easytrader.bg - Мнения

Да за Easytrader става въпрос. Надявам се да съм изключение, но от това което чета май не съм.

Easytrader са мошенници или техните Админи действат избирателно. Наистина не е сериозно да искаш 1000 уникални посетители на ден само заради това че 1-2 месеца трафика ти по някаква причина (необяснимо и за мен дори) се е увеличил значително.
 
Crashbg извърши множество нарушения в системата, като например поставяне на линкове на сайтове, за които не е одобрен и накликване на банери от едно IP, ето част от кореспонденцията ни с него, в която той сам си признава:

"Zdraveite,
predi vreme bqh registriran potrebitel Ueb partnior, no iztrihte registraciqta mi. Napravih dva gafa kojto s vremeto osyznah i si dadoh smetka kakva e greshkata mi.
Iskam da pomolq da mi dadede vtori shans za registraciq vyv sistemata vi kato Ueb partnior.
Ako otkajete shte vi razbera, no vi molq iskreno i osyznat veche ot dopusnatite greshki.
Blagodarq vi predvaritelno i izvinqvate za otnetoto vreme.
Pozdravi i uspeh"

Напомням на crashbg, че не търпим публични обвинения и обиди под никаква форма и разполагаме с достатъчно информация и средства, за да стъпчем подобна типично българска злоба!

Много ни е неприятно да гледаме мнения на админстаторите на този форум, които пишат неща наизуст, обиждат ни пряко или непряко и се опитват да компроментират платформата EasyTrader с предположения и мнения без дори да са работили някога с нея. Ако наистина сте професионалисти, за каквито се имате явно, не коментирайте неща, с които нямате опит, базирайки се на изказвания на хора, които са се опитали да ни мамят. Ясно е, че за вас промотирането на сайтове за уголемяване на пениси, гърди и хапчета за потентност е добър източник на приходи, но това далеч не ви прави специалисти по интернет реклама. Съветвам ви, да се изказвате се по подготвени, за да запази вашият форум нивото си.
 
Да вярно бях поставил такива линкове, но сайта на който ги поставих не ми разрешаваше по друг начин, а и шибаната ви система ми го позволи нали???. Казахте ми и след 5 минути бяха махнати.
Относно натискането от едно и също IP прочетете и се научете от политиката на Google. Имате още много да учите и моля не нападайте посетителите на този форум. Жалко е да искате 1000 уникални на ден за да участвам в платформата ви отново. И спрете да ми пращате e-mail за одобрени кандидатури, вместо да се пънеш тук вземи си оправи скапаната система. Ей лъжец написа множество нарушения, а написа само две. Напиши всичките!!!

Това за стъпкването като заплаха ли да го приемaм?
Ако е така да си наемам адвокат
Вече и аз си имам инфо и средство за заплаха към мен (публична в свободен форум) от Админа на Easytrader :wink:
Бъди малко по сдържан и може и да успееш в живота :wink:

И ако аз съм изключение в други форуми други хора също са се изказвали отрицателно за вас. Защо питам аз???
ИЗМАМНИЦИТЕ сте вие СПАМАРИ :twisted:

Аз пък си пазя СПАМ e-mail от вашата перфектна система. Наскоро май доста се нашумя около Борбата със СПАМА или се лъжа нещо? :wink:

Не виждам нищо лошо в e-mail си само че вие не сте дорасли да правите бизнес.
За кликовете от едно IP си има логично обяснение ама нали сте спецове уж.

Google е истината перфектни във всяко едно отношение.
 
Много ни е неприятно да гледаме мнения на админстаторите на този форум, които пишат неща наизуст, обиждат ни пряко или непряко и се опитват да компроментират платформата EasyTrader с предположения и мнения без дори да са работили някога с нея. Ако наистина сте професионалисти, за каквито се имате явно, не коментирайте неща, с които нямате опит, базирайки се на изказвания на хора, които са се опитали да ни мамят. Ясно е, че за вас промотирането на сайтове за уголемяване на пениси, гърди и хапчета за потентност е добър източник на приходи, но това далеч не ви прави специалисти по интернет реклама. Съветвам ви, да се изказвате се по подготвени, за да запази вашият форум нивото си.

Пич, тук админите никъде не са споменали негативното си мнение към фирмната ви. Обсъждаме просто постове намерени и предложени от други webmaster-и които са работели с вас. И не ни давай съвети, ако обичаш, а поработи върху недоволните си афилиейти (съвет от мен). И да предлагам на членовете тук да изкарват повече от 50 лева на месец с 1000 уникални на ден - това се нарича услуга. Като гледам няма и да работиме с платформата ви - Ако искаш виж тази тема: Google Adsense работи на български сайтове.

И следващия път като наминаваш насам го раздавай малко по скромно , че като гледам постовете ти - нищо чудно че и плотформата ти е такава.

Успех.
 
