Enom са най-кретенския регистратор

GeorgeG

Active Member
Изтекъл домейн, който съм платил с карта(няма PayPal) пред една година, искам да го подновя - не става.

Свързвам се със съпорта - всички IP-та от БГ били в черната им листа и трябвало да ме добавят в бялата.
Да им пратя извлечение от сметката си, снимка на лична карта и дебитна карта, и всичко тва по ФАКС, щото е-мейла не
бил сигурен и не приемали документи по мейл. Как да е, пратих им всичко, 2ри ден ни вест, ни кост. Тия живеят в 1995.
 
Тия са абсолютни олигофрени. Ти пак добре, имаш някакви наченки на съвременна комуникация. Преди време ей така бяха си взели един аф. сайт, защото нещо не му харесаха, дори нямаше основателна причина. И дори нямаше предупреждение, просто се събуждаш без домейн. Пълен шит са, направо не завиждам на регистрантите, които са техен риселър. :)
 
От: Re: Enom са най-кретенския регистратор

Тия са абсолютни олигофрени. Ти пак добре, имаш някакви наченки на съвременна комуникация. Преди време ей така бяха си взели един аф. сайт, защото нещо не му харесаха, дори нямаше основателна причина. И дори нямаше предупреждение, просто се събуждаш без домейн. Пълен шит са, направо не завиждам на регистрантите, които са техен риселър. :)

хаха смятай, е ти си по зле да. Ама аз съм решил че при тях вече никога, сега само да го подновя и го местя. Викам да постна тема да знаят и другите, ЕНОМ - НЕ!
 
От: Enom са най-кретенския регистратор

Комплексарска сапунка :drama: те не ви искат, вие им се натискате. Все едно няма български регистратори?
.ком в еном е 24 лв., в джъмп е 18
бегай се скрий някъде
 
От: От: Enom са най-кретенския регистратор

Комплексарска сапунка :drama: те не ви искат, вие им се натискате. Все едно няма български регистратори?
.ком в еном е 24 лв., в джъмп е 18
бегай се скрий някъде

хах браво сравнение. Next lvl: tophost vs godaddy (да не говорим, че тук става дума за домейн за PBN, т.е. такъв с доста авторитет, каквито няма в бг, но не е в тва въпроса, а в начина на работа на регистъра)
 
От: Enom са най-кретенския регистратор

Бате, ама и аз не ги искам, ама ако не знаеш, Enom седят по-отгоре от регистрантите, с които сме свикнали да работим. ;)
Не знам какво си свикнал, но щом ти харесва да си в черния лист -> :| И спрете да "работите", поне докато излезем от черния списък.
 
От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

хах браво сравнение. Next lvl: tophost vs godaddy (да не говорим, че тук става дума за домейн за PBN, т.е. такъв с доста авторитет, каквито няма в бг, но не е в тва въпроса, а в начина на работа на регистъра)

какво очакваш да постигнеш с тази тема?
Аз съм свикнал с еном и не мога да спра да ги ползвам :cry: много са (пре)печени!
 
От: От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

какво очакваш да постигнеш с тази тема?
Аз съм свикнал с еном и не мога да спра да ги ползвам :cry: много са (пре)печени!

Очаквания нямам. По скоро споделям опит, за да може който си купи домейн от там или му го преместят (щото моя беше от NameJet и след аукциона го преместиха в Enom) да си го мести по най-бързия начин.
 
От: От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

Очаквания нямам. По скоро споделям опит, за да може който си купи домейн от там или му го преместят (щото моя беше от NameJet и след аукциона го преместиха в Enom) да си го мести по най-бързия начин.

В кой регистратор предлагаш да го премести, защото аз мога да ти изброя подобни косури в още три: directi, godaddy, opensrs. България е в черния списък на ENOM от преди повечето от Вас да разберат какво е html. Да не говорим, че до април месец 2007-ма се налагаше да им се обясняваме, че България вече е член на EU и имаме право да регистрираме .eu но те упорито отказваха да приемат този ратифициран от всички страни членки факт. Разберете, че demandMedia са американци и им е през патката, за прошляците тук. Това ,което Вие наричате premium domain за тях е жълта стотинка. Респонс тайма при urgent тикет е 24 до 48 часа, но пък поне мога да се разбера на чист английски с тях, а не като индийците от directi примерно.
 
