ebasi kefa ve4e moga da 4eta knigi

Ето че провяви интерес:) Обърни се към съзвездието Орион и ще разбереш.
Това вече обяснява всичко :)
 
Андромеда ми говори, само че аз чувам тъпани.
0da8cfa60661652ed3757f5008e21958_extraterrestrial-stoner-memes-quickmeme-extraterrestrial-memes_250-312.jpeg
 
И на латиница и на кирилица немисля, че книга, като Под игото е нещо интересно.
Прекалено е надценена и нищо повече.
Даже не съм я чел до края.
 
И на латиница и на кирилица немисля, че книга, като Под игото е нещо интересно.
Прекалено е надценена и нищо повече.
Даже не съм я чел до края.
Ами прочети я!
 
Тютюн най- добре обрисува сегашния предприемач
 
И на латиница и на кирилица немисля, че книга, като Под игото е нещо интересно.
Прекалено е надценена и нищо повече.
Даже не съм я чел до края.
И аз не съм я чел .... скоро.
Но не ми пречи да си спомня за чорбаджи Марко гологлав и по халат... чел съм го преди повече от 25 години и си го спомням.
Дано и ти след 25 години да си спомняш каквото и да е било от която и да е книга, по твой вкус, щом тази не ти допада.
Пък знае ли човек - може да се сетиш един ден, че човек за едната чест и едното красно име живей - Рачко Пръдлето ...
 
книга, като Под игото е нещо интересно
За съвременният потребител, живеещ според рекламите, би трябвало да е интересна.
Ето ти една реклама:

Най-издаваната и най-превеждана българска книга е "Под игото".

В момента store.bg я предлага в 10 издания - от 4,50 лв до луксозно издание с цена 50 лв. От днес го има и "Pod igoto" - 10 лв.
 
И на латиница и на кирилица немисля, че книга, като Под игото е нещо интересно.
Прекалено е надценена и нищо повече.
Даже не съм я чел до края.
Всеки си има лично мнение, според мен е много съдържателна. Дори и да не вникваш в смисъла може да ти е интересна, тъй като говорим за истинско майсторство тук. Но ми е интересно каква литература четеш щом това ти е overrated..:confused:
 
Браво на издателството! Сега всеки истински българин има повод да си изкаже адекватното мнение за книгата във фейсбук и по форумите, за да разберат всички колко много цени българския език и култура.

Честит празник! :)
 
За съвременният потребител, живеещ според рекламите, би трябвало да е интересна.
Ето ти една реклама:

Най-издаваната и най-превеждана българска книга е "Под игото".

В момента store.bg я предлага в 10 издания - от 4,50 лв до луксозно издание с цена 50 лв. От днес го има и "Pod igoto" - 10 лв.

Рекламите не ми указват влияние. Има много думи в тази книга, които не се разбират. Това я прави да не може да се чете лесно.
 
@9876 А трудно ли изкласи основното образование? До колкото си спомням това са задължителни произведения o_O.

ПП Кофти е наистина, че Вазов не използва "Рада лайкна Бойчовия пост. В същия момент раздаде правосъдие с една ряпа на Киряковия".
 
Рекламите не ми указват влияние. Има много думи в тази книга, които не се разбират. Това я прави да не може да се чете лесно.
Ще ме накараш да я прочета още един път тази книга, за да търся сложни думи...изказът на Вазов е много разбираем, освен това идеята ти става ясна дори и да си идиот. Ако нещо може да се разбере по 2 начина, Вазов "взима" думата и започва да обяснява кое какво е...
 
@9876 А трудно ли изкласи основното образование? До колкото си спомням това са задължителни произведения o_O.

ПП Кофти е наистина, че Вазов не използва "Рада лайкна Бойчовия пост. В същия момент раздаде правосъдие с една ряпа на Киряковия".

Лесно. Слушах внимателно и това ми беше достатъчно.
 
Било е лесно не защото си слушал внимателно и това ти е било достатъчно, а защото критериите са били такива.
Ако не ми вярваш - пусни си едно изпълнение на фагот (примерно), слушай го внимателно и прецени може ли само със слушане да го повториш ...
 
мисълта ми се повръща..или връща, кой е оригинала
 
мисълта ми се повръща..или връща, кой е оригинала

Зависи от количеството погълнат алкохол. Ако пуснеш Петко войвода е първото :D:D:D
 

Горе