Econt WooCommerce Plugin

Да, така е. Темата е от 2018г. и чак сега ми остана време да прочета, какво пишат хората без сериозен бизнес. Лично аз изчерпах времето, което имах за губене тук даже го надвиших многократно и мисля, да не ви обръщам внимание повече.
Поста ми е насочен към теб, другите си ги знам. Ама новите звезди не спирате да ме изненадвате :D
 
Той така пише из групите във фейсбук, където хората репортват ишута за моя плъгин ( незнайно защо след като има контактна форма ама тяхна си работа ). И ходи да говори как бил копиран от неговия и си пуска линкове и почва да клевети. Аз съм го блокирал и не ги виждам ама администратори ми пращат скрийншотове :D Явно това му е маркетинга. И хора, които не разбират му вярват без да са се свързали с мен и да погледнем къде е проблема ( 95% от липса на настройки ) и така си печели клиенти :D И после реве, че аз пиша под неговите рилейтед постове.
Така си е! Всичко е защото хората са тъпи, ако бяха толкова умни, колкото вас всички щяха да са програмисти и да си настроят плъгина ти в одиторския файл да включва 31-во число от месеца.
 
Така си е! Всичко е защото хората са тъпи, ако бяха толкова умни, колкото вас всички щяха да са програмисти и да си настроят плъгина ти в одиторския файл да включва 31-во число от месеца.
Нещо ново няма ли да кажеш? Или ще си дъвчиш ишу прочетено в changelog-a ( благоволил съм да го опиша ) от версия преди 2 години? :D
А и като е "бледо копие", тва не го ли прави твой проблем? Май само, когато ти удисва е копиран. Смешен си.
 
Така си е! Всичко е защото хората са тъпи, ако бяха толкова умни, колкото вас всички щяха да са програмисти и да си настроят плъгина ти в одиторския файл да включва 31-во число от месеца.
Виж, без да съм програмист и със съвсем базови умения съм настройвал и модвал плъгини OpenCart, Prestashop, Quick Cart, WP + десетки направени сайтове за мен или на приятели правели достатъчно пари докато са били необходими.Някой все още работят.

Придържай се към познатата ти материя и спри да се излагаш.
 
Работя със SuSaMeCa от много време насам, познавайки уменията му и преглеждайки кода на плъгина на мрежата (платил съм си го) СМЕЛО мога да кажа, че познавайки уменията за WordPress hardcode dev на SuSaMeCa много силно се съмнявам, че би се наказал да краде това "нещо" наречено плъгин.
 
Фимите, които развиваме плъгин за WooCommerce за България се броим на пръстите на едната ръка и вместо да покажете малко уважение призовавате продуктите ни и труда ни да бъде откраднат!
Виждам, че правилно произнасяте “WooCommerce”, както отбелязахте и критикувахте други за НЕ правилното произнасяне.

Но за “ФиМите”, които развиват плъгин за WooCommerce, за България не знам колко са.

Та по темата, никога не съм ползвал плъгина ви, един клиент имаше мерак да го купи, но му се видя скъп и ме попита да драсна емайл за по-ниска цена, нещо такова беше май. В последствие попитах колега дали плъгина си струва и получих отговор от сорта на “пълен леш не си заслужава”. Та направихме някъв custom checkout, улеснен и ръчно си пускаше товарителници, мисля.

Не разбирайте погрешно, не е нападка, не съм имал досег с ваш продукт, но лош отзив ме спря да ви стана клиент.

Поздрави майнЪ!
 
Виждам, че правилно произнасяте “WooCommerce”, както отбелязахте и критикувахте други за НЕ правилното произнасяне.

Но за “ФиМите”, които развиват плъгин за WooCommerce, за България не знам колко са.

Та по темата, никога не съм ползвал плъгина ви, един клиент имаше мерак да го купи, но му се видя скъп и ме попита да драсна емайл за по-ниска цена, нещо такова беше май. В последствие попитах колега дали плъгина си струва и получих отговор от сорта на “пълен леш не си заслужава”. Та направихме някъв custom checkout, улеснен и ръчно си пускаше товарителници, мисля.

Не разбирайте погрешно, не е нападка, не съм имал досег с ваш продукт, но лош отзив ме спря да ви стана клиент.

Поздрави майнЪ!
Моите уважения, но Вие ако сам не можете да прецените дали един продукт си струва или не, значи не сте за тази работа, която ви доверяват клиентите ви да вършите вместо тях. Не разбирайте погрешно, това не е нападка. На всички наши потенциални клиенти предоставяме достъп до демо магазин, подробни видео представяния и консултации за плъгините ни, за да могат да направят информирано решение, а не да чакат Гошо "великия" програмист да им каже, че кода не става, защото иска да си пробута услугите.


