Exact match-a умрЕ

От: Exact match-a умрЕ

Аз от няколко месеца говоря да се правят микро сайтове с повече topics и да не се взема екзакт домейн, да не търся точната страница в оная тема +35 страници, че ме нахранихте доволно тогава...


Мдаа сега ще пробваме и твоя вариант,дано е по сполучлив :)
 
От: Exact match-a умрЕ

според вас под колко страници трябва да е сайта че да влезе в това наказание
може да дадете примери с ваши такива който вече са наказани с колко страници са били
 
От: Exact match-a умрЕ

Мамицата им мъжелюбци! Аз не съм с exact match и пак ядох секирата, на трета страница ме хвърлило? Направо ми иде да им бия ноиндекс-а, баси цървулите! :evil:
 
От: Exact match-a умрЕ

Четох че и сайтове с по 200-400 индексирани страница са излетяли извън топ 100 при тази сеч :(
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Мамицата им мъжелюбци! Аз не съм с exact match и пак ядох секирата, на трета страница ме хвърлило? Направо ми иде да им бия ноиндекс-а, баси цървулите! :evil:

Три такива сайта ми изгори чумата. Всеки с по 2 до 3000 посещения. Единствено дето бях попрекалил с основната фраза. От първо място на трета страница и после в небитието. Няколко дена след това ме извади и по всички думи дето излизах на добри позиции. От 3000 посещения дневно на 100 ... още ме боли като се сетя. Сайтовете в никой случай не бяха микро нишови. До ден днешен каквото и да правя не съм успял да ги изкарам.
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Три такива сайта ми изгори чумата. Всеки с по 2 до 3000 посещения. Единствено дето бях попрекалил с основната фраза. От първо място на трета страница и после в небитието. Няколко дена след това ме извади и по всички думи дето излизах на добри позиции. От 3000 посещения дневно на 100 ... още ме боли като се сетя. Сайтовете в никой случай не бяха микро нишови. До ден днешен каквото и да правя не съм успял да ги изкарам.

Много кофти работа. Пак ще пробвам да го върна ама...:(

Какво стана с онзи сайт дето му смени домейна?
 
От: От: Exact match-a умрЕ

На мен ми ракзара мнс от 2-ро място на майната си, но то това логинчо - 2 статии и половин година си стоеше, след бранда без да се пипа нищо. Нямаше как да остане тази аванта дълго време. Според мен трябва да се набляга на големи сайтове с качетвено съдържание в дадена ниша, като всяка от вътрешните вече да се гони линкилдинга за определената адсенс фраза/дума. То ако се замисли човек, излиза че така е и по-евтиния вариант (а и по-малко работа) - вместо да се купуват домейни на килограм, да се направи един голям сайт и вече с вътрешните страници да се разцъква. Може да е малко по-бавно катеренето в серпа, но по всичко личи, че ще им намерят цаката на ЕМД-то, така че тези микросайтове не мисля, че ще бъдат това, което бяха.
Три такива сайта ми изгори чумата. Всеки с по 2 до 3000 посещения. Единствено дето бях попрекалил с основната фраза.
С основната фраза началната ли ликваше или имаха и солиден линкбилдинг и вътрешните такива? Ахрефса е много полезен за тези неща да се спазва някакво натурално равновесие на отделните страници.
 
От: От: От: Exact match-a умрЕ

Много кофти работа. Пак ще пробвам да го върна ама...:(

Какво стана с онзи сайт дето му смени домейна?

Много добре върви. Индексира се всичко още на втория ден, а изрода започна да праща по някой и друг човек още след 3-4 дена, което е доста странно. Сега в момента имам към 50 човека от копелето и се покачват, като за много думи съм на 2-3-4 страница и бавно пъпли нагоре. Всичко това само с 5 силни линка от другите ми сайтове в нишата, линка от стария домейн и 10-те най-силни бг директории - бгтопнет, гбг и тн. Титлетата в директориите са много дълги поне 5-6 думи, а линкове от сайтовете са с домейна. Явно целия тръст на наказания сайт си седи непокътнат и го прелива на новия. Засега е добре и нямам намерение да го ръчкам повече, че ме е шубе. Все пак е нов домейн.
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Направо ми иде да им бия ноиндекс-а, баси цървулите! :evil:

Ахххх това от кога искам да го направи всеки уеб мастър. :|
 
От: От: Exact match-a умрЕ

С основната фраза началната ли ликваше или имаха и солиден линкбилдинг и вътрешните такива? Ахрефса е много полезен за тези неща да се спазва някакво натурално равновесие на отделните страници.

