EasyAds или Google Ad sense ?

Според Вас, кое е по-доходоносно за България ?

  • EasyAds

    Votes: 4 8.9%
  • Ad Sense

    Votes: 41 91.1%

  • Общо гласове
    45
От: Re: От: EasyAds или Google Ad sense ?

И къв лидер са изито братле. Искам минимум 1000 уникални на ден, сайта да ми аресва, а в същото време дупчат реклами по най безобразни сайтове.
Сравняват ги на база трафик:приходи. :) Няма на какво друго, пък голямата работа кой на кои пазари е. Когато някой предложи повече на локалния пазара, той става предпочитана опция, респективно - лидер на пазара. Всичко друго си е просто подробности. :)
 
Re: От: Re: От: EasyAds или Google Ad sense ?

И къв лидер са изито братле. Искам минимум 1000 уникални на ден, сайта да ми аресва, а в същото време дупчат реклами по най безобразни сайтове.

А не знам. Не съм казвал, че точно те са лидер. :) Но все някой от двата трябва да е. Поне не мисля, че е от другите. Имат минимум? Още ли? Мислех, че го минимизираха на 500 или премахнаха. Явно не са.
 
От: Re: От: Re: От: EasyAds или Google Ad sense ?

Не знам, аз с сайт с 38к.+ на ден не ме одобриха, а в същото време в еквивалентен сайт им вървяха рекламите. :)
А не знам. Не съм казвал, че точно те са лидер. :) Но все някой от двата трябва да е. Поне не мисля, че е от другите. Имат минимум? Още ли? Мислех, че го минимизираха на 500 или премахнаха. Явно не са.
 
Re: От: Re: От: Re: От: EasyAds или Google Ad sense ?

Не знам, аз с сайт с 38к.+ на ден не ме одобриха, а в същото време в еквивалентен сайт им вървяха рекламите. :)

Ето това вече не мога да го разбера, наистина. А какво въртиш сега, ако не е тайна, защото е доста трафик, който ако не се оползотвори, си е направо не тъпо, а не знам какво. ;)
 
Re: От: Re: От: Re: От: EasyAds или Google Ad sense ?

Не знам, аз с сайт с 38к.+ на ден не ме одобриха, а в същото време в еквивалентен сайт им вървяха рекламите. :)

Мани ги тези мишки. Да им имам правилата. Даже се учдя как още са на пазара. :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: EasyAds или Google Ad sense ?

Мани ги тези мишки. Да им имам правилата. Даже се учдя как още са на пазара. :)
Не са лоши, ама са малко строги с условията им, от което само губят..

Въпреки, че с мен съпорта се е държал добре, даже като имах проблем ми се обадиха и го разрешихме по телефона, но пак казвам, че трябва да си улеснят условията за приемане..

А тея адсенс, кво толкова ги хвалите.. Бахти измисления монопол, играещ с на хората живота.. Не знаеш дали утре, като се събудиш няма да са ти баннали сайта и да ти метнат едно писмо написано от някой измислен бот, и да ти метнат едни ОБЩИ ИЗМИСЛЕНИ УСЛОВИЯ, и да се чудиш къде ти е грешката..

Колко хора си изпатиха, и колко хора си платиха изполвайки ги..

Измислени интелектуални крадци(Банват ви с паричките вътре и може само да се снимате..), жалко, че нямат сносна алтернатива, иначе с удоволствие НЕ бих работил с тях.
 
Е нали човека каза, че неков еквивалент на сайта му е с тези реклама, а неговия не го удобряват. ;)

Адсенс са скапани, спор няма. Но прав си, алтернатива няма никаква. Или има, ама то пък една. ;(
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

ПЪЛЕН СКАМ е EASYADS...
пълна подигравка си е това 0,04 ctr, 0.03 лв eCPM..
на половината от банерите имам 0 ctr с по 100 000 импресии.. и са на хубави позиции..

Untitled.png
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Към днешна дата, коя е най-добрата мрежа за бг пазара?
Някакви по-пресни наблюдения?
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Изиадс изобщо не искам да ги коментирам. Иначе Адсенс за българия от месец е трагичен, дано есента се появят хубави реклами, че в момента са някакви много евтини и жалки. И други години е било така август, но засега няма индикации, че ще дойдат хубавите реклами :D
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

adsensa ако се имплементира както трябва е в пъти по добре от easyads i etarget. Те са само загуба на време и пари .... Причината се дължи на това, че имат много малък брой реклами, и в началото дори и давадят добър CTR след 1 месец хората са свикнали с тея реклами и никой ги не клика вече...
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Да не вдигам нова тема, ще пиша тук. Чудя се коя мрежа да използвам, освен адсенс.. Колебая се между adcash и adnow.. ама като чета мненията им напоследък, то все повече се отказвам от тях... 0,01 цента или евро за клик, е смешно! Вие кои използвате.. то не, че има много де, ама все пак да проверим към днешна дата какво е положението.
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Да не вдигам нова тема, ще пиша тук. Чудя се коя мрежа да използвам, освен адсенс.. Колебая се между adcash и adnow.. ама като чета мненията им напоследък, то все повече се отказвам от тях... 0,01 цента или евро за клик, е смешно! Вие кои използвате.. то не, че има много де, ама все пак да проверим към днешна дата какво е положението.

Ако сайта ти не е спам и има хубав трафик - опитай с директна реклама.
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Иначе Адсенс за българия от месец е трагичен, :D

Повече от трагичен, тия дни мисля да им ударя кранчето, от два месеца, че може и три, отчитат приходи и след като свърши месеца ми го минават в графа

Невалиден трафик - AdSense за съдържание

ебаси простотията, Shift + delete
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Повече от трагичен, тия дни мисля да им ударя кранчето, от два месеца, че може и три, отчитат приходи и след като свърши месеца ми го минават в графа

Невалиден трафик - AdSense за съдържание

ебаси простотията, Shift + delete

На мен невалидния трафик не ми е повече от 1 евро, но цената на клик е трагична. Други години на есен скачаше цената след летния спад, но сега няма подобрение. Само евтини реклами ми излизат.
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

При мен ако трафика е бил 100 евро минават 100 евро за невалиден, е това е простотията
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Много ниски стойности на клик предлага Адсенс тази година, отдавна не е било така. Не знам каква е причината.
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

При мен невалидния трафик е около 10% Определено има спад в приходите от Адсенс...
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Замислете се колко хора рекламират там, и колко хора излагат рекламите им ЗА БЪЛГАРИЯ.. Сега си направете пак сметките и се чудете от къде пари да дават..

Истината е, че всеки втори вече е "webmastЪr" и показва техни реклами, а рекламодателтие се губят по веригата нещо..

Ще чакаме Декември да има месец година храни.. :lol:
 
От: EasyAds или Google Ad sense ?

Този месец не ми достигнаха 27 цента, за да покрия минимума.
Сега гледам, че и 1.5 евро са извадили за невалиден трафик.

Споко, сега покрай изборите ще има повече реклами с кметове :D
 

Горе