Хейтърите понеже с нищо не ни превъзхождат и плъгините ни са в пъти по-функционални, лесни и оптимизирани за работа от търговците и клиентите им се чудят какво да измислят, тогава започват да ни правят оценка на програмния код, но като ги попиташ за нещо конкретно и зациклят до там. Да не говорим, че същите "велики" програмисти работят с WordPress, който меко казано не е най-добрия пример за добре построен CMS и програмен код, особено за това, за което го използваме - електронни магазини, но хората го предпочитат, защото е лесен за работа и мултифункционален, а не защото програмния му код е блестящ. Ако действително тези "специалисти" бяха толкова взискателни към програмния код, за колкото се представят на първо място щяха да работят не с WordPress, а с Laravel например или дори с тотално различен от PHP програмен език.
И не на последно място, за да създадеш и предлагаш качествен продукт далеч не е достатъчнен "велик" програмист, изискват се много други умения и специалисти в други области. Доказателство за думите ми е това, че никой от нападащите ме "велики" прграмисти не е блеснал с по-популярен плъгин от нас. Ако греша ще се радвам да ме опровергаете!
 
Последно редактирано:
Ти не разбра, че ако ще и най-добрия плъгин в историята да си направил, с отношението си се изс*а на всичко. Или не коментирай и спри да спамиш по форуми и социални мрежи или не отговаряй на всяка критика с "моя плъгин е най-якия, вие такъв не сте виждал и никога няма да направите, колкото клиенти имаме вие не сте сънували".

Това, че голяма част от хората, които го ползват, просто към момента не са имали друга готова алтернатива и не разбират достатъчно, за да си го направят сами, не означава, че сте най-добрите, нито че кода ви е перфектен, нито че няма проблеми с плъгина и т.н. Популярността не определя качеството, особено в тясна ниша на българския пазар, където дълго време бяхте монополисти и нямаше особена алтернатива. Появявайки се нови безплатни алтернативи, малцина ще са тези, които ще предпочетат да дават по 200лв годишно за същото.

И все още не съм видял колко точно сте популярни. Не видях статистики за клиентите ви, приходи, печалби и т.н. Финансовите отчети в регистъра са до 2018г и не са много цветущи.

Нормалните хора и разработчици не се зъбят по този начин, мислейки се за по-велики от всички останали. Всеки ужаващ себе си разработчик би отговорил на подобни нападки и критики с "Благодаря ви за отизивите, работим непрекъснато, за да подобрим продуктите си. Ако имате конкретни забележки, моля споделете ги, за да изчистим проблемите, които срещате." Примерно...
 
Ти не разбра, че ако ще и най-добрия плъгин в историята да си направил, с отношението си се изс*а на всичко. Или не коментирай и спри да спамиш по форуми и социални мрежи или не отговаряй на всяка критика с "моя плъгин е най-якия, вие такъв не сте виждал и никога няма да направите, колкото клиенти имаме вие не сте сънували".

Това, че голяма част от хората, които го ползват, просто към момента не са имали друга готова алтернатива и не разбират достатъчно, за да си го направят сами, не означава, че сте най-добрите, нито че кода ви е перфектен, нито че няма проблеми с плъгина и т.н. Популярността не определя качеството, особено в тясна ниша на българския пазар, където дълго време бяхте монополисти и нямаше особена алтернатива. Появявайки се нови безплатни алтернативи, малцина ще са тези, които ще предпочетат да дават по 200лв годишно за същото.

И все още не съм видял колко точно сте популярни. Не видях статистики за клиентите ви, приходи, печалби и т.н. Финансовите отчети в регистъра са до 2018г и не са много цветущи.

Нормалните хора и разработчици не се зъбят по този начин, мислейки се за по-велики от всички останали. Всеки ужаващ себе си разработчик би отговорил на подобни нападки и критики с "Благодаря ви за отизивите, работим непрекъснато, за да подобрим продуктите си. Ако имате конкретни забележки, моля споделете ги, за да изчистим проблемите, които срещате." Примерно...
Да ти благодаря, че призоваваш към кражба на плъините ни ли? Или да ви благодаря, че наричате плъгините ни "лайняни" ли? Ти явно получаваш халюцинации!

За твое сведение алтернативи на всичките ни плъгнини винаги е имало, и то безплатни, но това по никакъв начин не ни пречи! Така, че не се безпокой за нас! Умните разработчите и търговците знаят, че продуктите ни ще им донесат в пъти по-голяма добавена стойност и за това са с нас! А тези, които търсят "Евтини Wordpress сайтове" не са ни таргета, нека тях ги обслужи www.webivanov.com

Не вярвах, че ще ровиш в търговския регистър, но явно нездравия интерес и фиксация, която имате към нас е факт! Явно не си достатъчно добър щом си стигнал само до 2018г. :) Съжалявам ви!
Питаш, колко точно сме популярни, ще ти отговоря, всеки който се занимава по някакъв начин с WooCommece в България ни познава, а 90% от тях използват плъгините ни.
 
