични решения и всичко опира до конкретния случаи

Остави разработвеането на сайта настрана от опимизацията поръчаите на някоя фирма да изработи униклен дизаин на някоя добре позната шопинг система (например ос комерс - не я водят най-добрата от към леснота на оптимизация но става... гет бг ползват такава) и да я инсталират . Плати на други да напишат уникални описания на продуктите които ще продаваш... Друг да се занимава с линк билдинг (и като външна услуга може) Защо го казвам ами бг е малка държава и се оказа че прителчета на прителчета имат голям сайт на които му куца оптимизацията казах им ще хвърля едно око и ко да видя грешки които дори начинаещ в сеото не прави след 1 вата седмица иначе кода и дизаина са ок..... така че има си отделни хора за всичко и може да се ползват външни услуги за сайта ти

а обработването на поръчките на първо време може да го правите сами или да се наеме някои които вярват
пп И аз съм експериментирал с една фирма предлагаща дропшипинг и това което имаше там беше че след като получа нотификация успещо направено плащане в мершант акаунта ми автоматично се подават данните на клиента към склада и се билва моята сметка (малко работа за програмисите) а на него му се изпраща продукта но незнам дали всички го имат... и дали желаете да работите така защот риска от фрауд е по голям отколкото при ръчна обработка
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Остави разработването на сайта настрана от оптимизацията
о.к. мерси за съвета, ще търсим отделни хора за етапите като почнем.

... и дали желаете да работите така защото риска от фрауд е по голям отколкото при ръчна обработка
Да звучи много интересно и ако може да се направи безопасно (?), сигурно бихме се спряли на този вариант.
Само не ми е ясно кое е по-напред, изработването на сайта и оптимизацията или контакта с фирми/производители които предлагат drop shipping или става паралелно. Каква е схемата за начинаещ бизнес? Въпроса може да ви се стори тъп, но не съм наясно. Логично е отначало да направим фирмата, след това да търсим контакти с производители които предлагат drop shipping, и чак след това да се заемем със е-магазина и оптимизацията му в интернет. Така ли е?
 
Последно редактирано:

Горе