С основната съм линквал началната, а вътрешните с тейните си фрази. Ахрефса и другите подобни почнах да го ползвам след като се обърна каруцата.
 
От: От: От: Exact match-a умрЕ

Много добре върви. Индексира се всичко още на втория ден, а изрода започна да праща по някой и друг човек още след 3-4 дена, което е доста странно. Сега в момента имам към 50 човека от копелето и се покачват, като за много думи съм на 2-3-4 страница и бавно пъпли нагоре. Всичко това само с 5 силни линка от другите ми сайтове в нишата, линка от стария домейн и 10-те най-силни бг директории - бгтопнет, гбг и тн. Титлетата в директориите са много дълги поне 5-6 думи, а линкове от сайтовете са с домейна. Явно целия тръст на наказания сайт си седи непокътнат и го прелива на новия. Засега е добре и нямам намерение да го ръчкам повече, че ме е шубе. Все пак е нов домейн.

Ахам, мерси много за инфото(нещо не ми дава да ти дам авторитет). Ако не успя да го извадя ще процедирам като теб ама ще се наложи да правя клонинг, че имам директни посещения с продажби.

Иначе и на мен повечето линкове са ми с основната фраза към главната ама едно време така се правеше тяхната леля.

Интересно, че има 2 сайта с exact match домейни с по 5 страници и 10-15 линка и си стоят там.
 
От: Exact match-a умрЕ

След всеки изгъзяк на тая скапана търсачка си задавам въпроса има ли все още смисъл да се занимаваме с това.
Тези педали си правят каквото искат,когато и както го искат.Занимаваш се в продължение на месеци години и изведнъж тия дебили решават да те резнат защото не им е харесало нещо което и те не знаят кое е точно.......
 
От: Exact match-a умрЕ

След всеки изгъзяк на тая скапана търсачка си задавам въпроса има ли все още смисъл да се занимаваме с това.
Тези педали си правят каквото искат,когато и както го искат.Занимаваш се в продължение на месеци години и изведнъж тия дебили решават да те резнат защото не им е харесало нещо което и те не знаят кое е точно.......

Ами и аз съм си го мислил това да ти кажа даже по тази причина последните 2 сайта дето щях да ги правя си стоят не съм ги пускал, даже и домейни съм им взел. Все ся надявах, че ще се вразумят дано дано ама надали.
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Ами и аз съм си го мислил това да ти кажа даже по тази причина последните 2 сайта дето щях да ги правя си стоят не съм ги пускал, даже и домейни съм им взел. Все ся надявах, че ще се вразумят дано дано ама надали.

За всички други които си го мислят да заповядат в групата!!!
 
От: Exact match-a умрЕ

Добре искам да продавам матраци и домейна как да се казва спални.цом ли ? Що ЗА недоумица да посекат толкова народ. Мисля ще има корекция не може много хора имат екзакт мач домейни. бтв: Сега ако се усетят и Бинг да се възползват дето се вика да яхнат недоволството.
 
От: Exact match-a умрЕ

Добре много ми е интересно какви сайтове ще останат в топ 10 на първа страница? Като чета какви сайтове с по 2-3к посещения са паднали на 100 това е много гадно :X. Иначе и аз 1-2 сайта паднаха много назад от 2 страница на 5-6....
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Добре де продавам матраци.цом и домейна как да се казва спални.цом ли ? Що ЗА недоумица да посекат толкова народ. Мисля ще има корекция не може много хора имат екзакт мач домейни. бтв: Сега ако се усетят и Бинг да се възползват дето се вика да яхнат недоволството.

Недоволни са само уебмастерите, на потребителите не им пука. Каквото им покаже изрода това ще гледа. На предната сеч имаше още по-голяма врява и нищо.
 

Горе