Последно редактирано:
Да ти благодаря, че призоваваш към кражба на плъините ни ли? Или да ви благодаря, че наричате плъгините ни "лайняни" ли? Ти явно си получаваш халюцинации!

За твое сведение алтернативи на всичките ни плъгнини винаги е имало, и то безплатни, но това по никакъв начин не ни пречи! Така, че не се безпокой за нас! Умните разработчите и търговците знаят, че продуктите ни ще им донесат в пъти по-голяма добавена стойност и за това са с нас! А тези, които търсят "Евтини Wordpress сайтове" не са ни таргета, нека тях ги обслужи www.webivanov.com

Не вярвах, че ще ровиш в търговския регистър, но явно нездравия интерес и фиксация, която имате към нас е факт! Съжалявам ви!
Явно няма да излезеш от филма, в който живееш :) Предполагам, гледайки твоя сайт, таргета ти са лелички на по 50 години, които през живота си не са чували за WordPress и WooCommerce и искат да си продават плетивата в "интернета". Тях лесно може да ги излъжете.

Кажи ми през колко теста е минал плъгина ти, на колко изисквания отговаря, колко е оптимизиран, защо го няма в codecanyon например? И още чакам да видя клиенти, приходи, печалби... Или си говорим ей така, щото по същата логика и аз имам хиляди клиенти и всички ме избират мен пред останалите заради изключителното качество на работата ми :D
 
Явно няма да излезеш от филма, в който живееш :) Предполагам, гледайки твоя сайт, таргета ти са лелички на по 50 години, които през живота си не са чували за WordPress и WooCommerce и искат да си продават плетивата в "интернета". Тях лесно може да ги излъжете.

Кажи ми през колко теста е минал плъгина ти, на колко изисквания отговаря, колко е оптимизиран, защо го няма в codecanyon например? И още чакам да видя клиенти, приходи, печалби... Или си говорим ей така, щото по същата логика и аз имам хиляди клиенти и всички ме избират мен пред останалите заради изключителното качество на работата ми :D
Пич, не мога да разбера ти какви вещества взимаш, че очакваш да ти се обяснявам повече?
 
Честно казано аз по голям галфон от тоя не съм виждал, то бива самочувствие ама неговото е брутално. Не ми се мисли какъв ще е офлайн
 
@xmartix не знам защо не вземеш да си набиеш два пръста отзад и да destroy-неш сесията от форума ...
Защото @SuSaMeCa предлага на хората напълно безплатно решение и за капак се вслушва в техните съвети и им предоставя техническа поддръжка.

Сега си вземи core-то на малоумния ти плъгин и си го татуирай на окръжността на дупката ..
 
Тук се сещам за едно мое старо мнение в подобна тема. Хората със сериозен бизнес не блеят из форумите колко са велики :D
Пишат, ама този не е от тях. :D

Ама прохождащите пишат.....и в един момент нямат време за семействата си, камоли за форуми. ;)
 
Пишат, ама този не е от тях. :D

Ама прохождащите пишат.....и в един момент нямат време за семействата си, камоли за форуми. ;)
Да, пишат обсъдихме го преди. Ама този нито е Мъск, нито е Безос :) или камо ли да е Марк ;)
 
Аз бях този който писа плъгини за еконт, и ги споделях винаги безплатно, не са били перфектни, разликата е, че никога не съм твърдял че съм про или че са най-добрите, както и сусамеца не твърди.

Повечето хора които сме тук сме скромни хора които имат за цел да си помагат и развиват заедно и да са полезна част от обществото.

Теб не те познавам, но това което мога да видя е следното:
- Първо каза на мои клиенти че плъгина ти струва 200 лв. с доживотни ъпдейти
- После каза, че има годишна такса
- Постоянните alert-и на екрана тотално спиращи сайта да работи с платен лиценз
- Постоянните проблеми в админа на клиентите ми

В един хубав момент ми писна на и "хакНах" плъгина и му махнах метода lamers_check докато си напиша къстъм за клиентите

Най-общо казано ти:
- Не си спазваш думата
- Представяш плъгините за премиум, а те са много много бъгави
- Сипеш нереални обвинения по мои познати и приятели

Аз нямам проблем с това да продължиш да се излагаш защото явно ти е природно заложено да се държиш така, обаче имам проблем с това да обвиняваш хората от моя кръг за неща които не са истина.

Тъжно е
 
Последно редактирано:
Аз бях този който писа плъгини за еконт, и ги споделях винаги безплатно, не са били перфектни, разликата е, че никога не съм твърдял че съм про или че са най-добрите, както и сусамеца не твърди.

