eMag продължава с промоциите

От: eMag продължава с промоциите

Промоции? Аз поне не виждам такива, отново ни взеха за... ;)
 
От: eMag продължава с промоциите

Никаква далавера, поне за продуктите които следях :D
 
От: eMag продължава с промоциите

И аз не си харесах нищо , но все пак си купих от ибей едно усб мулти портче за 3 лева :) Че се бях настроил да пазарувам :)
 
И аз не видях някакви много съществени промоции. Това, което ме интересува не е никак промоционално, дори и няма негови еквиваленти, за да се закача за нещо. Баси шита. Нищо, поне направиха решението ми по-лесно в следващите седмици, преди празниците. :)
 
От: eMag продължава с промоциите

Колеги някой може ли да ми препоръча нещо като това
http://www.emag.bg/ebook-chetec-kobo-touch-4-3-cheren-er430/pd/DLV68BBBM/


Гледах клипове в ютубето за тази марка, но там клповете са на модел който има wifi, а тозу според мен няма такива неща, пък ще взимам такава книга 100% :)
 
От: eMag продължава с промоциите

Ей тия от емаг са големи паляци. Поръчах си лаптоп още на 26-ти, чак днес евентуално ги чакам да ми го доставят. Вчера обаче гледам, че цената беше паднала с 10 лв. и им писах мейл да видя как ще реагират. След 30 мин. получих отговор да чакам служител да се свърже с мен. Никой не се обади или писа. Тая сутрин гледам лаптопа на старата цена. Явно много са им ценни тия 10 лв.
 
Re: От: eMag продължава с промоциите

Ей тия от емаг са големи паляци. Поръчах си лаптоп още на 26-ти, чак днес евентуално ги чакам да ми го доставят. Вчера обаче гледам, че цената беше паднала с 10 лв. и им писах мейл да видя как ще реагират. След 30 мин. получих отговор да чакам служител да се свърже с мен. Никой не се обади или писа. Тая сутрин гледам лаптопа на старата цена. Явно много са им ценни тия 10 лв.

Да, но бате имай предвид, че специално при лаптопите печалбата е в някакви мега малки %, и като казвам малки имам предвид, че няма май (или са много голяма рядкост) търговци, които да се радват на над 10% чиста печалба. Сложи доставка, данъци, разходи и то май не е много на далавера. Виж за другите им продукти, там не знам как вървят, но поне това ми се оплакваха от други такива онлайн магазини за лаптопите, особено когато имаш като конкурент laptop.bg. :)
 
От: Re: eMag продължава с промоциите

И аз не видях някакви много съществени промоции. Това, което ме интересува не е никак промоционално, дори и няма негови еквиваленти, за да се закача за нещо. Баси шита. Нищо, поне направиха решението ми по-лесно в следващите седмици, преди празниците. :)

Дават много пари за реклама и затова и промоциите не са големи. Преди години си взех смартфон от един не толкова известен български сайт на по-ниска цена отколкото при по-известните сайтове.
Може да се направи като споделиш някоя офертата в социалните мрежи или ако поканиш хора да харесат страницата да се получава отстъпка и да се взема някое устройство на по-ниска цена. Може и да си наемат хора на които да им дадат брандирани дрехи и хората да се разхождат в рамките на час.
 
А, да забравих и рекламата, която толкова много успява да изцеди от месечния им бюджет. И то какво излиза, някои продукти се продават на супер ниски маржове, което естествено си е техен проблем, защото те управляват средствата си - имат екипи за планиране и т.н.
 

Горе