ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Разбира се, че е редно да си ги получиш. Това мотане е много некоректно!
 
От: Re: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Няма братле, освен, че сляха сумите и за този месец с тези забравени или как да ги нарча и аз не знам за едно плащане , а шефа или който е там ми каза и аз нищо не мога да кажа дал съм го на колегите да се занимават с него. :)

Абе смешни ми станаха, аз ще си приточо картите, ама никой няма да ме фалира, ако ще през трупа ми да мине няма да се предам....

Бате, някакво рзвитие по темата? Има ли?
 
Еее, може ли такива неща да се случват. Не знам дали има техен представител тук, но е хубаво да се включи с някакво обяснение или поне насока на къде вървят нещата с тази компания. Ще е добре за тях, както и за потребителя. ;)
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Баси мен вече ми е неудобно и да звъня да си търся парите. :(

Не, че са много, ама съм си ги изкарал, ей вече почти мина и този месец събраха парите на едно и още няма плащане.

Знам, че всеки понякога има затруднения ( както и аз в момента ), но като се имаш за голям бъди голям, или поне с достойнство кажи на хората сори, ама нямам пари да ти дам в момента.

Много ми тъпо така, тоя фен изглеждаше готин, но и той въздух под налягане излезна. Благодаря пак на колегата иначе за контакта с него.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Баси мен вече ми е неудобно и да звъня да си търся парите. :(

Не, че са много, ама съм си ги изкарал, ей вече почти мина и този месец събраха парите на едно и още няма плащане.

Знам, че всеки понякога има затруднения ( както и аз в момента ), но като се имаш за голям бъди голям, или поне с достойнство кажи на хората сори, ама нямам пари да ти дам в момента.

Много ми тъпо така, тоя фен изглеждаше готин, но и той въздух под налягане излезна. Благодаря пак на колегата иначе за контакта с него.

Абе еи какви са тези глупости?

" Няма да се отказваш " и това е .

В България тази практика с нямам пари... после ще ти ги дам е много вървежна!

А тези пари който те са спечелили от рекламите който си показвал къде са ? В джипа на собственика ?

Пак им звъни и така докато не си вземеш парите * ако не с добро с АДВОКАТ *
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Ами щото ми писна от увъртания и простотии, и в един момент на мен ми стана неудобно да си искам парите.
Абе еи какви са тези глупости?

" Няма да се отказваш " и това е .

В България тази практика с нямам пари... после ще ти ги дам е много вървежна!

А тези пари който те са спечелили от рекламите който си показвал къде са ? В джипа на собственика ?

Пак им звъни и така докато не си вземеш парите * ако не с добро с АДВОКАТ *
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Те точно това желаят от теб.
Да ти писне, да ти стане неудобно и накрая да им простиш / забравиш или да стане голям срока в който е трябвало да ти ги върнат!

Още сега им се обади, ако откажат се обади и утре и други ден .. пък в понеделник им честити започването на работната седмица ... и така на тях ще им писне и ще ти дадат пари.

Но иначе в момента те те отказват.


Няма смисъл да ги правиш богати с тази тъпа тяхна фирмена политика.

До колкото помня парите не са повече от 1 минималка ... така че звънкай и да не ти дреме ...

Парите са си твой и ти си ги изкарал с кръв и пот!

Поздрави
М!
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Искам лично да се извиня!!!

Когато греша имам и доблестта да си призная.

Незнайно поради каква причина не е достигнал предният им мейл до мен, но ето какво гласеше той!!!

Здравейте

забавянето е било поради ревизия на сайтовете, които управлявате. Препоръчваме да преразгледате съдържанието и начина на отваряне на голям брой поп-ъп страници, което може да доведе до нова ревизия и евентуално прекратяване на сътрудничеството ни.

Площите за ................ са спрени - началната страница се отваря като индекс страницата на сайта.

Плащането ви ще бъде направено в рамките на този месец.


Поздрави
ЕТАРГЕТ

Не споменавам сайта, не е мой просто искам публично да се извиня!!!
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

аз съм доволен от тях.като стигна лимита и сами си превеждат.само съпортта им е малко бавен
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Аз спрях да ги използвам.
Тоя месец платиха ли ви, защото имам от Ноември "Приготвено за плащане" ?
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

По принцип, винаги са били точни. Последно за Октомври взех пари от тях, но за сега още нямам нужният минимум... Преведоха сумата автоматично, без поискване от моя страна! Единствено кликовете са им слабички...
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Ползвал съм ETARGET преди 2-3 години. За моя най-голяма изненада имаше драстична разлика между това което отчитаха те (като кликове) и моя сървър (openx) :)
Разликата беше в пъти и то само за рекламите от ETARGET.
Взех си последното плащане и вече не се занимавам с тях.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Преди години ползвах Етаргет и ми платиха всичко което изкарах. Сега не знам как е положението със Етаргет но може да използвате и Гугъл.
 
От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Етаргет са цвете в сравнение с httpool. Oт 2 декември имам да получавам пари.... и си чааааакам...
 
От: От: ETARGET = мошеници, лъжци и крадци!!!

Етаргет са цвете в сравнение с httpool. Oт 2 декември имам да получавам пари.... и си чааааакам...

Струва ми се, че нещо не си им разбрал условията. Изключително коректни са при плащанията, т.е спазват си условията. Досега получих 5 плащания от тях. Последното беше на 22.12.14 г. за месец ноември.
 

Горе