ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

До сега не ми се е налагало да им пиша, няма никакъв отговор на имейлите, въобще няма никакъв съпорт:shock:

Имам за плащане от ноември 2014 и си седи така а рекламите си вървят, чудя се дали да не ги спра, нямам думи просто...
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

При мен за втори път се случва да се забавят с изплащането на комисионните. Още чакам да ми изплатят за месец Януари 2016г. Някой друг да има с подобен проблем? Не получих никакъв отговор на емейлите, които изпратих.
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Мислех, да отворя нова тема, но изчаквах да минат още няколко дни.

И на мен за януари още не са изплатени парите.
А вече стана време да пращат за февруари, а и за март се трупат.

Писах на [email protected], [email protected], [email protected] но никакъв отговор.

В петък писах на [email protected] и днес ми отговори: "Проверяваме казуса и ще ви информираме веднага щом имаме повече информация. "

Това ме притесни, защото работя с тях повече от 5 години и сега за пръв път имам проблем.

А също и adnow този месец ме пропуснаха и вече взе да ми става гадно, че тук в България всеки ни ...
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Мислех, да отворя нова тема, но изчаквах да минат още няколко дни.

И на мен за януари още не са изплатени парите.
А вече стана време да пращат за февруари, а и за март се трупат.

Писах на [email protected], [email protected], [email protected] но никакъв отговор.

В петък писах на [email protected] и днес ми отговори: "Проверяваме казуса и ще ви информираме веднага щом имаме повече информация. "

Това ме притесни, защото работя с тях повече от 5 години и сега за пръв път имам проблем.

А също и adnow този месец ме пропуснаха и вече взе да ми става гадно, че тук в България всеки ни ...

Ти си първият човек , който виждам да се е задържал с тия етаргет. Може ли да споделиш някаква статистика долу горе , колко е цената на клик , колко изкарваш средно на 1000 импресии? Видях наскоро че въртят и гугълски реклами през мрежата си
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Ти си първият човек , който виждам да се е задържал с тия етаргет. Може ли да споделиш някаква статистика долу горе , колко е цената на клик , колко изкарваш средно на 1000 импресии? Видях наскоро че въртят и гугълски реклами през мрежата си

И аз ги ползвам от около 2 години и досега нямаше проблеми.

@tipin ти поне си получил отговор...
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Не знам дали има нещо общо с тази тема, но след като писах тук ми изплатиха за двата месеца наведнъж.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Не знам дали има нещо общо с тази тема, но след като писах тук ми изплатиха за двата месеца наведнъж.

Явно е 'ако мине - мине' ... вдигна се шум и изплатили. Иначе щяхте да си потънете най-вероятно...
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Пратете номера на Христо Николински, тея са пълен шит 5 месеца чакам да се изплатят сумите и накрая закриха акаунта..
 

Горе