Econt WooCommerce Plugin

Ако искаш нещо да ми кажеш заповядай в офиса ми или си клавиатурна нинджа?
Объркан съм, това като заплаха със саморазправа ли да го приемам? Къде ви е офиса и кога да търся? Нямам никакво намерение да се
занимавам лично с вас ако това очаквате. Много под нивото сте ми.

п.п. ударихте дъното и продължавате да копаете.
 
Плъгинът ти от доста отдавна се разпространява null-нат, така че не е нужно да сме ти клиенти, за да се види какво представлява. Така и не ми отговори на какви стандарти ти отговаря кодът? Кога ще го пуснеш в codecanyon например? Или всички други са идиоти и не могат да пишат плъгини и за това си ги качват там, пък твоят е твърде добър :D
 
Абе мен, WordPress съществува именно заради



a твоето лайно няма да бъде никога там защото не отговаря на нито един стандарт. Плъгина за Еконт си е лайно от ден 1, верно че го ъпдейтна малко от към функционалност но от към стабилност и качество на кода си остава лайно.

ти май друга тема четеш?
Само празни приказки и епитети изречени от аватар, това сте вие. Явно възпитанието ви и познанията в сферата на бизнес софтуерните продукти са на едно и също ниво. Няма смисъл да отговарям на простак.
 
Плъгинът ти от доста отдавна се разпространява null-нат, така че не е нужно да сме ти клиенти, за да се види какво представлява. Така и не ми отговори на какви стандарти ти отговаря кодът? Кога ще го пуснеш в codecanyon например? Или всички други са идиоти и не могат да пишат плъгини и за това си ги качват там, пък твоят е твърде добър :D
Наистина ли смятате, че една компютърна програма, която е null-ната т.е. преработена от "хакер" и в 99% наблъскана с зловреден код има нещо общо с оригинала? Според вас може ли на уважаващ себе си и клиентите си разработчик на WordPress уебсайтове да му хрумне да сваля и изпозлва null-нати плъгина? Вие от "Евтини Wordpress сайтове" null-нат софтуер ли използвате в "Евтини Wordpress сайтове", които предлагате? "Евтини Wordpress сайтове", вие ли null-нахте плъгина ни?

Моля да не ми отговаряте, защото това бяха риторични въпроси ако не сте разбрал. Вече имам обосновани предположения, че в този форум се е заформила група, която се занимава пиратски софтуер.

п.п. успяхте ли да разберете нещо от ОПР-то ни? Възхищавам се на нездравия ви интерес към нас :)
 
Наистина ли смятате, че една компютърна програма, която е null-ната т.е. преработена от "хакер" и в 99% наблъскана с зловреден код има нещо общо с оригинала? Според вас може ли на уважаващ себе си и клиентите си разработчик на WordPress уебсайтове да му хрумне да сваля и изпозлва null-нати плъгина? Вие от "Евтини Wordpress сайтове" null-нат софтуер ли използвате в "Евтини Wordpress сайтове", които предлагате? "Евтини Wordpress сайтове", вие ли null-нахте плъгина ни?

Моля да не ми отговаряте, защото това бяха риторични въпроси ако не сте разбрал. Вече имам обосновани предположения, че в този форум се е заформила група, която се занимава пиратски софтуер.

п.п. успяхте ли да разберете нещо от ОПР-то ни? Възхищавам се на нездравия ви интерес към нас :)
Ама разбира се, нълнат е, значи някой е прекарал 1 месец да ти преправя кода във всички файлове, за да изглежда по-зле. То не е защото си е така по принцип, просто те такива версии качват, дам, как не се сетих... Продължавам да не получавам отговор на няколкократно зададените въпроси относно кода, явно не са удобни и избираме да ги пропускаме :)
 
Каква саморазправа, смени си дилъра младеж.

Проблемите се дискутират лице в лице с дипломация.

Така като ти следя постовете след като спомена ниво и лични напатки май май те боли?

Обиждай ме, не ми пречиш, за разлика от теб аз не се припознавам в обидите.
 
Каква саморазправа, смени си дилъра младеж.

Проблемите се дискутират лице в лице с дипломация.

Така като ти следя постовете след като спомена ниво и лични напатки май май те боли?

Обиждай ме, не ми пречиш, за разлика от теб аз не се припознавам в обидите.
"смени си дилъра младеж.", "клавиатурна нинджа" и т.н. изрази използвани от вас са върха на дипламацията :) Да ви имам дипломацията... голям дипломат сте! Браво! Виждам, че и от психология разбирате. Явно тук си имаме всестранно надарена личност.
С всеки следващ отговор се излагате все повече, но това не е мой проблем. Очаквам най-после да се представите, както и да напишете адресът на офиса ви, в който ме поканихте.
 
Последно редактирано:
Не се намираме във формална обстановка за да се отнасям към Вас формално.

