Drupal VS OpenCart

От: Drupal VS OpenCart

По принцип винаги съм бил на мнение, че най-доброто е това, с което работиш най-добре (имаш най-добри познания). Абстрахирайки се от това, мисля че Друпал е 'по-тежката' (ако мога така да я нарека) система и според мен Оупън Карт би се справил по-добре с множесто (1000+) продукти. Ако все пак става дума за магазин с няколко стотин продукта, не би трябвало да има съществени разлики. Все пак, Оупън Карт е разработен специално за онлайн магазини.

Надявам се да съм помогнал :)
 
От: Drupal VS OpenCart

Не е лош OpenCarta но тоя админ панел е супер разхвърлян, може да са по събрани нещата.
Поне свикнах с него.
Друпала е единствената система от която нищо не разбрах.

Всички пътища май водят към OC.
 
Друпал за магазин? Основно ли ще е магазин, защото Друпал са сайт, който ще е основно магазин е странно решение. За Джумула горе-долу бих се съгласил, но Друпал. Хм. Давай смело с Опенкарт. Като търсиш и-комерс система, използвай си такава платформа.
 
От: Drupal VS OpenCart

Нямам опит с големи магазини на друпал,
но от колеги знам, че се държи доста стабилно и при хиляди продукти.
Ето ви каталог с друпал комерс сайтове:
https://drupalcommerce.org/showcase
 
От: Drupal VS OpenCart

Drupal е сериозна система и сигурно и като магазин се държи добре.

Обаче Opencart е писан за магазин... Не че примерно от Opencart неможе да стане приличен CMS за сайт но няма да е като Drupal.

Същото важи и за Joomla и за WP стават за магазини ама трябва да им слагаш модули за това ....

Измъчена работа
 
От: Drupal VS OpenCart

Имам време да избирам.
Друпал доста ме изкушава, макар че OC се ползва масово.
На OC много ме дразни админ панела супер са разхвърляни нещата всичко може да е по-събрано и в по-малко стъпки да се извършва качването на един продукт. Няма file manager първото нещо, което не ми хареса, няма също две супер елементарни опций или придобивки. (не съм сигурна, че се изказах правилно)
Извинявам се, че не отговарям веднага но няма навика да влизам редовно тука.
Ако съм тука значи имам проблем ;)
 

Горе