EN сайт без трафик с висок Adsence

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Имам един сайт на EN, не го развивам, нямам опит с EN сайтове.
В сайта съм сложил google adsence и съм казвал на познати в америка да влязат и да кликнат на някоя реклама, получавам прилични доходи 0,50евро плюс на клик, има и по - големи кликове.
Проблема е в трафика, конкуренцията е голяма и трафика никакъв.
Като цяло не ми трябва голям трафик и 20-30 човека да са, банерите са направени добре и спокоино може да се правят няколко евро на ден само от малко хора.
Друго си мисля, да поделя проекта с някои от Вас, човек с желание да се пробва да искара допълнителни пари.
Изпращам сайта на ЛС на всеки които има жаление да го види, да помогни с нещо и т.н
Ако някои има идеи по - приятни от : пиши уникални статии, коментари, субмитчета и други да сподели.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Имате ЛС колеги
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

и на мен прати ,та и мои познати да кликнат

сега се сещам що не си разспръснем сайтовете и познатите ни да кликат
хем на вас помагаме,хем те на нас!
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

и на мен прати ,та и мои познати да кликнат

сега се сещам що не си разспръснем сайтовете и познатите ни да кликат
хем на вас помагаме,хем те на нас!

:)))) Имаш ЛС.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Това сериозно ли, или нещо за 1-ви април!
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Това сериозно ли, или нещо за 1-ви април!

И от двете по - малко
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Това сериозно ли, или нещо за 1-ви април![/QUOTE


ами замисли се ,колко кинти има
и едвали гулето да разбере кои са ти познати приятели роднини форумджии
 
От: От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Това сериозно ли, или нещо за 1-ви април![/QUOTE


ами замисли се ,колко кинти има
и едвали гулето да разбере кои са ти познати приятели роднини форумджии

Замисли се - защо съм го написал?
Просто съм правил тестове с хора от различни страни и съм стигнал до извода - Качествения трафик ( USA/CANADA/UK ) носи висок клик.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

После ще има защо останах без акаунт, гугъл следят прекалено много неща че да ги лъжте дълго време.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Подранила първоаприлска тема.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Прати насам и на мен, имам желание да го видя :)
 
А бунаците от гугъл ядът доматите с колците и вадят картофите с бомби. Евала гении на предприемачеството!
Любопитно ми е какво ще се случи с акаунта, когато сайта бъде посещаван в продължение на 10 дни от 10 еднакви човека с еднакви ай пи адреса (директен вход в сайта) и се цъка на рекламите :D
По-забавна тема не бях чел в скоро време.
 
От: Re: EN сайт без трафик с висок Adsence

А бунаците от гугъл ядът доматите с колците и вадят картофите с бомби. Евала гении на предприемачеството!
Любопитно ми е какво ще се случи с акаунта, когато сайта бъде посещаван в продължение на 10 дни от 10 еднакви човека с еднакви ай пи адреса (директен вход в сайта) и се цъка на рекламите :D
По-забавна тема не бях чел в скоро време.
Ще се случи същото нещо, което се случи с мен.
8 месеца без ад сенс :lol:

За такива работи веднага банани.. повече от 120% съм сигурен, че ще ви засечат..
Не си пресилвайте късмета за 50-60 лева..

Няма по-добра алтернатива от ад сенс, и продължавам да се убеждавам.. макар, че все още си чакам пина :lol:
П.С. ако имам събрани да кажем 100-200 паунда в ад сенса, няма ли по-бързо да ми изпратят тоя пин бе..

Мен ми отиде мотивацията.. като видя червената лента в ад сенса, че не съм си написал "ПИН" пуу..
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

ХАХа, не е а смях, ама твоята одисея с Адсенс е велика :D Тоя пин при мене дойде за няма и 10 работни дни.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Скоро време ще има тема: ПомоШ, хелп, плс баннаха ме от адсенсо кво да праа? Тия гуглето за нищо не стават.
 
От: Re: EN сайт без трафик с висок Adsence

Ще се случи същото нещо, което се случи с мен.
8 месеца без ад сенс :lol:

За такива работи веднага банани.. повече от 120% съм сигурен, че ще ви засечат..
Не си пресилвайте късмета за 50-60 лева..

Няма по-добра алтернатива от ад сенс, и продължавам да се убеждавам.. макар, че все още си чакам пина :lol:
П.С. ако имам събрани да кажем 100-200 паунда в ад сенса, няма ли по-бързо да ми изпратят тоя пин бе..

Мен ми отиде мотивацията.. като видя червената лента в ад сенса, че не съм си написал "ПИН" пуу..

И аз бях така до вчера. Пристигна за около 12 работни дни, което си е доста време.
 
От: EN сайт без трафик с висок Adsence

Преди няколко месеца имах подобен случай с един хем познат хем клиент. :) Много беше мераклия си сложи адсенс на сайта и вика аз ще накарам всичките си работници да влизат и да кликат по банерите :lol:. Аз му викам абе човек ще изядеш банана за нула време недей, а той абе няма страшно на моя глава. Познайте колко издържа? 5 дни. :D
 
Аз доколкото разбирам Andreev има сайт, който е оптимизиран за добре платена дума. С този сайт, търси човек, който да му набави трафик по някакъв начин и впоследствие двамата да делят парите по определена схема.

Само, че тъпия не на място коментар на dalasweb, дава друга насока на темата, че се говори за размяна на кликове...
 

Горе