Epay - Превишен лимит

От: Epay - Превишен лимит

Повечето “офиси” на ИзиПей са просто една сергия в супермаркети или други магазини. Навсякъде ли може ли да се легитимираш за отпадане на лимитите по микросметката или трябва да се ходи в централния им офис?
 
От: Epay - Превишен лимит

Направо го в ЦКБ/ПИБ, където си сигурен, че данните ти ще са на сигурно място.

До централния им офис в София, Иван Вазов някъде си, едва ли ти се ходи. Особено, ако си извън него град.
 
От: Epay - Превишен лимит

Днес ходих в офис на ЦКБ, там имаше и гише на ИзиПей.

Казаха ми, че за да мина на 3-то ниво (без лимити по микросметка) трябва да им дам някакъв персонален код. Отначало помислих, че става дума за КИН, но те искат някакъв друг код.

Обясниха ми, че първо трябвало да подам заявка за 3-то ниво в ePay, след това от ePay да ми дадат въпросния персонален код, и след това с този код да отида при тях и да си платя такса 1 лев.

Трябва ли да ходя в офис на ePay за този персонален код?
 
От: Epay - Превишен лимит

отиваш в кауфланд или била и става за 5 минути, тези просто не знаят как да го направят, снимат ти личната карта и си готов, и мен така ме мотаха докато не им теглих една и .... стана работата
 
От: Epay - Превишен лимит

Това в Кауфланд и Била също са гишета на ИзиПей.
 
От: Epay - Превишен лимит

Това в Кауфланд и Била също са гишета на ИзиПей.

аз го направих в била като на смяна беше мацката която знае как се прави, преди това ме мотаха 6 месеца
 
От: От: Epay - Превишен лимит

Днес ходих в офис на ЦКБ, там имаше и гише на ИзиПей.

Казаха ми, че за да мина на 3-то ниво (без лимити по микросметка) трябва да им дам някакъв персонален код. Отначало помислих, че става дума за КИН, но те искат някакъв друг код.

Обясниха ми, че първо трябвало да подам заявка за 3-то ниво в ePay, след това от ePay да ми дадат въпросния персонален код, и след това с този код да отида при тях и да си платя такса 1 лев.

Трябва ли да ходя в офис на ePay за този персонален код?

Не знам как е сега, но преди и аз отидох в ЦКБ - казах, че имам рег в ипей и искам да направя акаунта 3-то ниво. дадох личната карта и 1 лв. Не трябваха никакви кодове (камо ли КИН - те може да го видят - за какво ще ти го искат?)

Най-добре пиши на ипей - [email protected] - ще ти отговорят бързо.
Ако нещо тези в банката са те подвели - пиши им отново (може и на ЦКБ) и им кажи името на служителя.
Аз съм го правил това (за цкб става на въпрос) и са се свързали с въпросния служител, защото явно е имал пропуски в знанията си - а за една лихварска институция, това е недопустимо.
 
От: Epay - Превишен лимит

Тук (или в новия дизайн – тук) е разяснено за нивата, както и как става преминаването към по-високо. Персоналният код е друго и няма общо с верификацията за 3-ти LVL. Превод: попаднал си на глуповата касиерка. Иди в друг клон на същата или другата банка. И разпечатай това за нивата да го прочете касиерката, да знае какво да прави, да не се прави и следваща така.

Всички касиери по EasyPay изнесените (извън банките) офиси приемат всякакви видове плащания/верификации и пр., но принципно никой не знае как се „складират“ документите, къде отиват и т.н. Всички може да са изрядни, може би, но друго си е у банка.
 
От: Epay - Превишен лимит

Значи трябва да обикалям из офисите на ЦКБ и ИзиПей докато попадна на някой който знае за какво става дума.
 
От: Epay - Превишен лимит

Не е ново явлението – образоване на касиерки. В един клон на УКБ 5 пъти ходя, 6 пъти различни хора и на всеки казвам колко е таксата за еди си к'во и че се въвежда в отделно custom поленце (иначе charge-ят 2-3 пъти повече). Преди 2 дни в ДСК – таксата за еди си к'во била 6 лв., а на тарифата е 2,10 БИСЕРА. Та тей, ходя, разпечатвам, нося, четат, гледат, оправят.

„Част от бизнеса“ е това.
 
От: Epay - Превишен лимит

Аз, ще ви кажа, ако не съм ви казвал какво направиха Пейпал с мен. И оттогава не искам да ги чуя.
Бяха ми постъпили наведнъж няколко дребни суми, малко пари около 200 долара. Пейпал ги задържа, аз чаках няколко дни, после ги върнах на хората, Пейпал им взе процента ! и след два дни и моята сметка беше на минус 25 долара.

Препоръчвам ви Скрилл. Все повече онлайн сайтове работят с тях. Таксата им е символична, работят и с Ипей.бг където таксите също са символични.
 
От: Epay - Превишен лимит

И ПейПал и Скрил са ... символични, символични, ама като се наредят по веригата от проценти и то става дявол на магаре.
 

Горе