От: От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

В кой регистратор предлагаш да го премести, защото аз мога да ти изброя подобни косури в още три: directi, godaddy, opensrs. България е в черния списък на ENOM от преди повечето от Вас да разберат какво е html. Да не говорим, че до април месец 2007-ма се налагаше да им се обясняваме, че България вече е член на EU и имаме право да регистрираме .eu но те упорито отказваха да приемат този ратифициран от всички страни членки факт. Разберете, че demandMedia са американци и им е през патката, за прошляците тук. Това ,което Вие наричате premium domain за тях е жълта стотинка. Респонс тайма при urgent тикет е 24 до 48 часа, но пък поне мога да се разбера на чист английски с тях, а не като индийците от directi примерно.

не знам дали си гледал календара скоро, но в момета е 2015, не 95-та. Както и да е, аз лично от namesilo и internetbs съм много доволен и си прехвърям всичките домейни там.
 
От: От: От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

не знам дали си гледал календара скоро, но в момета е 2015, не 95-та. Както и да е, аз лично от namesilo и internetbs съм много доволен и си прехвърям всичките домейни там.

Това тях не ги късае, при над 10к домейна регистрирани през тях вече съм им свикнал на всичките маймунджълъци. Влизаш през поркси и плащаш с карта и продължаваш напред.
 
От: От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

Да не говорим, че до април месец 2007-ма се налагаше да им се обясняваме, че България вече е член на EU и имаме право да регистрираме .eu но те упорито отказваха да приемат този ратифициран от всички страни членки факт. Разберете, че demandMedia са американци и им е през патката, за прошляците тук.

Еееее, вече толкова време изповядваме Евро-Атлантически ценности, а още сме в черния списък :( Да стискаме палци скоро да влезем в белия! С още малко лизане на американски задници успехът ни е в кърпа вързан!
 
От: От: От: От: От: Enom са най-кретенския регистратор

Това тях не ги късае, при над 10к домейна регистрирани през тях вече съм им свикнал на всичките маймунджълъци. Влизаш през поркси и плащаш с карта и продължаваш напред.

Или през SSH:
http://peter.nikolow.me/ssh-for-novices/
 
Re: От: Enom са най-кретенския регистратор

Не знам какво си свикнал, но щом ти харесва да си в черния лист -> :| И спрете да "работите", поне докато излезем от черния списък.

Не ме кефи, но ебаси и бъгавите списъци, щом все още ни държат, а сме да не звучи скромно Силиконовата долина на Европа. :) Нещо бъга е при други. За едно време не говорим, говорим за настоящето.
 
От: Enom са най-кретенския регистратор

Колеги, препоръчайте някой свестен домейн регистратор, че като гледам при едните се появявали разни реклами (визирам name cheap), чета за проблеми в другата тема за godaddy, а и съпорта им бил зле. Да е чуждестранен и да не е индийски домейн.
 
От: Enom са най-кретенския регистратор

Колеги, препоръчайте някой свестен домейн регистратор, че като гледам при едните се появявали разни реклами (визирам name cheap), чета за проблеми в другата тема за godaddy, а и съпорта им бил зле. Да е чуждестранен и да не е индийски домейн.

Кула беше препоръчал преди време internetbs.net. Ползвам ги година и нещо и нямам оплаквания.
 
От: Enom са най-кретенския регистратор

Кула беше препоръчал преди време internetbs.net. Ползвам ги година и нещо и нямам оплаквания.

да, с internetbs и namesilo съм аз и са ок и имат безплатно прайвиси
 
Re: От: Enom са най-кретенския регистратор

да, с internetbs и namesilo съм аз и са ок и имат безплатно прайвиси

Ще почна и аз да ги използвам, че сегашните ми не са много читави. Не, че нещо, цените са супер, ама нищо ново не вкарват като малките. :)
 
От: Enom са най-кретенския регистратор

Добавям към листата и nic.at, за да си смениш днс-ите исакт да им пратиш форма попълнена ръчно и пусната по факс. къде да го търся тоя факс?
 

Горе