Повечето хора които сме тук сме скромни хора които имат за цел да си помагат и развиват заедно и да са полезна част от обществото.

Теб не те познавам, но това което мога да видя е следното:
- Първо каза на мои клиенти че плъгина ти струва 200 лв. с доживотни ъпдейти
- После каза, че има годишна такса
- Постоянните alert-и на екрана тотално спиращи сайта да работи с платен лиценз
- Постоянните проблеми в админа на клиентите ми

В един хубав момент ми писна на и "хакНах" плъгина и му махнах метода lamers_check докато си напиша къстъм за клиентите

Най-общо казано ти:
- Не си спазваш думата
- Представяш плъгините за премиум, а те са много много бъгави
- Сипеш нереални обвинения по мои познати и приятели

Аз нямам проблем с това да продължиш да се излагаш защото явно ти е природно заложено да се държиш така, обаче имам проблем с това да обвиняваш хората от моя кръг за неща които не са истина.

Тъжно е
Тук сте се събрали няколко големи специалисти, писали какви ли не велики програми, които никой освен вас не знае и не желаете да споделите, но всичките ви свързва едно, че очевидно използвате нашите продукти дори нещо повече. Въпреки това злословите срещу тях, но не можете да кажете нищо конкретно освен, че са ви скъпи. Върхът на наглостта е, че дори открито признатвате, че хаквате нашия продукт, с цел да не заплатите за нашия продукт т.е. крадете от нас, което между другото е престъпелние по българското законодателство и ще се погрижим да уведомим всички заинтересовани институции за това, за да защитим труда си. Защото единствената причина да виждате съобщения за лиценз в popup (което е различно от alert) и да го премахвате сам, а не да се свържете с нащия съпорт е ако за домейна, в който е инсталиран плъгина няма закупен лиценз. Между другото, за съжаление такива специалисти засичаме всяка седмица.

Не зная какъв плъгини сте писал за Еконт и не ме интересува, но нашия плъгин за доставка с Еконт за WooCommerce на МрежаНет от 2015г. до 2018г. разпространявахме безплатно и 100% от търговци в WooCommerce го използваха най-малкото, защото нямаше друг подобен плъгин и както е видно от тази тема, дотогава никой не мрънкаше. След като по обективни причини направихме плъгина платен започнахте да недоволствате из Интернет пространството, което до някаква степен е разбираемо, но всичко си има граници.

На всеки разумен търговец и разработчик на WooCommerce електронни магазини му е ясно, че с безплатни плъгини написани от някой ентусиат през свободното му време не е сериозна да се прави бизнес. За да не се превърне нашия плъгин за доставка с Еконт за WooCommerce на МрежаНет в поредния посредствен продукт, с каквито е пълно в репозиторито на WordPress и за да отговорим на всички изисквания на тъговците от повече от 8 години ние разботим за нашите продукти и клиенти на пълен работен ден, което води до несравнимо по-добро качество от безплатните алтернативи. Точно поради тази причина търговците и разработчиците ни предпочитат. А тези от вас, на които им е скъпо вземете си от безплатните алтернативи или си напишете сами (въпреки, че не знам по този начин как ще ви излезе по-евтино), но не разбирам защо се занимавате с нашия продукт и така добре сте го изучили, след като не ви харесва.

Всичките ви трърдения за нашия продукт са неистини и клевети. Никога не сме обещавали на никого, че ще получава ъпдейти безплатно и завинаги, това е пълен абсурд и клевета.

Много е лесно да хвърляте обвинения и клевети без никаква конкретика в пространството, цитирам "Постоянните проблеми в админа на клиентите ми". За разлика от безплатните алтернативи нашия продукт се предлага с техническа поддържа, която освен хелпдеск включва и множество процедури и протоколи за гарантиране на качеството на продуктите ни, които сме установили през дългия ни опит на разработчици на плъгини за WooCommerce и друг приложен софтуер.
 
Последно редактирано:
Техническата ви поддръжка е толкова ефективна колкото хамстер в морето.

Ако искаш нещо да ми кажеш заповядай в офиса ми или си клавиатурна нинджа?
 
Абе мен, WordPress съществува именно заради
безплатни плъгини написани от някой ентусиат през свободното му време
посредствен продукт, с каквито е пълно в репозиторито на WordPress

a твоето лайно няма да бъде никога там защото не отговаря на нито един стандарт. Плъгина за Еконт си е лайно от ден 1, верно че го ъпдейтна малко от към функционалност но от към стабилност и качество на кода си остава лайно.
Много е лесно да хвърляте обвинения и клевети без никаква конкретика
ти май друга тема четеш?
 

Горе