Duplicate Content

ПС ба ако аз изкарам някой лев с тия блогове значи всеки идиот може Laughing

Бате, повече съмочуствие. И аз правя некви малки афилиейт синг упс на мойте блогове. Не съм почнал да бечеля кой знае колко, но съм се надъхал яката. И съм на мнение, че няма нищо сложно и всичко до малко работа и време за да се видят резултати. Иначе ако ти си вярваш и потребителите ти ще ти повярват. Това е идеята. :wink:
 
хах бе да аз ако не съм се надъхал немаше да пиша по 3 поста на ден хах :) като цяло ме кефи как се получава блога но съм изкарал 35 цента и то от адсенс хаха е верно 4е блога е на 1-2 седмици максимум ма няма трафик влизат от времена време некви индиици и некви американци ма нищо постоянно пък и са стиснати маа им мръсна поне на адсенса могат да кликнат ;)
 
ами това с линковете не го правя защото някък си не искам от страни да имам 20 линка ша е някво противно такова не е като на сайт да си направя доло линкс и като чукнеш на тях да си излзиа отделна страниц ас линкове тука обратните линкове са напрао на началната страниа и ми е пртовино :( има ли начин да трупам линкове без аз да им давам бак линкс :D сега го провеих от 24 july е блога :)
 
stancho1234 каза:
хах бе да аз ако не съм се надъхал немаше да пиша по 3 поста на ден хах :) като цяло ме кефи как се получава блога но съм изкарал 35 цента и то от адсенс хаха е верно 4е блога е на 1-2 седмици максимум ма няма трафик влизат от времена време некви индиици и некви американци ма нищо постоянно пък и са стиснати маа им мръсна поне на адсенса могат да кликнат ;)
Ако повечето трафик ти е от сайтове за социален букмаркинг като Digg.com - трафикът им е известен с малкото кликове. Както при афилиейт маркетинга, така и тук, най-чистият и печеливш рояк посетители е от търсачките :) Интересуват се от съдържанието, а с достатъчно добра интеграция на рекламите - ще почнат да се интересуват и от тях.
 
от директорий и от тук ми е трафика хах имам 1 посетител и от гугъл ма те са ми мноо странни тия един ден имам 30 индексирани страници на другия ден 3...аз си мислех че веднъж като индексират нема мърдане
 

Горе