Здравейте 8)

как я карате? Нов съм във форума и ми е доста интересно. Днеска цял ден чета и мога да твърдя, че научих много много нови неща.

Имам сайт с около 47 уникални на ден :oops: не са много но са от сърце, както се казва. Интересно ми е какъв афилиат да използвам за да мога да изкарам някой и друг лев?

Ще съм благодарен ако ми помагате. :D
 
Аз бих ти препоръчал Google Adsense, но тук има по-големи специалисти от мен нека видим и тяхното мнение. И на мен ще ми бъде интересно.
По тази тема видях и научих доста от този форум, но винаги може и повече.
 
coolice каза:
И аз лично нямам нищо против изитредър. Евала че ги има да могат и малките бг сайтове да изкарат някакъв приход от реклама. Просто не ги смятам за начинът да изкараш сериозни кинти онлайн.....

@ Ivanix - еи това го написах на 2 страница в тази тема сега какво да взема да си променя поста за да стане написаното от теб истина....

И бате не оплюваи това което правим ние хеитърско е. Бачкаме по 14 часа на ден за да си изкараме паричките и не си кликаме по адовете или да прави някаква друга мизерия. Гледай си твоята паничка, пусни си форум на сайта, там обясняваи подробно всичко. работи персонално с всеки уебмастър / фирма и съм сигурен че ще се получи win win ситуация за всички....
 
Станимир каза:
На какъв език ти е сайтчето ? :)

на БГ е ;)

ей забравих да постна сайта http://bibones.hit.bg - засега толкова 8) скоро мисля да го разрастна доста, имам доста инфо и снимчоци за слагане :p
 
crashbg каза:
Аз бих ти препоръчал Google Adsense, но тук има по-големи специалисти от мен нека видим и тяхното мнение. И на мен ще ми бъде интересно.
По тази тема видях и научих доста от този форум, но винаги може и повече.

crashbg, мерси за отговора, но как да се регистрирам за Google Adsense?
 
nik0la каза:
ей забравих да постна сайта http://bibones.hit.bg - засега толкова 8) скоро мисля да го разрастна доста, имам доста инфо и снимчоци за слагане :p
Честно казано не бях виждал толкова стегнато сайтче в Hit.bg от доста време... :D

Вземи смени хоста, купи домейн и сложи повечко снимки и може да имаш някаква популярност.
 
Митака каза:
nik0la каза:
ей забравих да постна сайта http://bibones.hit.bg - засега толкова 8) скоро мисля да го разрастна доста, имам доста инфо и снимчоци за слагане :p
Честно казано не бях виждал толкова стегнато сайтче в Hit.bg от доста време... :D

Вземи смени хоста, купи домейн и сложи повечко снимки и може да имаш някаква популярност.

мерси за добрите думи :)

а бихте ли ме посъветвали откъде да си взема хостинг и домейн? на какъв период се заплаща? къде е най-изгодно?

трябва ли да съм пълнолетен за да притежавам домейн 8)
 
nik0la каза:
а бихте ли ме посъветвали откъде да си взема хостинг и домейн? на какъв период се заплаща? къде е най-изгодно?

трябва ли да съм пълнолетен за да притежавам домейн 8)

И аз съм на мнението на Митака.

Хостинг гледай да не е БГ.
Домейн от godaddy.com ; namecheap.com ; domainrightnow.com
Domain на 1 год - 6.95$ (най-популярните com net org biz)
Hosting на 1 месец - 1-2-3-4-5-6$

Пиши си, че си на 18 и това е.
 
DEATH каза:
nik0la каза:
а бихте ли ме посъветвали откъде да си взема хостинг и домейн? на какъв период се заплаща? къде е най-изгодно?

трябва ли да съм пълнолетен за да притежавам домейн 8)

И аз съм на мнението на Митака.

Хостинг гледай да не е БГ.
Домейн от godaddy.com ; namecheap.com ; domainrightnow.com
Domain на 1 год - 6.95$ (най-популярните com net org biz)
Hosting на 1 месец - 1-2-3-4-5-6$

Пиши си, че си на 18 и това е.

добре, обаче казваш "Хостинг гледай да не е БГ" - пък моя сайт е за БГ потребители, следователно, не е ли по-добре да е в БГ?
 
Хостинга просто е мястото където си качил файловете на сайта си. Най-добрите хостинги са в Америка.
 
DEATH каза:
Хостинга просто е мястото където си качил файловете на сайта си. Най-добрите хостинги са в Америка.

това не го знам къде са най-добри, но примерно ако хостинга е в БГ един сайт няма ли да се отваря с пъти по-бързо отколкото ако е в USA?

до колкото съм чувал, например abv.bg ползват хостинг в БГ или греша?
 
Чувал съм само, че сайтове от hit.bg се зареждат бавно извън България.

Няма значение къде ти е хостинга, няма значение за каква националност е предназначен. Най добрите хостинги са в Америка.

По пътя на Българската логика - щом е Американско е по добро от Българското.
 

Горе