Това е форум и неформална обстановка, мога да използвам изрази по мое желание определящи визията към човека с който комуникирам.

Решение на проблема лице в лице е за да сравним в запис на видео Вашият плъгин и този на човека който обвинявате за да се докаже твърдението, че Вашия плъгин е краден.

Както казах, нищо свързано с Вас не ме интересува, но не е приемливо да отправяте обвинения към колеги с които работя от дълги години и познавам добре.

Това имам предвид, като споменавам "дипломатично".

Вашето твърдение "саморазправа" е безпочвено, глупаво и смело мога да твърдя извън моите желание.
Не бих си цапал ръцете с Вас.
 
WordPress е софтуер с отворен код, който е създаден като хоби проект в свободното време от някой.

Така че преди отново да напишете някоя върховна простотия се запознайте с историята на отворения софтуер и спрете да нападате хора които помагат тази култура да продължи.

Именно благодарение на отворения софтуер тук всички имаме храна на масата, и ако не започнем да го ценим и продължаваме да се бием в гърдите колко сме премиум това ще отмине и следващите след нас няма да имат нашия късмет.

Така че г-н. Премиум, препоръчвам малко да се образовате преди да се опитвате да изглеждате интелигентно.
 
Не се намираме във формална обстановка за да се отнасям към Вас формално.

Това е форум и неформална обстановка, мога да използвам изрази по мое желание определящи визията към човека с който комуникирам.

Решение на проблема лице в лице е за да сравним в запис на видео Вашият плъгин и този на човека който обвинявате за да се докаже твърдението, че Вашия плъгин е краден.

Както казах, нищо свързано с Вас не ме интересува, но не е приемливо да отправяте обвинения към колеги с които работя от дълги години и познавам добре.

Това имам предвид, като споменавам "дипломатично".

Вашето твърдение "саморазправа" е безпочвено, глупаво и смело мога да твърдя извън моите желание.
Не бих си цапал ръцете с Вас.
Голямо обясняване и мазане падна. И все пак, кой сте вие, предтавете се, не е срамно и къде се намира офисът ви, в който ме поканихте?
 
Вие поискахте формално отношение - получихте такова.
Другите Ви коментари са излишни и не ме интересуват.

Офиса ни се намира в гр. София, кв. Бояна, киноцентър Бояна.

Там на място след уговорка ще Ви посрещне Петър.
 
Мда, и аз явно съм некъв кух, че му паднах на нивото да се уговарям с него да разрешим конфликта човешки...
 
Мда, и аз явно съм некъв кух, че му паднах на нивото да се уговарям с него да разрешим конфликта човешки...
Още в началото му казах, че води доста безумна комуникация. Но кой да те слуша.....и се видя какви красоти се изливат. Темата стана пумия, а беше за този модул, който едно 90% от сайтовете на Woocommerce позлват.
 
  • Like
Реакции: mid
Този пич си бутна цялата репутация с тия отговори. @xmartix

Дано “многото” му клиенти попаднат на темата и прочетат внимателно.
 
  • Like
Реакции: mid
Ако някой има излишно време и има желание, да му пратя тоя плъгин и да му изкара недомислиците в кода, че нали все реве за "примери", и нещо "конкретно".
 
Ако някой има излишно време и има желание, да му пратя тоя плъгин и да му изкара недомислиците в кода, че нали все реве за "примери", и нещо "конкретно".
Той иска да му кажеш кое не е правилно и да му кажеш как е правилно, че да го оправи. :D Същото е и с "кой ви даде плъгина", иска да разбере кой от клиентите му е предоставил плъгина за да му търси сметка и евентуално обещетение. Много е жалък.
 
Някой тествал ли е новия локатор в модула Достави с Еконт, от вчера е ъпдейта? Аз го пробвах, самия локатор работи много добре, но плъгинът още ползва гадния поп ъп. В новия официален модул на Еконт дали са го ъпдейтнали локатора?

"Здравейте,

Ние ценим времето на нашите клиенти. Затова обновихме офис локатора в модула Достави с Еконт, с който е интегриран Вашия онлайн магазин. С тази промяна клиентите могат по-лесно да намират и избират най-близкия и удобен офис или Еконтомат до тях.

С обновения офис локатор клиентите имат възможност:

  • лесно да филтрират и избират между офиси и Еконтомати
  • да проверят адрес и работно време на всички наши точки
  • да разберат времето и разстоянието до избрания офис или Еконтомат
  • да видят начертан маршрут - пешеходен или с кола.
Информация за най-близките точки на Еконт ще се визуализира автоматично на всички клиенти, които са споделили достъп до местоположението си.

Модулът Достави с Еконт вече е обновен и не са необходими ръчни действия от Ваша страна.

Продължаваме да създаваме решения, с които да улесняваме Вашия живот и бизнес.

С уважение,
Еконт"
 
Последно редактирано:

Горе